Šta je novo?

Metal Gear Solid V

1509146_10153237715429198_5069032646677667036_n.jpg
 
Koji mindfuck od igre.
 
[YOUTUBE]1uE1MJSZO6c[/YOUTUBE]
 
Slazem se, igra je prosto neverovatna.
Kad je ocekujemo?
 
Taman poklon za rodjendan. :D
 
Snake u svim misijama ima isti zadatak i eliminise istog lika?

Za serijal je vec uobicajen cudan smisao za humor i realnost ali ona pesnica koja leti je Dizni :S: Ako je ovo sve od gameplaya, onda mi igra deluje ubistveno dosadno...
 
Poslednja izmena:
[youtube]pqu0nRb0puM[/youtube]

Engleska verzija.
 
Snake u svim misijama ima isti zadatak i eliminise istog lika?

Za serijal je vec uobicajen cudan smisao za humor i realnost ali ona pesnica koja leti je Dizni :S: Ako je ovo sve od gameplaya, onda mi igra deluje ubistveno dosadno...

... jesi ti upalio bilo koji prethodni deo MGS-a?
 
'Nachi facepalm
 
Čovek se naravno šali na račun standardih haterskih komentara.:)
Nemojte sve shvatati bukvalno..
 
Ljudi, ajde pre nego sto sve ode u nedogled sa gomilom komentara da pojasnim - Odgledao sam taj poslednji klip i napisao sta mi je prvo palo na pamet.

Dakle sad imamo "open world" gde su misije izdeljene na epizode sa istim "glumcima", popisanim na pocetku (?). Svaka misija je ista, "eliminisi vodju Spetsnaza". Jel to samo meni cudno, ili...? Sleti helikopterom, dojasi konjem/dotrci do baze, upucaj/uspavaj i extract.
I da, igrao sam keca i dvojku i vrhinske su mi igre bile tada, i nemoj sad neko da me ubedjuje da ovo ima neke veze sa tim. Ovde se puca do mile volje, stealth je kao tu ali glavni lik je svemoguc i moze da radi sta hoce, kao da gledam nekoga da igra sa gomilom aktiviranih cheatova. Ok, tu su fore poput standardne kutije i jos kojecega, ne smeta mi ovoliko SF-a kao sto mi nikad nije ni smetalo pre, ali da lik bude ovoliko OP, toga se ne secam, ili je ovde rtrd tezina...i orgazam na letecu pesnicu, wow...

Nekad se lvl prelazio X puta da bi ubo sve kako treba, ginulo se samo tako...ovde to ne vidim, vidim samo Looney Tunes akciju kojoj bi bila prikladna muzika iz Benny Hill-a. Meni ovo lici na co-op misije za dva igraca sa jednim te istim zadatkom, pa da se ubije vreme i skupe random achievmenti zezajuci se sa protivnicima na mapi. Ili je ova iteracija Snake-a u nekom holodek VR simulatoru iluminata/Patriota ili stavec... Mozda previse hejtujem, ok...samo sam malko iznenadjen sa ovim misijama i ne znam...deluje mi dosadno ovo, sta god da je prikazano na klipu, that's all.
 
Poslednja izmena:
Tako izgleda kad neko ko je totalno van neke price samo usput baci komentar. Treba to izbegavati u zivotu...

Kao da dodjes na finale lige sampiona i pitas ko igra.
 
I da, igrao sam keca i dvojku i vrhinske su mi igre bile tada, i nemoj sad neko da me ubedjuje da ovo ima neke veze sa tim. Ovde se puca do mile volje, stealth je kao tu ali glavni lik je svemoguc i moze da radi sta hoce, kao da gledam nekoga da igra sa gomilom aktiviranih cheatova. Ok, tu su fore poput standardne kutije i jos kojecega, ne smeta mi ovoliko SF-a kao sto mi nikad nije ni smetalo pre, ali da lik bude ovoliko OP, toga se ne secam, ili je ovde rtrd tezina...i orgazam na letecu pesnicu, wow...

Upravo si opisao Crysis ;)
 
Svaka misija je ista, "eliminisi vodju Spetsnaza". Jel to samo meni cudno, ili...? Sleti helikopterom, dojasi konjem/dotrci do baze, upucaj/uspavaj i extract.

ovde nije prikazana svaka misija, vec samo jedna ista, resena na pet razlicitih nacina. I tih pet, a mozda i vise ce verovatno biti primenljivi za sve ostale misije u celom open worldu phantom paina. Mozda nekome ni ovo prikazano nije dovoljno i ne utice dosta na diverzitet,meni jeste, vise od ovoga mi ne treba.

Slazem se da svaki od ovih prelazaka izgleda urnebesno lak, ali isto tako verujem da je ovo jedna od prvih side misija sa kojom se srecemo, plus radi e3 hajpa i efekta, sve je koliko-toliko iscenirano. Stavise, mene bi smorilo da gledam 3 puta duzi klip gde se lik zamara u freestyle prelasku gde je mozda omasio pucanj, otkrio se iznenada iz stealtha ili slucajno uradio nesto nepredvidjeno. Neka taj deo ostane na meni, a ovo je samo prezentacija sa varijansama.

Ne sumnjam da je kojima sve skladno uklopio i namestio da bude igra teska u nekim trenucima, jer iskreno, nijedan mgs nije bio nesto preterano izazovan (sem mozda cetvorke na najvecoj tezini). Odigras, vidis zakljucenu pricu big bossa, emotivno te pogodi jedno stotinak puta, uz to se i nasmejes kojiminim ******stinama i u svakom slucaju se lepo zabavis. Nadam se da ce igra da bude dobra, ako ne, onda bas steta za nesto za sta verujem da je kojima ulozio mnogo truda i vremena
 
Ok, sa tim se slazem skroz.
I ja ocekujem vrhunsku igru u svakom pogledu, otuda i ona moja reakcija na prvo gledanje klipa.
 
Samo da nije kao onaj demo sto je bio oko NG. Open world, a mozes da se pucas i pobijes sve likove bez ikakvog stealtha veoma lako. Zato i razumem nex-a zasto je imao takvo misljenje. I ne, odigrao sam samo keca i pamtim da je zahtevalo stealth uglavnom i bilo pretesko u to vreme meni.
 
Kodžimino ime su još pre nekog vremena sklanjali sa zvaničnih sajtova ovog i ranijih MGS-ova, potpuno očekivano da isto bude i za box art...

Vidim da je izbačen i logo Kojima Productions pride...
 
Poslednja izmena:
"GET METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN FREE
Only GeForce GTX gives you the power and performance to game like the Big Boss.
Experience Metal Gear Solid V: The Phantom Pain for free with qualifying purchases of GeForce GTX 980 Ti, 980, 980, or 960 GPU or a 980 and 970M notebook.
The Way It's Meant to be Played."

Rekoh da nema 970-ice pateticno, ali na sajtu mimo emaila je i ona oznacena

"For a limited time, get the latest mega hit from Kojima Productions, METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN, with the qualifying purchase of a GeForce® GTX™ 980 Ti, 980, 970, or 960 GPU or 980/970M notebook."
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno