Šta je novo?

Kućna multimedija Mini linija

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

HAD~

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2011
Poruke
1,441
Poena
245
Pre desetak godina imao sam neki panasonic malu liniju sa drvenim zvucnicima. U to vreme mislio sam da nije bog zna šta i nisam joj pridavao mnogo značaja misleći da bilo koji zvučnici mogu to što i ona. Međutim posle mnogo godina shvatio sam da ništa što sam pazario u našim radnjama za neke pristojne pare ne može da joj parira (2.1 sistemi). Imala je dva zvučnika sa po dva zvučnika u njima. Bili su relativno mali, ali prozori su se tresli od nje, zvuk kao kristal, bas kao na koncertima :D Sada bih ponovo kupio neku linijicu, ali ne znam jel i dalje rade tako kvalitetno pa bi valjala neka preporuka. Dakle hteo bih neku kao što je i ta bila samo da ima blutut. Obavezno da budu drvene kutije. Da nije preskupa, a marka nije bitna.
 
Hoćeš da kažeš da ovo pojačalo sa alija ima kvalitet zvuka kao ono u panasonic mini liniji koja je tad koštala 200 dojče maraka?
 
Zvuk je sasvim ok. Ako nisi audiofil, ali onda ne bi ni spominjao mini liniju🙂
Prežališ 700 dindži, ako imaš bilo kakve zvučnike i napajanje 12V, makar pozajmljene, isprobaš pa vidiš da li ti je po ukusu.
 
Poslednja izmena:
Hoćeš da kažeš da ovo pojačalo sa alija ima kvalitet zvuka kao ono u panasonic mini liniji koja je tad koštala 200 dojče maraka?

Pojačala D klase od par dolara lepo rade. Ja savakog dana po 8 sati uživam u jednom. Dvoumim se da napravim još jedan par

Evo opširnije

 
Pre desetak godina imao sam neki panasonic malu liniju sa drvenim zvucnicima. U to vreme mislio sam da nije bog zna šta i nisam joj pridavao mnogo značaja misleći da bilo koji zvučnici mogu to što i ona. Međutim posle mnogo godina shvatio sam da ništa što sam pazario u našim radnjama za neke pristojne pare ne može da joj parira (2.1 sistemi). Imala je dva zvučnika sa po dva zvučnika u njima. Bili su relativno mali, ali prozori su se tresli od nje, zvuk kao kristal, bas kao na koncertima :D Sada bih ponovo kupio neku linijicu, ali ne znam jel i dalje rade tako kvalitetno pa bi valjala neka preporuka. Dakle hteo bih neku kao što je i ta bila samo da ima blutut. Obavezno da budu drvene kutije. Da nije preskupa, a marka nije bitna.
Jesi kupio nešto?
 
Ništa. Išao sam da kupim Panasonic Sa pm03 i nisam se dogovorio oko cene. A zvuk ubija kad sam je probao. E sad, po oglasima ima sa pm 02 i 03 koje slično izgledaju kao ova. Ali da li je isto pojačalo u njima tj kvalitet zvuka? Jednu od te tri bih uzeo, ali samo sam probao 03 i ona ima vrh zvuk. Ali je slabo ima na oglasima.
Jesi kupio nešto?
 
Nazad
Vrh Dno