Šta je novo?

Mobi Banka (2024)

Kako sam razumeo, nova aplikacija i rebrending idu zajedno, to jest, pojaviće se sa logotipom Yettel banka. U tom slučaju, postupak je zavisan samo od neophodnih dozvola za sprovođenje promene imena.
 
Navodno i promenu core sistema koji, ako sam dobro razumeo, više neće razdvajati mobilni i web kanal i uzrokovati „izazove".
 
Koliko se cekaju kartice da stignu?

Presao sam od 01.03 na progresiv sa lite racuna. Na aplikaciji vidim da je mastercard inicirana. Jel se menja status kad je posalju?
 
Ja cekao 23 dana. Kada posalju pisace u aplikaciji da je poslata. Od tada prodje 2-3 dana.
 
Ok, hvala.
----------------------------------

Meni naplatili Lite mesečnu naknadu 150 din. Zar nije besplatno? Mozda sam kasno promenio 27. valjda, pa se i dalje vodi kao Starter. Meni je prekjuče 1. marta stigla poruka u app da sam promenio paket. Nema veze sad. Videcu kako ce biti sledeći mesec.
Više nije besplatan Lite paket,odnosno,solo štedni račun, od sada će biti uz novi trošak?
 
Poslednja izmena:
Više nije besplatan Lite paket,odnosno,solo štedni račun, od sada će biti uz novi trošak?
Na sajtu piše da je i dalje besplatan.
 
Mobi banka je banka, za sve osim za stambene i Auto kredite,pošto vidim da to nemaju u ponudi?
 
Poslednja izmena:
Tako je. Isto i primera radi, dok je bila Hypo Alpe Adria, imali su stambene i otkad je Addiko, nemaju ih više i samo su zadržali važeće kredite. 3Bank (ex Opportunity) takođe nikada nije nudila stambene. Prosto, niko nije uslovljen ko će i šta da ponudi.
 
Da li Mastercard Mobi banke Starter račun stiže na kućnu adresu ili u Yettel poslovnicu?
 
Polako se prebacujem na Mobi Banku.
Otvorio sam Lite račun,da li se on automatski prebacuje na najači 5+ paket,po prvom porinuću plate,ili mora da se ode do poslovnice?
 
A kakva je procedura za gašenje računa za one van Beograda?
Procedura gašenja računa za sve korisnike je isključivo na web kanalu, odnosno eBankingu, gde jedino postoji mogućnost zahtevanja gašenja. Uslov je da nema rezervisanih sredstava, transakcija na čekanju i verovatno saldo mora da bude manji od 10 dinara.
Otvorio sam Lite račun,da li se on automatski prebacuje na najači 5+ paket,po prvom porinuću plate,ili mora da se ode do poslovnice?
Prebacuješ se prvo na Progresiv u odeljku Katalog proizvoda, a tek onda te oni unapređuju na 5+ (u slučaju pravovremenog izostanka reakcije, zoveš call centar ili ideš u poslovnicu). Promena paketa stupa na snagu od 1. narednog meseca.
 
Bitno mi je ,da me ne zaduže za taj progresiv paket.Ja bih prvo prebacio platu na Lite račun,pa tek onda inicirao prelazak na progresiv.Da li dobro razmišljam?
 
Pre poziva ili odlaska u poslovnicu, probaj online tehničku podršku. Ako se brzo otvori kanal komunikacije, zaista sam brzo rešio sve što me je interesovalo.
 
@HDMI Ne prebacuju se paketi automatski. Mora u aplikaciji da se aktivira progresiv paket i sklopi takav ugovor. Naravno, to ide online. Taj paket postaje progresiv + po uplati prve plate/penzije. Najbolje bi bilo da nakon aktivacije progresiv paketa kontaktiraš banku-može i porukom preko aplikacije i obavestiš ih da će ti naredna plata biti uplaćena na račun i da si zainteresovan za promociju 5+progresiv. Oni uvek odgovore i ako ti odgovore potvrdno, nemaš više brige i neizvesnosti. Besplatan račun je tvoj, a realizacija počinje nakon što ti legne prva plata, ili od datuma kada ti oni kažu. Najbolje je i to da ih pitaš i da imaš odgovor "crno na belo".
 
