Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sada se naplacuju i odlazne i dolazne transakcije po 10din. Ode mi 150din niz vetar, tako je to kad se ne citaju izmene tarifnika.
A mogu da se kladim da namerno nece da srede notifikacije koje ne rade vec godinama, kako bi dobili jos koji dinar od sms-ova.
 
Poslednja izmena:
Sta pise u notifikacijama kad imate priliv i odliv vama kojima zapravo rade?

Je li ono klasicno iz mejla/poruke tipa "na vas racun je uplaceno x, trenutno stanje je x"?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sada se naplacuju i odlazne i dolazne transakcije po 10din. Ode mi 150din niz vetar, tako je to kad se ne citaju izmene tarifnika.
A mogu da se kladim da namerno nece da srede notifikacije koje ne rade vec godinama, kako bi dobili jos koji dinar od sms-ova.
+ parodija da je Telenor naplaćivao sms..
 
Isti lik nastavlja. Naplaćuju mi izdavanje kartice koju nije tražio.
85a86e1a0c78ea1512b1b10fba2c84b2.jpg
 
To je naknada za starter paket valjda. Meni pise "naknada za master progresiv racun - 300rsd" imam progresiv racun.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
ја имам стартер скинуто 150 дин, и распад система им је апликација

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока
 
Evo kako kod mene pise.
9730d7ec689327c2353953f369cfaec6.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
I sta vam nije jasno? Pre par meseci su najavljivali promenu uslova, tarifnika, pre skoro mesec dana i promenili.
 
Poslednja izmena:
Isti lik nastavlja. Naplaćuju mi izdavanje kartice koju nije tražio.
85a86e1a0c78ea1512b1b10fba2c84b2.jpg
taj tip nema pojma. to je nadoknada za starter račun uz koji je dobio master debitnu karticu. i niko sem njega ne pominje kreditnu karticu!!!

nek se prebaci na osnovni bez master debitne pa neće imati ni naplatu 150 din/mesečno

jes da su ovi u bankama svakaki ali što ima zanimljivih klijenata to nigde nema [emoji16]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Njihova reklama je "nista se nije promenilo sem imena". To je onda lažno reklamiranje i menjanje postojećih uslova kako hoće (ako je već sklopio ugovor).
 
Jel ovo poskupljala cena SMS poruke za odliv sa tekuceg racuna? (Sad citam, izgleda da su poceli da naplacuju i sms za priliv na racun. Cena 10din)
 
Poslednja izmena:
Najavili su promenu jos letos; promenili su pre 20+ dana; imate kao i uvek 15 (ili koliko vec) dana nakon promene da ne pristanete na nove uslove; imate mogucnost da predjete na osnovni ili da ugasite racun. I cemu onda cudjenje i gundjanje?
 
Kakve veze lazno (ili nedefinisano) reklamiranje ima sa naknadama? Mozes da probas da ih prijavis ali osim neke eventualne novcane kazne nista se nece desiti.
 
šta pričate? promene su najavljene pre više od 30 dana dok još nisu promenili ime.

u pravu su ništa se nije promenilo, svi ste mogli da raskinete ili smanjite nivo na vreme

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Promenili su oni sve na vreme sto je trebalo, "nova" banka de facto nije promenila nista.

Odigrali su oni iskusno.
 
Evo sad sam nasao mail, 23. jula je stigao "Predlog izmena i dopuna okvirnog ugovora" gde pise da se od 01.10. uvodi 10din/SMS, 150din za Starter, itd. A posle je bilo i u aplikaciji i u SMSu.
 
Poslednja izmena:
Šta ste se uzbudili zbog tih 150 dinara kao da je ne znam šta. Kad su nam svima ugradili digitalna brojila za struju i kad su nam iznenada skočili računi sa 2800 na 5000 din. tad ste niste bunili. Ili zašto se ne bunite i danas zbog toga. A ovih 150 vam teško. Dobro je da imamo ovakav pristup internetu i bankama, nekad nismo mogli ni dezodorans da kupimo a sad možete da kupite sve, bilo kad, da podižete zaradu i čak dižete evre na bankomatima ove banke. Mlad sam al' se sećam kako je sve jadno bilo a sad nam sve lako dostupno. Za sve tikete koje nikada nisam uplatio (niti pravio jer ne znam i ne interesuje me) jer se gadim kocke neka ode na ovu banku u vidu provizije, nije mi krivo. ;)

P.S. Ovo za SMS to je malo glupo, namerno su onemogućili Push obaveštenja da ostavimo SMS obaveštenja. Sad ako sam razumeo naplaćuju baš sve SMS poruke?
 
Poslednja izmena:
Postoje i email obaveštenja koja rade sasvim dobro, šta ste se uhvatili za sms i push. A o svim promenama su na vreme stigla obaveštenja, otkud sad ovoliko čuđenje?
 
Postoje i email obaveštenja koja rade sasvim dobro, šta ste se uhvatili za sms i push. A o svim promenama su na vreme stigla obaveštenja, otkud sad ovoliko čuđenje?
Ne znam ni ja. Ako ne grešim ovih 150 din. je trebalo da stupi na snagu još ranije. Možda još Avgusta ili Septembra ali su nam naplatili za Oktobar danas 1.-og Novembra.
 
Nije trebalo, placas za Oktobar danas a stupilo je na snagu od od prvog Oktobra.
 
Nema nista od cudjenja i gundjanja ali naplata onog sto se nije naplacivalo kao i nikakve novosti/koristi od toga su uvek za kritiku.
 
Ako imas 15-ak transakcija mesecno to je 150 din(SMS), nek platis 3-4 racuna to je 100 din i plus 150 din odrzavanje racuna to je onda ukupno 400 din. Znaci ne 150 vec 400 din!
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam nasao mail, 23. jula je stigao "Predlog izmena i dopuna okvirnog ugovora" gde pise da se od 01.10. uvodi 10din/SMS, 150din za Starter, itd. A posle je bilo i u aplikaciji i u SMSu.
Наравно,минимум 2 мјесеца.

"Šta ste se uzbudili zbog tih 150 dinara kao da je ne znam šta. Kad su nam svima ugradili digitalna brojila za struju i kad su nam iznenada skočili računi sa 2800 na 5000 din. tad ste niste bunili. Ili zašto se ne bunite i danas zbog toga. A ovih 150 vam teško."
Циркус Моби се наставља:)
 
Naplaćen mi je upit stanja 50 din na Telenor bankomatu, zvao sam, izgleda da se naplaćuje na svim paketima.
Šibicarske fore i bankarski fazoni. Za aktivaciju dine (provera racuna) na njihovom bankomatu skinuli su mi 50 dinara. Nikada nece biti prava banka.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Prošlog meseca kliknem da mi prebace na starter...i dalje sam na osnovnom.
Sada opet kliknem na osnovni, piše da sam se već prijavio za taj paket a aktivan i dalje starter račun.
Koliko im treba?!

Sada bas gledam, status: u odobrenju.

11.10 stoji, znači treba im mesec dana minimum haha.
 
Poslednja izmena:
Šibicarske fore i bankarski fazoni. Za aktivaciju dine (provera racuna) na njihovom bankomatu skinuli su mi 50 dinara. Nikada nece biti prava banka.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Zato je dobro da koristiš aplikaciju.
To rade da bi smanjili gužve na bankomatima haha.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno