Šta je novo?

Majice su stigle!!! :)

Porucene majice su krenule juce, preuzeo ih je kurir

Imamo problem sa M velicinom i nekoliko ljudi ce morati da sacekaju jos nekoliko dana: juce smo poslali zahtev da se dostampa jos 20-ak komada. Debeli su malo podbacili ovog puta :)

Majica generalno ima za sve, ali je kao sto rekoh problem sa M brojevima kojih, kako se ispostavilo, nema dovoljno. Trudili smo se da saljemo redom prema dospecu narudzbina i nadam se da nam necete zameriti...
 
Pih, znači ja što sam naručio M treba da čekam. Bolje da se ugojim :D
 
Stigla majica, odličan kvalitet štampe, jako prijatana. Jedini problem je veličina, kao pidžama mi je :-D da li postoje uopšte S veličine?
 
Stigle kod mene moja i za kolegu @ZlajoX :D
 
Stigle :)
ImageUploadedByTapatalk1415783793.651139.jpg

xxl taman
 
Poslednja izmena:
Sad mi zvoni poštar, rekoh šta li je sad ( sve mi je još na carini), kad ono majica.
Jesam se malo ugojio, al bolje da sam uzeo XL, mali je "kalup", naročito oko bicepsa,)
 
Stigla :) super je majica (xl, duzina taman, rukavi/preko ramena po skupljanju ce biti malo tesniji al' nema veze), hvala jos jednom!

Ko je visi od 195cm + ima bojler onda XXL definitivno
 
Poslednja izmena:
stigla mi je famozna M velicina i mogu reci da sam pogodio ,S bi mi bila premala
sve u svemu ,odlicna majica kao i stampa a posebno mi se dopada ova etiketa na levom rukavu :)
 
Skroz sam zaboravio na majicu, stigla malopre. Super je, pogotovo onaj detalj na rukavu mi se svidja.

Meni se cini kalup veci po duzini, ostalo je ok (L, oko 183cm/88kg). Svakom treba sasiti po meri izgleda :).
 
Ja ću probati tek za mesec dana kada se vratim u Srbiju ali valjda će XL da odgovara :S: 194cm / ~100kg
Nedavno sam se otarasio povećeg bojlera pa stalno naručujem prevelike stvari, valjda ovom prilikom nisam precenio sebe :d
 
Stigla jutros, ja sam 175 i 90 kg žive vage sa kostima :D i meni je XL taman u ramenima i rukavima.
 

Prilozi

  • CAM01008-1.jpg
    CAM01008-1.jpg
    354.5 KB · Pregleda: 112
Au, nisam trebao otvarati ovu temu vise. Kolika je cijena i moze li se jos naruciti XL? I salje li se u CG uopste?
 
Stigla majica, hvala puno. :)
 
Djole, pa ne treba rukavi da budu do laktova, trebalo je da uzmes manju. Ako je meni sa 191 i 95 XL taman u ledjima, a oko stomaka cak i siroka, nema sanse da tebi XL bude taman.
 
Orao sleteo! Brojevi su nekadasnji [pre kineza, sa njihovim xxxxxl-ovima].Znaci vrlo komotna XXL, na 185cm i 99,05kg..
pozz
 
Stigla danas majca pre podne. Meni je sa mojih 80 kg i 185cm XL veoma komotna. Tako da svi do 192-3cm i do 90-95kg mogu komotno da naruce XL velicinu. Kvalitet materijala vrlo dobar kao i aplokacija sa predje strane. Hvala.
 
Stigla majcica :D Jeeeeeeeeeeeeeee :) Da rezimiramo, ovako out-of-the-box ,) cuci super - ja sam 194cm i (bas sam se juce merio) 117kg - dakle nista siroko, ne landara :p, rukavi ok mada bi bi mogli biti malko siri, al` ok :) Za one koji su visoki a mrsaviji mozda moze xl, ali za nas vise i "pufnastije" ;) xxl svakako. Poz :wave:
 
Stigla i meni,stampa je ok,1.90,90kg normalna gradja bez bojlera,xl presiroka predugacki rukavi ne stoji mi bas,radice singerica,sreca pa imam zenu sa visom tekstilnom :)
 
Stigla maja. Dobra je dobra. Kvalitet je vrhunski na prvu loptu.
Ima par mana. Iako sam 186/98kg. U ramenima je ok ali je previse dugacka,vidi se da je za spavanje i programiranje :) (XL velicina) i da,cini mi se da je pamuk malo tanji nego sto bi trebao da bude.

Hvala na poklonu,zivi bili ! ! !

P.s. ocekivao sam da cu platiti makar postarinu kad ono medjutim.. :)
 
Stigla majica. Odličan kvalitet. Veličina L dobra u ramenima ali dugačka (visina/tezina - 180/80). Nema više bojlera. Trčanje se isplatilo :)
 
Ja sam narucio XL,nadam se da ce odgovarati mojim gabaritima :)
185cm/104kg :D
 
^ bice ti dugacka.. meni je malo duza i sira nego sto bi trebalo (xl, 193/107), realno ''kroj'' je malo cudan jer je u delu ledja, ramena, ruku taman ili malo tesna a onda se nekako siri donji deo majice, po tome i duzini podseca na neke xxl ali mi generalno odgovara, da sam uzeo vecu ispalio bih se samo tako.

Videli matorci malopre, mislili su da sam kupio neku u Nike shopu sto dovoljno govori o dizajnu, stvarno je odlicna majica :)
 
Poslednja izmena:
Nema veze,skratice keva,bitno da mi ne stoji bas tragicno :)
Videcemo kako stoje stvari kad stigne :)
 
Stigla majica. Odličan kvalitet. Veličina L dobra u ramenima ali dugačka (visina/tezina - 180/80). Nema više bojlera. Trčanje se isplatilo :)
Ti si slicne gradje kao ja. Jeste, duza je malo nego sto je trebala biti, pomalo je cudan kroj. Ali ok je, ne smeta mi duzina toliko, prijatna je majca, komotna.
 
Nazad
Vrh Dno