Da li možda znate kako im funkcioniše Uniqa putno osiguranje.Kada sam ih zvao,kažu zovite Uniqu,ja okrenem Uniqu,oni kažu zovite Banku,i tu sam prestao da izigravam CSI istražitelja.
 
Bitno mi je ,da me ne zaduže za taj progresiv paket.Ja bih prvo prebacio platu na Lite račun,pa tek onda inicirao prelazak na progresiv.Da li dobro razmišljam?
Kad ti leze plata? Ja sam bio Lite racun i necu da platim odrzavanje za progresiv.
 
Da li možda znate kako im funkcioniše Uniqa putno osiguranje.Kada sam ih zvao,kažu zovite Uniqu,ja okrenem Uniqu,oni kažu zovite Banku,i tu sam prestao da izigravam CSI istražitelja.
Meni je posle par dana od aktivacije paketa stigao ugovor o putnom osiguranju na email
 
Progresiv na Progresiv 5+....meni su rešili u danu.... Otvorio račun, bilo je već 14-15h, javim da mi puste platu taj dan, mislim da sam sutradan poslao poruku na chat, gde su mi rekli da je plata legla i da sam već 5+, automatski.
 
Kad se otvara novi progresiv onda je lako otvoris dan dva pred platu ali sa Lite racuna mora da se menja pre prvog u mesecu.

Ja sam 29.februara izabrao promenu sa lite na progresiv. Progresiv krenuo od 1.marta, 14.marta legala zarada. 15.marta u 8h ujutru stigao sms i mail da mi je zabelezena zarada i da sam ostvario progresiv 5+pogodnosti.
 
Kad ti leze plata? Ja sam bio Lite racun i necu da platim odrzavanje za progresiv.
Neću ni ja,leže 25-tog u mesecu.
Meni je posle par dana od aktivacije paketa stigao ugovor o putnom osiguranju na email
Ahaj,znači na emal stiže,to znači,da pred put ne ides kod njih po polisu,već je taj email polisa?
Kad se otvara novi progresiv onda je lako otvoris dan dva pred platu ali sa Lite racuna mora da se menja pre prvog u mesecu.

Ja sam 29.februara izabrao promenu sa lite na progresiv. Progresiv krenuo od 1.marta, 14.marta legala zarada. 15.marta u 8h ujutru stigao sms i mail da mi je zabelezena zarada i da sam ostvario progresiv 5+pogodnosti.
Meni leža plata 25-tog u mesecu.Znači dva dana pred platu,predjem sa Lajta na Progresiv,plata legne,i čekam bogougodnosti,a sve to dešava u tekućem mesecu?
 
Ne moze 2 dana pred platu da predjes na progresiv. Podneses zahtev da predjes na progresiv kroz aplikaciju do kraja ovog meseca, mozes i sad odmah.
Progresiv ti krece od 01.04. i kada ti 25.04. legne zarada ostvarujes 5+pogodnosti od 26.04 i za progresiv ne placas odrzavanje racuna jer se odrzavanje naplacuje na kraju meseca.
 
  • Like
Reagovanja: uji
@HDMI email sadrži nekoliko priloga, tu je polisa, ugovor, uslovi osiguranja. Ja sam to dobio sutradan po aktiviranju kreditne MC.
 
Ne moze 2 dana pred platu da predjes na progresiv. Podneses zahtev da predjes na progresiv kroz aplikaciju do kraja ovog meseca, mozes i sad odmah.
Progresiv ti krece od 01.04. i kada ti 25.04. legne zarada ostvarujes 5+pogodnosti od 26.04 i za progresiv ne placas odrzavanje racuna jer se odrzavanje naplacuje na kraju meseca.
Mislio sam,kako da sve završim u martu,da ne čekam april.
 
Mislio sam,kako da sve završim u martu,da ne čekam april.
Trebao si do 29.februara pa podneses zahtev za prelazak sa lite na progresiv. Od 1.marta bi ti krenuo progresiv i sada kada bi primio zaradu 25.03. bio ostvario 5+ pogodnosti. Ovako si zakasnio i mozes pogodnosti da dobijes tek 25.04.
 
Nazad
Vrh Dno