Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je i dalje ostala ista cena(50 din.) za isplatu gotovine na bankomatu druge banke(npr. intese, erste...) ?
 
Јесте за Стартер пакет.
 
Jel dobio neko na mail ponudu za kreditnu karticu sa iznosom od 100000din?
 
Start paket. Kao posebna ponuda,odobrili mi limit od 100000. Kamata nesto oko 22%. rata je 5% od potrosenog ili minimum 1000din +plus 200za odrzavanje. Tako nesto juce na brzinu isprica neka teta koja me zvala povodom toga. Treba samo neki obrazac da se overi u firmi i to je sve,karticu preuzimate u shopu ili donossi kurir.
A da zvala me sa vip broja 060...;)
 
Start paket. Kao posebna ponuda,odobrili mi limit od 100000. Kamata nesto oko 22%. rata je 5% od potrosenog ili minimum 1000din +plus 200za odrzavanje. Tako nesto juce na brzinu isprica neka teta koja me zvala povodom toga. Treba samo neki obrazac da se overi u firmi i to je sve,karticu preuzimate u shopu ili donossi kurir.
A da zvala me sa vip broja 060...;)
Cek nerazumem, jel si prilozio dokumenta uz zahtev ili sve onako na poverenje...?
 
Nije podneo zahtev, nude mu. Jedino je nejasno na osnovu čega nude limit
 
Start paket. Kao posebna ponuda,odobrili mi limit od 100000. Kamata nesto oko 22%. rata je 5% od potrosenog ili minimum 1000din +plus 200za odrzavanje. Tako nesto juce na brzinu isprica neka teta koja me zvala povodom toga. Treba samo neki obrazac da se overi u firmi i to je sve,karticu preuzimate u shopu ili donossi kurir.
A da zvala me sa vip broja 060...;)

To vazi za sve koji su u TB ili to ide metodom eci - peci -pec?
 
Verovatno na osnovu prosecnog priliva u poslednjih X meseci.

Pozdrav
 
Kako bi znali kolika mi je plata na starter paketu? Sav moj priliv je ono što sam uplatim. Ja bih pre računao po "odlivu" :)
 
Meni su odobrili 150.000 na starteru.
Samo što mi to ne treba, prilično sam zadovoljan sadašnjom ponudom.
 
Ne primam platu preko TB,taj racun mi sluzi samo za placanje racuna na klik. Na osnovu cega su mi odobrili taj limit ne znam ni sam. Jedino sto treba da odradim je da popunim neki zahtev koji su mi poslali na mail,da mi overi poslodavac.
A da ima i grejs period 45dana...
 
Poslednja izmena:
I meni su pre tri dana poslali mail sa obaveštenjem da mi je unapred odobren limit u iznosu od 100000.00 dinara za korišćenje MasterCard revolving kreditne kartice, a juče me neka teta zvala telefonom. Trenutno nisam ni zaposlen, na starter paketu sam, a i meni je kao i kolegi machku99, priliv i odliv 3500-4000 mesečno, za plaćanje računa na klik.
 
To su sve verovatno ponude sa njihove strane, a ko bude stvarno zainteresovan, verujem da ce onda ici standardna prica; potvrda o primanjima iz firme, izvod iz KB i sl. Kao i kod svih drugih banaka.
 
Izgleda da ne traze ni izvod iz KB sto je jako cudno , barem sudeci po mail-u koji i ja dobih pre neki dan. Juce i zvali sa 060 broja no ja nisam imao vremena za razgovor.

G/gđo Vučković,

Nastojeći da pratimo potrebe naših korisnika, kreirali smo posebnu ponudu za Vas - unapred odobren limit u iznosu od 100000.00 dinara za korišćenje MasterCard revolving kreditne kartice. Da biste iskoristili ovu ponudu, nije potrebno da popunjavate formulare i gubite svoje dragoceno vreme na dosadne procedure. Ovu ponudu možete da prihvatite u tri jednostavna koraka, putem internet aplikacije Telenor banke na adresi online.telenorbanka.rs: 1. Odaberite meni „Moja banka“ 2. Otvorite „Status prijava“ 3. U opciji „Prijava za kreditnu karticu“ izaberite „Nastavi proces“

Nakon što ste prihvatili ponudu, možete da izaberete da li ugovor želite da potpišete u najbližoj Telenor prodavnici ili da Vam bude isporučen na željenu adresu. Potrebno je da uz ugovor dostavite potvrdu o zaposlenju. Formular potvrde se nalazi u prilogu ovog mejla i trebalo bi da bude popunjen i overen od strane Vašeg poslodavca.

Ukoliko prihvatite ovu ponudu do kraja novembra, na raspolaganju ćete imati vrlo atraktivnu kamatnu stopu od 22,7% sve vreme trajanja ugovora.

Jedinstvene pogodnosti MasterCard kreditne kartice - Kreditni limit možete da iskoristite za plaćanje na internetu i putem mobilne aplikacije (uplatite novac na drugi račun u Telenor ili nekoj drugoj banci, plaćajte račune na klik, vršite prenos novca na mobilni ili imejl, dopunite pripejd broj) - Sva plaćanja na prodajnim mestima ili na internetu podrazumevaju korišćenje najnaprednije tehnologije zaštite (3D secure) - Upravljajte karticom kako Vama odgovara - odredite dnevni limit, omogućite ili ukinite plaćanje putem interneta ili na prodajnom mestu, promenite PIN.....

Ukoliko u međuvremenu želite da saznate više o karakteristikama MasterCard kreditne kartice, posetite www.telenorbanka.rs ili pozovite 011/4410530. Ova ponuda je dostupna korisnicima koji su zaposleni za stalno ili na određeno vreme, ali ne važi za lica koja su samozaposlena.

Srdačno,

Vaša Telenor banka
 
Mislim da izveštaj KB nije moguć bez pisane saglasnosti klijenta. Naravno, i na zahtev suda.
Ako rade bez znanja klijenta, onda oni plaćaju onih 246 din?

Edit: tačnije, moguć je, ali ako se radi bez pisane saglasnosti klijenta, onda je protivzakonit. Sud je, naravno, iznad.
 
Poslednja izmena:
Ko sve može preuzeti Izveštaj od Kreditnog biroa?

Izveštaj od Kreditnog biroa može preuzeti samo ovlašćeni radnik banke, lizing kompanije ili drugog pružaoca usluga, kojima se građani obraćaju za korišćenje usluge. Izveštaj se može povući samo na osnovu date pisane saglasnosti fizičkog lica na koga se Izveštaj odnosi.

http://www.ubs-asb.com/Default.aspx?tabid=570
 
Tako se i meni cini, ako se sobro secam mora da se potpise saglasnost...
 
Pise u Ugovoru da banka ima pravo da prikuplja obradjuje i cuva podatke o klijentu.... Tu spada i KB (tacka 14 ugovora). Znaci da smo potpisivanjem ugovora, dali saglasnost.
 
Svi se pitaju jer na potpisivanju niko nije procitao ugovor od pocetka do kraja.
Aj sad nek kaze onaj koji je procitao od A do S ugovor pre nego je potpisao, znam nije niko, nisam ni ja da ne bude zabune
 
Upravo tako, retko ko obrati paznju, a posle se cudimo :-D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno