Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce oko 13h elektronski uplatim sebi na telenor racun. Uplata ce leci tek u ponedeljak. Uzeli 60din a knjize tek 4ti dan.

Ja sam tako iz ERSTE prebacio nesto, leglo posle 15 min :)

Jel zna neko kada se menja status kartice? Tj u sta?

Sada mi stoji "inicirana"
 
Poslednja izmena:
Koliko se sećam, status "inicirana" je dok ne dobiješ karticu; kad je dobiješ i aktiviraš je, biće aktivna.
 
Najgora stvar je kad odes u telenor radnju da zavrsis posao od 3 minuta, a tamo ispred tebe neki skorojevic koji otvara racun u telenor banci. Pri tome je juce video da postoji ebank, siguran je da je online sve uradio kako treba (vise puta), a ustvari mora jadna devojka za pultom kroz ceo proces da prođe ponovo. Divim se i toj devojci na strpljenju...
A onda posle svega odem u intesu i tamo cekam jos 40 minuta... :)
 
Inteza je objasnila u cekanju, pogotovo u manjim gradovima Srbije ;)
 
Pre neki dan sam u pošti uplatila sebi na račun 400 din, uplata je legla za oko dva sata. Čisto da mi ne uđe u minus kad mi skinu na kraju meseca.
 
ja sam prezadovoljan sa telenorbankom a posebno sa njihovim savremenim bankomatima nemora uplata na salteru.
 
Stigla mi je poruka da je debitna kartica poslata :D Videćemo kad će da stigne, javljam u svakom slučaju.
 
meni nije daleko nijedan bankomat imam bicikl pa stignem svuda.
 
Malo mesto, pa verovatno zbog toga ;) A mi u Beogradu dan za dan PostExpress nekad ne stigne :D
 
danas sam posalo novac elektronskim putem na moj racun u telenor banci posle 17 sati videcu kada ce stici misli ujutru.
 
DATUM/VREME TRANSAKCIJE 13.10.2014 16:14:15

Ovo je uplata koja je elektronski obavljena iz Komercijalne banke i legla je nakon nekoliko minuta, a posle poslednjeg kliringa u 14:45. Dakle, Komercijalna banka, a verovatno i neke druge rade RTGS sistem (obračun u realnom vremenu) radnim danom od 9.00 do 18.00 časova uplate prolaze u realnom vremenu.
 
9-18 platni promet?:)
 
То је по НБС-у, али изгледа да свака банка има неко своје време када налози пролазе.
 
Ja sam mislio da samo do 16h radi medju bankama, a i nikad mi nije prolazio posle 16h. (mada nisam ni imao kako da proverim da li je stigao, ali dok vidim samo u rezervisana sredstva, pretpostavljam da nije kokacno izvrsen i novac prebacen?)
 
8f15ead485979c9551b037840467ced0.jpg

Jedino je čudna oznaka za bugarski lev :)
 
Promenjen status kartice u "Poslata klijentu" :)

Da li zna neko, aktivira se na bankomatu ili bilo kakvim placanjem?

Edit, nista, nasao sam, na sajtu :)
 
Poslednja izmena:
jel tacno da kada blokirm koriscenje kartice za internet kada hocu opet da aktiviram internet preko mobilne aplikacije netrazimi privremenu lozinku.a kada trazim da mi opet aktivira internet preko sajta na racunaru da mi trazi privremenu lozinku hvala.
 
Jel' ja lose vidim, ili Telenor u Stari Grad reonu ima jedan jedini bankomat i to samo u Knezu??
 
Još jedna interesantna transakcija Masterom TB:
Plaćeno 166.78 leva
Skinuto 85.03 €
Ako bi se primenio fiksni kurs 1 € = 1.95583 BGN, trebalo bi da skinu 85.276 €.
Ko časti ovu siću? :)
 
Pa da, ali kad? Na kraju meseca, ili nakon izdavanja, aktivacije?
Posto mi je stigla vec kartica, i aktivirao je, a na racunu imam preko 500 din, uplatio sam bas zbog kartice i nisu skinuli. Mislim, nije da se bunim :)
Samo proveravam..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno