Šta je novo?

Meizu m2 note

Drugari, lepo smo se druzili. Telefon ide na dobos, a ja sam uzeo sebi perjanicu iz iOS tabora :) Bas me zanima kakav ce biti flyme 6 i da li ce ga m2 note dobiti.
 
Da li zna neko kako da namestim da mi notifikacija na flashscore/sofa score ne kasne? Desava se ponekad da uopste ne stizu notifikacije iz pomenutih aplikacija... Problem resim tako sto rr telefon i onda te aplikacije normalno rade. Obe aplikacije sam zakljucao u memoriji.
 
Meni se isto desava sa whatsapp aplikacijom... Notifikacije ne stizu kako treba, a podeseno je sve. :smash:
 
Ja velim da imam problema sa notifikacijama, izgleda nisam jedini. :)

Danas mi je sam prijavio da Google Play services ima prekomernu potrošnju baterije, od nekih 44%, ponudio mi da ih isključim i ja isključio. Do sada nisam dobijao takva obaveštenja, je l' još neko imao sličnih iskustava?
 
Kacio sam link sto sam snimio na dropbox, pa pogledajte. Meni nikad nisu kasnile notifikacije. Nijedna.
 
Nadjes moj post u temi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Taj.

Mozda su promenili naziv samo. Trebalo bi da je to.

Inace i jos ostala podesavanja treba odraditi uz zakljucavanje u RAM, da ne bi kasnilo.
 
Hvala, odrađeno, čini mi se da je malo bolji i ažurniji odziv.
 
Skines poslednji global, flesujes, odmah ti ponudi da instaliras gapps i to je to. Ako ne ponudi, odes u hot apps i skines instalaciju i posle toga on sve odradi.
 
Proveri da li ti se hot apps update-ovao I ako jeste, vrati ga na prethodnu verziju. Meni update-ovan nije nudio instalaciju Google Apps-a iz nekog razloga
 
Ja sam uspešno skinuo instalaciju za GMS, ali instalacija ne prolazi potpuno.

Kada pokrenem on uspešno instalira Google radni okvir i Google usluge i tu blokira. Play Store i Google mape nije uspeo da instalira. Za ove dve koje nije uspeo da instalira piše "Oštećena". Ne uspeva da uradi oporavak instalacije.
 
Poslednja izmena:
Drugari, lepo smo se druzili. Telefon ide na dobos, a ja sam uzeo sebi perjanicu iz iOS tabora :) Bas me zanima kakav ce biti flyme 6 i da li ce ga m2 note dobiti.

Znači, postao si fenseraj, pao si pod uticaj marketinške falange sledbenika Stiva Džobsa, ljudi koji veruju da Intel procesori Intel ploče rade bolje pod OS X-om nego pod windows-ima i da ne nabrajam dalje...

Valjda ćeš shvatiti kad budeš naišao na ukupno pet aplikacija (malo karikiram) koje se ne plaćaju na IOS-u zašto Android radi tako kako radi.
 
Ja sam uspešno skinuo instalaciju za GMS, ali instalacija ne prolazi potpuno.

Kada pokrenem on uspešno instalira Google radni okvir i Google usluge i tu blokira. Play Store i Google mape nije uspeo da instalira. Za ove dve koje nije uspeo da instalira piše "Oštećena". Ne uspeva da uradi oporavak instalacije.

I ja imam identican problem.
 
Ima li naznaka kada će izaći? Vidim da će biti za dosta modela.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Februar - mart. Mislim da je tako bilo i sa peticom, bilo neko lepo vreme :)
 
Izgleda da je izasla beta verzija 6, na flyme forum...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Telefon stoji na Meizu logo i ne mrda. Ne radi recovery (power i volume up).. Ima li resenja za ovo ili u kantu da ide? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno