Šta je novo?

Meizu m2 note

Ton zvona kao melodije. Na proslim telefonima sam mogao lagano to sa dirkama da podesim od 1 do 10. A sad moram da odem u settings i tamo da pomerim skalu sto me smara. Kada na homescreen pritiskam + i - to ne utice na zvono poziva...
 
Ton zvona kao melodije. Na proslim telefonima sam mogao lagano to sa dirkama da podesim od 1 do 10. A sad moram da odem u settings i tamo da pomerim skalu sto me smara. Kada na homescreen pritiskam + i - to ne utice na zvono poziva...

meni je koliko toliko pomogao Audio control lite.
mozes da napravis widget, opet nije to to, ali je lakse nego ici u settings.
 
Ok, hvala. Iskopacu neko resenje, mada me stvarno iritira sto moram stalno da jurim u settings zbog toga! Mislim da sam na yt video neke snimke Flyme 5.0 gde je to ispravljeno, nadam se da ce to kao i druge "decije bolesti" biti ispeglene.
 
Ok, hvala. Iskopacu neko resenje, mada me stvarno iritira sto moram stalno da jurim u settings zbog toga! Mislim da sam na yt video neke snimke Flyme 5.0 gde je to ispravljeno, nadam se da ce to kao i druge "decije bolesti" biti ispeglene.

Kod dosta telefona koje sam do sad koristio, nije imao expand na volume control.... Pa sam sredjivao preko gravity box. To na meizu nije funkcionisalo, jer je mnogo drugaciji od stock androida.
U svakom slucaju, korisna je ona aplikacija, probaj.
 
Instalirao sam Audio Manager sa Play Store-a. Lagan program za koriscenje. Ima reklame u donjem delu ekrana, ali sam uz pomoc AdAway uspeo da ih otklonim i sad sljaka za medalju. Ima i Widget ali je koristan isto koliko i ikonica za ulazak u aplikaciju.
 
Sve. Ali bukvalno.
 
Na xda okacise sredina aprila, za global...finalna verzija
 
Dvoumim se izmedju ovog modela i Redmi Note 2. Po svemu su u sustini slicni, osim sto redmi ima jaci cpu i gpu. Pa me zanima da li je neko imao prilike da ih uporedi i koja je to razlika u praksi?
Volim da odigram poneku zahtevniju igru, kako se m2 tu snalazi?
 
Poslednja izmena:
Da ne bi bilo flame-a i svega ostalog kad se postavi pitanje ovakvog tipa, najbolje je da odeš u poseban deo foruma sta da kupim od > telefona > postaviš tamo pitanje. Čisto da ne bude prepucavanje u temi.
 
u jbt, ovo je postao forum visokog rizika :) dobro onda zanemarite prvo pitanje, jel moze komentar za drugo?

"Volim da odigram poneku zahtevniju igru, kako se m2 tu snalazi?"
 
Poslednja izmena:
Da li je neko od vas ima problem sa mikrofonom? Zale mi se ljudi da me slabo cuju, tj. da vise cuju moju okolinu nego mene...Instalirao sam MTK Eng Tools, i ukljucio AMR-WB za GSM pozive, ali nista nisam dobio time ...
 
@Zli bokser, pogledaj na netu, ima testova sa asfaltom, real racingom, larom kroft, tenkovima, san andreasom...

@Urke20 koja ti je verzija softvera?
 
Pozdrav,
Vlasnik sam telefona već oko 2 meseca zadovoljan sam njegovom brzinom i funkcionalnošću, ali imam jedan veliki problem što se tiče kontakt menija i samih poziva, kada hoću da uđem u opciju prethodnih poziva ili kontakt listu ponekad čekam i minut da mi otvori, nekad uopšte ne otvori, a ponekad odmah otvori listu, takođe i kad otvori odmah kontakt listu i kad uđem u određeni kontakt čekam isto i duže od minut da mi prikaže sam broj i da mogu da pozovem taj konakt, takođe kada me neko poziva ne vidim ime koje me poziva iako taj broj imam u listi kontakta sve dok se ne javim tačnije ne stupim u razgovor, sve u svemu postoji problem sa listom poziva i kontakt menijem. Pokušavao sam i na drugim forumima da nađem rešenje, oni su mi predlagali u Developer Options da stavim Window animation scale, Transition animation scale i Animator duration scale na 1x ali ništa, takođe svi kontakti mi se nalaze na samoj sim kartici, da li ti možda pravi problem, da probam sa nekim novim softverom sa Play Producta ? Pomozite ako možete, hvala unapred. P.S. Čitao sam prethodnih 6-7 stranica, nisam video da neko ima sličan problem.
 
Probaj prebaci brojeve u memoriju telefona i instaliraj neki Dialer sa PlayStore-a pa vidi dal i dalje ima taj problem.
 
Prebaci kontakte na Google kontakte u +381 formatu i rešio si problem.
 
Jel imas mikro sd karticu?
Ubaci u fon, idi u imenik, settings, export to sd, onda povezi fon sa kompom, preko kompa idi na gmail, tamo udji na kontakte, na import, pa izaberi fajl sa sd kartice. I ubuduce kad upisujes novi broj i zelis da sacuvas, vezuj ga odmah za google akaunt, a ne za karticu ili fon.
 
Pozdrav,
Vlasnik sam telefona već oko 2 meseca zadovoljan sam njegovom brzinom i funkcionalnošću, ali imam jedan veliki problem što se tiče kontakt menija i samih poziva, kada hoću da uđem u opciju prethodnih poziva ili kontakt listu ponekad čekam i minut da mi otvori, nekad uopšte ne otvori, a ponekad odmah otvori listu, takođe i kad otvori odmah kontakt listu i kad uđem u određeni kontakt čekam isto i duže od minut da mi prikaže sam broj i da mogu da pozovem taj konakt, takođe kada me neko poziva ne vidim ime koje me poziva iako taj broj imam u listi kontakta sve dok se ne javim tačnije ne stupim u razgovor, sve u svemu postoji problem sa listom poziva i kontakt menijem. Pokušavao sam i na drugim forumima da nađem rešenje, oni su mi predlagali u Developer Options da stavim Window animation scale, Transition animation scale i Animator duration scale na 1x ali ništa, takođe svi kontakti mi se nalaze na samoj sim kartici, da li ti možda pravi problem, da probam sa nekim novim softverom sa Play Producta ? Pomozite ako možete, hvala unapred. P.S. Čitao sam prethodnih 6-7 stranica, nisam video da neko ima sličan problem.

Ja sam imao "slican" problem sa LGjem :) Mozda nece da ti resi problem ali pogledaj.

Meni je izgleda (iz nekog razloga) neki kontakt bio koruptovan, te je nesto "bagovao" . Npr contact storage mi je 2 mb, a doterao ga bio do 40.
I onda ulazak u imenik je trajao po 2 minuta, ili dial meni.

Tek sam sredio imenik kad sam ga eksportovao, obrisao sve kontakte, i onda ga vratio uz prihvatanje necega da mozda nece da mi prikaze sve podatke.. Meni je to resilo problem.
 
Pozdrav,
Vlasnik sam telefona već oko 2 meseca zadovoljan sam njegovom brzinom i funkcionalnošću, ali imam jedan veliki problem što se tiče kontakt menija i samih poziva, kada hoću da uđem u opciju prethodnih poziva ili kontakt listu ponekad čekam i minut da mi otvori, nekad uopšte ne otvori, a ponekad odmah otvori listu, takođe i kad otvori odmah kontakt listu i kad uđem u određeni kontakt čekam isto i duže od minut da mi prikaže sam broj i da mogu da pozovem taj konakt, takođe kada me neko poziva ne vidim ime koje me poziva iako taj broj imam u listi kontakta sve dok se ne javim tačnije ne stupim u razgovor, sve u svemu postoji problem sa listom poziva i kontakt menijem. Pokušavao sam i na drugim forumima da nađem rešenje, oni su mi predlagali u Developer Options da stavim Window animation scale, Transition animation scale i Animator duration scale na 1x ali ništa, takođe svi kontakti mi se nalaze na samoj sim kartici, da li ti možda pravi problem, da probam sa nekim novim softverom sa Play Producta ? Pomozite ako možete, hvala unapred. P.S. Čitao sam prethodnih 6-7 stranica, nisam video da neko ima sličan problem.
Zdravo,imao sam identican problem na Htc 526. Resio sam ga tako sto sam na desktopu otisao na gmail nalog, u kontaktima stavio podrazumevanu zamlju Srbiju i jos dodatno i na telefonu prebacio jezik menija na srpski. Ovo je sredilo stvari, a imao sam u dlaku identican problem kao ti. Nadam se da sam pomogao, pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno