Šta je novo?

Middle-earth: Shadow of Mordor

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Nisam ni znao za ovu igru dok danas nisam video pre-alpha gameplay. Stize krajem godine na PC, PS3/4 i X360/1.

Middle-Earth-Shadow-of-Mordor-3-1.jpg


You'll remember your enemies in Middle-Earth: Shadow of Mordor

[YOUTUBE]Bl9J_ewx3Rg[/YOUTUBE]
 
Kopija assassin's creed serijala!
 
Meni je ovo cool, ocekivao sam skroz drugi tip igre kad sam cuo najavu. Daj vise da se smiluje neko i napravi igru kakvu Middle Earth zasluzuje.;)
 
Ja cekam da naprave LOTR igru TES fazonu. Voleo bih da bude megalomanski velika - recimo The Shire i Mordor budu veličine jednog Skyrima, ceo Middle Earth da ne pričam... ufff!
 
Lepo izgleda i ako je klasican ripoff par igara.
 
Ima ovde i batman-a. :)
 
Udjem veceras na tube i vidim svi zivi okacili ovaj gameplay, rekoh njaaa, jos jedna igra vezana za Tolkina koju necu igrati. Pustim klip iz kurtoazije i imam sta da vidim. Igra ima svega po malo, poprilican broj igara se prozima kroz ovih 8min gameplay-a. Cak i da igru cine sve vec vidjene stvari, ako uspeju sve lepo da uklope bice jedna od boljih igara ove godine. Naravno kako sam ljubitelj fantazi igara i LoTR hype me vec uhvatio, bolje sto nista do sad nisam ni znao. :)
 
Poslednja izmena:
Pa ruku na srce,vise i ne znam sta mogu izmisliti,a da bude unikatan gameplay!Sve su ideje pretocene u delo,ali stvarno fino deluje!
 
Uff, ovaj Batman combat mi ne prija nikako, mnogo mi se vise svidja ono sto je bilo u LotR3, ali pored toga igra deluje zanimljivo.
 
Remember that time Gandalf convinced the whole party to flee so that he could take out the Balrog and not have to share any of the XP? Shows up the next session with fancy new robes and everything. What a jerk

:D
 
Ne vidim problem.
 
Heh, simpatičan naslov. Shadows of the Mordor je bila tesktualna avantura na komodorcu, koju sam igrao još daleeeeke 87.

Ovo fino izgleda… Konačno pismen H&S naslov pa još uz to ni manje ni više nego LOTR. Fino… :)
 
Poslednja izmena:
Ovakvog tipa igara nikad nije previse.
 
Ovo fino izgleda… Konačno pismen H&S naslov pa još uz to ni manje ni više nego LOTR. Fino… :)

Gde je ovo pismen H&S naslov? Pravi H&S su igre kao Blade of Darkness i Dark Souls, gde čovek uživa u seckanju, ne ove QTE based gluposti. Da ne pominjem što iako se odvija u svetu srednje zemlje ova mućkalica ničim ne odaje utisak Tolkinovog sveta. Kao da danas uzme neko da snima rimejk Ben Hura sa Džastin Biberom i Džastin Timberlejkom u glavnim ulogama dok u pozadini ide soundtrack skrpljen od Rijaninih pesama i pesama Farela Vilijemsa.

Rekao sam sebi da bezvezne najave neću ni komentarisati ali kada je Tolkin u pitanju ne mogu da se suzdržim.
 
Gde je ovo pismen H&S naslov? Pravi H&S su igre kao Blade of Darkness i Dark Souls, gde čovek uživa u seckanju, ne ove QTE based gluposti. Da ne pominjem što iako se odvija u svetu srednje zemlje ova mućkalica ničim ne odaje utisak Tolkinovog sveta. Kao da danas uzme neko da snima rimejk Ben Hura sa Džastin Biberom i Džastin Timberlejkom u glavnim ulogama dok u pozadini ide soundtrack skrpljen od Rijaninih pesama i pesama Farela Vilijemsa.

Rekao sam sebi da bezvezne najave neću ni komentarisati ali kada je Tolkin u pitanju ne mogu da se suzdržim.

Takav H&S poput Blade-a sumnjam da ćeš više doživeti da vidiš, drugim rečima bojim se da je sa time gotovo. A ovde koliko vidim ima sasvim dovoljno seckanja glava i probadanja mačem u obračunima koji su pokriveni bukvalno čitavom masom karaktera na bojnom polju, a koje pri tom izgleda ipak malo krvoločnije od onoga u AC serijalu, pa stoga cenim da bi ovo moglo da se zavede pod nekakav moderni H&S jer ima elemenata za to, s tim što naravno ova igra nije samo to.

Što se tiče komentara o utisku vezano za izgled Srednje zemlje, bojim se da je to strogo individualna stvar tako da ti taj komentar baš i ne igra. Vidljivo je da su preuzeli dizajnerska rešenja iz filma za određene objekte, pa ako ti je film loš onda će biti i ovo...

Bilo bi lepo još i da si pojasnio zbog čega ti ovo ne izgleda ok, čisto da vidimo dokle sežu tvoje kreativne vizionarske sposobnosti, umesto što si se samo prolio ovde tek onako… Ja opet cenim da je to verovatno zato što si u najvećoj meri frustrirani AC hejter pa ti ovakav izvođački koncept ne odgovara, te stoga automatski ne daješ nikakvu šansu onim igrama koje makar i malo liče ili podsećaju na to, heh… :p
 
Poslednja izmena:
Takav H&S poput Blade-a sumnjam da ćeš više doživeti da vidiš, drugim rečima bojim se da je sa time gotovo.
Imas Dark Souls... i vise nego dostojan naslednig BoD-a IMO.
 
Deluje ok. Betmen i AC su ozbiljno smorili tako da ovo ima sansu. Mada cenim da ce i ova igra da dobije 160 nastavaka...
 
Deluje ok. Betmen i AC su ozbiljno smorili tako da ovo ima sansu. Mada cenim da ce i ova igra da dobije 160 nastavaka...

pa onako bar triologija :d

igra se meni sto sam video za sada svidja i definitivno cu je probati i odigrati, to sto ima slicnosti sa AC me uospte ne zanima jer nisam odigrao ni jedan AC niti planiram
 
Middle-earth: Shadow of Mordor Nemesis ce biti mnogo povrsniji na xbox360,ps3.
Middle-earth: Shadow of Mordor’s Nemesis system—in which certain enemies encountered rise in rank and skill and hold grudges depending on your interactions with them—will be scaled back for the current-gen versions.

Speaking to IGN, design director Michael de Plater stated that most of Shadow of Mordor will be the same across PS4, Xbox One, PC, PS3, and Xbox 360 versions. Graphical quality, of course, will be superior on next-gen consoles. But because of the size and scope of the Nemesis system and the “content, calculations, and AI” it requires, it can’t be executed in full on the PS3 and Xbox 360.

“To break it down, some of the stuff we’re pretty confident will still be very similar on current gen: the core mechanics, like combat, stealth, ranged and movements; the basic control and gameplay, that should all be really solid,” de Plater told IGN. “What it won’t have is the same level of depth and variety and simulation with the ‘Nemesis system.’”

Shadow of Mordor is slated to launch across PC and consoles later this year.

Source: IGN
 
Middle-earth: Shadow of Mordor PC System Requirements:

Minimum:

OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 25 GB available space

Recommended:

OS: 64-bit: Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon HD 7970
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 40 GB available space


Sprem'te pare za upgrade. Bice jos gore kada stignu igre koje nemaju uopste podrsku za stare konzole. :D
 
Visoki zahtevni su u neku ruku dobra vest, govore da od ove igre pravu next gen grafiku očekivati treba.:)
 
Visoki zahtevi i nisu baš dobra vest.

Seti se samo poslednjeg Ghost-a (grafika k'o i pretprošli deo, zahtevnost duplo veća). Tek kad budu igre sa većom sistemskom zahtevnošću počele češće da izlaze, ljudi probali na svakakvim konfiguracijama i videlo se da su ok optimizovane... e, tek se tada može doneti kvalitetan sud.
 
Nazad
Vrh Dno