Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel mi moze neko reci koliko treba da legne novac iz poste? 2 dana je proslo i jos nista mi nije stiglo a sve mi je ispravno.
 
Vikendom ne radi kliring koliko znam.

Ali ako je sve ispravno, uplaceno u posti recimo petak popodne, trebalo je da se prvim kliringom u ponedeljak to posalje. A uplata leze instant kod banke, i stize sms/notifikacija.
 
dobro vece pitanje je sledece.ako mi je mesecni limit za bankomat 600.000 rsd jer mogu u airport sitiju podici vise novca u poslovnici na salteru hvala.
 
Verovatno mora da se najavi velika isplata. Postoji maltene u vecini banaka.
Najbolje je direktno da proveris na 9005.
 
Мора,2 дана раније а новац је твој,можеш га дићи колико га имаш.
 
Ja ne znam koliko vi ostali cesto koristite kartice na bankomatima i prilikom kupovine, ali id svih kartica sto imam i koristim cesto jedino se kartica od Telenor Banke pocela raspadati. Onaj plastificirani sloj se poceo totalno odvajati i raspadati. Ima li jos neko ovaj problem?
 
Meni je letos ostao novčanik u autu, na suncu, jedno 2h. Totalno se deformisala ali radi. Nijednoj drugoj kartici u novčaniku nije bilo ništa.
 
Ja ne znam koliko vi ostali cesto koristite kartice na bankomatima i prilikom kupovine, ali id svih kartica sto imam i koristim cesto jedino se kartica od Telenor Banke pocela raspadati. Onaj plastificirani sloj se poceo totalno odvajati i raspadati. Ima li jos neko ovaj problem?
I meni se poceo taj plastificirani deo raspadati, to su lose odradili izgleda.
 
Moja je i dalje kao nova, a koristim je relativno često.
 
Moja se malo izgrebala od upotrebe, ali joj nista drugo ne fali.
 
Koja kartica bi bila bolja za online kupovinu - ova ili Intezina? Nemam velike zahteve, i samo bi za to bila koriscena
 
Sto je ova app tako spora Strasno, kao da je koristim na telefonu starom 10god, dodje mi da koristim TB iskljucivo u BROWSERU kao na Windows Phonu ;-)
 
Spora uzasno i na iOS i Android i to na flagshipovima. Nije cak ni do konekcije...
 
Mene su par puta zvali zbog kreditne kartice i ne mogu da ih odjeb*m. 1 sa fiksnom 2 puta sa mobilnog zvali, kazem da necu i oni i dalje zovu. Sta da radim?
 
Mene su par puta zvali zbog kreditne kartice i ne mogu da ih odjeb*m. 1 sa fiksnom 2 puta sa mobilnog zvali, kazem da necu i oni i dalje zovu. Sta da radim?

Posalji im email i zamoli ih da te vise ne kontaktiraju u vezi toga, ako nastave imas pravo da ih tuzis posto te uznemiravaju.
 
Sto je ova app tako spora Strasno, kao da je koristim na telefonu starom 10god, dodje mi da koristim TB iskljucivo u BROWSERU kao na Windows Phonu ;-)
Da bre spora je 8 sec treba da se otvori, nedopustivo mnogo.
Jel kod tebe ili jos nekog manje treba za otvaranje?
 
Ti si i dobar,kod mene vrti,vrti skoro pola minuta dok ne otvori... nije ni do telefona ni do konekcije
A sto se tice kreditne kartice zvali me u petak,rekao sam da cu da razmislim,danas me zvali ponovo i reko sam im da necu karticu,da mi ne treba. Videcu da li ce jos da me zovu...
 
Poslednja izmena:
Ovo sa linka je super brzo, kako inace kod mene zna da ide.

Danas sam se namucio bash, po nekoliko minuta sam cekao da vrti krug, pa me izbaci, i tako u krug dok nisam doshao kuci na wifi...
 
jel neko od vas aplicirao za mastercard revoding jel znate sta treba od dokumenta za penzionere hvala.stavili su mi 100.000 rsd.STATUS: ČEKA NA POTPISIVANJE UGOVORA
 
^ haha, možda ne bi bilo loše da se odmah napravi jedna nova tema koja će se onositi samo na kreditnu karticu, pošto vidim u najavi pljuvanje žestoko. Revolving je sam po sebi jedan od najgorih (po korisnika) vidova kreditiranja i tu ne mislim da je bilo koja posebna.
 
I dozvoljeni minus nije cvecka ;-)
 
App kod mene opet radi normalno.

Sto se tice revolving kartice i kukanja na isti, to prevazilazi opseg ovog foruma :).
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno