Šta je novo?

Majice su stigle!!! :)

Javih se na [email protected], da li ima potrebe da šaljem adresu i potvrdu na [email protected] ?

Mislis da im ostavimo adresu i ostala cuda? Jer konkretno malo sam zbunjen jer su mi rekli da ce nas kontaktirati tj to su u emailu mi poslali tacnije da imaju nase brojeve i emailove i da ce nas zovu pre nego sto treba da posalju, a niko nije pomenuo tamo da treba da im saljemo adresu ili sta ti ja znam :D Nego da li treba da posaljem na oba emaila ili samo na ovaj prvi?
 
Poslednja izmena:
Al ste tempirali na rodjendan, stigla i meni ;)

Steta sto nije bila S za ovo moje slim-fit telo, ipak mi je velika M, malo je cudan kroj, duzi rukavi za moj ukus, skroz do laktova mi skoro dodju. Hvala za gest jos jednom :)

I ja dobih M (koji sam i tražio) ali mislim da bi mi S bolje stajala. :) Isto malo duži rukavi. Kad se vidimo na nekom skupu, a sad imamo razlog, odradićemo neki benchmark ovih majci. :)
 
I ja dobih M (koji sam i tražio) ali mislim da bi mi S bolje stajala. :) Isto malo duži rukavi. Kad se vidimo na nekom skupu, a sad imamo razlog, odradićemo neki benchmark ovih majci. :)

Da da treba videti kolika je "autonomija i dubina " crne boje. Da crno ostane crno.:d
 
Koliko si visok/tezak? Jerbo sam i ja porucio M pa se nesto pribojavam sad :)

Ja sam bas "F1 vozac" gradja :d :) 179, tu oko 60kg, i bas mi lose stoji :) Probao je i burazer koji je dosta krupniji od mene (ali je nizi), teretana gradja, i njemu je ogromna. Ne bih da zvucim nezahvalno naravno, ali je bas "geek" kroj :), u godinama sam u kojim stvarno mora nesto dobro da mi stoji da bi uopste nosio napolju :) Tipa ne idem ni do trafike u nekim starim trenerkama koje su mi presiroke i slicno..
 
Slažem se potpuno, kao što napisah na prvoj strani :) Sa druge strane, da su bile manje i uz telo verovatno bi se bunili krupniji forumaši.
 
Ja sam bas "F1 vozac" gradja :d :) 179, tu oko 60kg, i bas mi lose stoji :) Probao je i burazer koji je dosta krupniji od mene (ali je nizi), teretana gradja, i njemu je ogromna. Ne bih da zvucim nezahvalno naravno, ali je bas "geek" kroj :), u godinama sam u kojim stvarno mora nesto dobro da mi stoji da bi uopste nosio napolju :) Tipa ne idem ni do trafike u nekim starim trenerkama koje su mi presiroke i slicno..

Imas li neki savet da ja dodjem do te f1 vozac gradje ? :)
Sta znaci ovo ,u godinama si da mora nesto da ti stoji da bi ga nosio ? U godinama za trazenje buduce zene ili.. ? :)
Zanimljiv mi je tvoj post,morao sam da odgovorim . sorry za off
 
Ja mogu da kazem kako stoji samo za prave muskarce, dakle one koji imaju preko 1.9m u visinu (a ne za ove zgazene jagode poput Borisa) :d :D Ko je toliko visok, a ima u ramenima iznad 55 cm, XXL ce mu stajati bas kako treba. Ja imam 2.07 i 127kg, majica stoji kao da je pravljena za mene.
 
Sta znaci ovo ,u godinama si da mora nesto da ti stoji da bi ga nosio ?

Pa mislim pazim da li mi nesto stoji i samo u tome izlazim napolje.. Kad gledam neke stare fotke i sta sam sve furao, odradim facepalm.. I ok, nisam siroki krupni srbin koji bez problema sabije porciju u Pinku i jos posle dezert :) Kroj majice je za basket, jer kazem i krupnijem dosta od mene smesno stoji, kroj je takav :)
 
Ja mogu da kazem kako stoji samo za prave muskarce, dakle one koji imaju preko 1.9m u visinu (a ne za ove zgazene jagode poput Borisa) :d :D Ko je toliko visok, a ima u ramenima iznad 55 cm, XXL ce mu stajati bas kako treba. Ja imam 2.07 i 127kg, majica stoji kao da je pravljena za mene.

E pa to je informacija koja mi je trebala :D tj da znam da sam ubo velicinu :D - ja sam 194cm i cca 115+ ;) kg, sto ce reci, ima da cucne bas kako treba :)
 
^ pa to znaci XL, ako je nekome sa 2.07 XXL taman onda je za 1.94 XL. Ja sam 193/107 i kapiram da bi mi ta najveca velicina bila prevelika, narucio sam xl.
 
Znas kako, ja generalno volim da mi je malo komotnija (a i da pokrije bojler kako treba :D ), a valjda ce i malo da se skupi, tako da kapiram da bi trebalo da je taman kako treba :)
 
Sta znam, meni deluje da ce biti idealna xl, nemam bojler mada nije ni flat :d, samo preko ledja/ramena da ne steze
(koreni sa dinare :d)
i moci ce da se nosi. Sustina je da bude taman i da se nosi a ne da stoji negde decenijama.
 
Poslednja izmena:
Ma samo kazes da ti keva/zena pegla majcu na lavoru i nemas frke. Uostalom, ko se jos stidi bojlera?
 
Pa na poslu uglavnom nosim kosulje sa vertikalnim prugama - zbog vizuelnog efekta ;) - pa ako me slucajno neko od uvazenih kolega & koleginica sretne van kancelarije, da im ne razbijem iluziju kako sam...shlank hahahaha :)))
 
^ pa to znaci XL, ako je nekome sa 2.07 XXL taman onda je za 1.94 XL. Ja sam 193/107 i kapiram da bi mi ta najveca velicina bila prevelika, narucio sam xl.

Dobro si procenio, ja sam 191 i 95, u ramenima mi je taman (a sirok sam), a ima poprilicno lufta za bojler (koji nemam). Dakle, model majice je programerski - uracunat je visak kilograma u dizajn :D
Doduse jos je nisam oprao, ali ne moze se skupiti vise od standardnih 2-3%.
 
Kome se obracam za probleme sto se tice isporuke? :)

O cemu se radi, u mejlu sam naravno napisao svoje ime a sestrinu adresu u Bg-u. Medjutim, postar je nije nasao u subotu na adresi (ocekivao sam ranije da ce doci, tj tokom radne nedelje) i vratio nazad i sad joj ne daju da podigne majicu jer nije na njeno ime.

Dakle, sad bih vjerovatno morao da sacekam da se majica vrati pa novo slanje :)

Naravno, o mom tj. njenom trosku bi to islo.
 
Ni meni nista nije stiglo.Sad me je Risbo utripovao nesto,ja sam 187/83kg bez bojlera i nadam se da ce mi M dobro stojati.
 
Jutros stigla i meni...zahvaljujem Benchmarku jos jednom!!
 
^ pa to znaci XL, ako je nekome sa 2.07 XXL taman onda je za 1.94 XL. Ja sam 193/107 i kapiram da bi mi ta najveca velicina bila prevelika, narucio sam xl.

A to se majica skuplja 5% posle pranja nikom nista? :)
 
Ako je nekome sa 2.07m xxl bench majica taman ne znam kakvo to skupljanje moze da je svede na ''taman'' velicinu za ljude od 1.9-1.95m.
 
S'obzirom da neki rekose da su velicine programerske sa prostorom za bojler ja bih pre XL nego taj padobran :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno