Šta je novo?

Mafia II

Sve je to lepo al kad ce da se pojavi ima li ikakvih preciznijih najava.
 
Nikada necu zaboraviti matorog Mafia1. Presao sam oko10puta. toliko sam se zaljubio u stilu igrice, da samo skidao njegovu muziku, takodje jos ponesto od django reinhard-a i bilo kada vozim auto, ubacim cd..prava uzivancija..

Video sam da dolazi Mafia2, ja sam malo razacarao, jer sam nadao, da ce ovo biti nastavak prvog dela, glavni ``junak`` ce biti isti taj koji je bio u Mafia1..jer na kraju Mafia1 je onakoi hmm...nije ubio izdajnika, jeste da ga je prebusio, al na kraju pobegao je...
Cekam da izadje drugi deo, sigurno cu igrati, i nadam se de ce biti super...

..ali dok ne izadje, svima preporucujem ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=85-IPKucK2U

http://www.youtube.com/watch?v=AEzsPGHsi90&feature=related :D
 
jer sam nadao, da ce ovo biti nastavak prvog dela, glavni ``junak`` ce biti isti taj koji je bio u Mafia1..jer na kraju Mafia1 je onakoi hmm...nije ubio izdajnika, jeste da ga je prebusio, al na kraju pobegao je...

Onaj koga su ubili?
 
Ne, ne. Nije ga on ubio. Ubili su glavnog "junaka" na kraju.
 
Ja nisam mogao da desifrujem Zubrakov post :)
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je bio toliko zaljubljen u stilu igrice da nije primetio da Tommy-ja zapravo ubiju na kraju igre :) ;) i da se nikako nije moglo nastaviti sa njim u drugom delu. Da je barem imao sina, umesto cerke, bilo bi vrh, sin trazi osvetu i to.. mada bi Salieri do tada vec bio ionako mrtav. :) I meni je malo zao sto drugi deo nece imati nikakve veze sa prvim, ali mozda je tako i bolje..
 
skroz sam pomesao karktere..dajte neki link da vidim karaktere, nebi sa ovom grafikom da igram ovu igricu :D

..znachi..glavni junak je Tommy, on je ``ubio`` Sam-a u epizodu Death of Arts, tj na karaju Sam je pobegao..ili?
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]dphffVtcW4g[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Tomija (glavnog protagonistu) na kraju igre ubija mafija tako što mu probuše rupu skraćenom sačmaricom. Uostalom, slika govori hiljadu reči a video 23.976 slika :D

[YOUTUBE]<object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gYlbHR5Ud7o&start=386hl=en_US&start=386fs=1&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gYlbHR5Ud7o&hl=en_US&fs=1&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>[/YOUTUBE]

Briši to rAMO, zabrljao si :p
 
Sređeno :p
 
skroz sam pomesao karktere..dajte neki link da vidim karaktere, nebi sa ovom grafikom da igram ovu igricu :D

..znachi..glavni junak je Tommy, on je ``ubio`` Sam-a u epizodu Death of Arts, tj na karaju Sam je pobegao..ili?

Pa majku mu, 10 puta si presao igru, kako je moguce da ti nije jasno nista :D :)
 
rAMa, ja ovaj klip nisam video...bez z*hebancije...majko moja...
..sada nerazumem nista. Na prvi video, taj stari lik je thommy a onda zasto ovi likovi kazu da ga je Salieri pozdravio...pa taj salieri vec bio matori kada je thommy jos bio mlad...

II video...

Sr***e..da....sada kapiram sve.. sve sto je Sam rekao Tomiju, da su pronasli Frenka..joj..
Ljudi ja odo da se napijem...

Ovako vec razumem nastavak...ali ni sada ne skontam kako je don Salieri pozdravio Tomija???
bravo. Bravo. Najbolja igrica koju sam ikada igrao...skidam kapu. Respect.

cry cry cry....
 
Hahahaha, kakav kralj :D :D Pozdravlja ga Salieri, u fazonu Mafia nikad ne zaboravlja, pa cak ni posle toliko godina, naci ce te kad tad.. ja ne verujem da sam morao ovo da objasnjavam :)
 
Jao strasno :) Nek neko drugi pokusa, ja sam se ispucao :D
 
Ajde pokusacu jos jednom, ali buduci da si 10 puta presao igru, stvarno ne znam zasto su ti potrebna nasa objasnjenja :)

Dakle, Salieri je verovatno naredio svojim ljudima, svojim naslednicima, nazovi to kako hoces, pred smrt.. "nadjite mi Tommy-ja kako znate i umete, i 'pozdravite' ga od mene.. " Ovi ocigledno nisu uspevali da ga nadju 20 godina, ili su ga namerno pustili da zivi, i da misli da su ovi zaboravili. I to je znaci poruka, Mafia nikad ne zaboravlja, ako zaebes Don-a, neces se ziv izvuci... pa makar im trebalo 20 godina da te nadju... Jel sad jasnije?
 
^Si ti neka mafia kad sve to znas aaa? ;) :) ^
 
Ajde pokusacu jos jednom, ali buduci da si 10 puta presao igru, stvarno ne znam zasto su ti potrebna nasa objasnjenja :)

Dakle, Salieri je verovatno naredio svojim ljudima, svojim naslednicima, nazovi to kako hoces, pred smrt.. "nadjite mi Tommy-ja kako znate i umete, i 'pozdravite' ga od mene.. " Ovi ocigledno nisu uspevali da ga nadju 20 godina, ili su ga namerno pustili da zivi, i da misli da su ovi zaboravili. I to je znaci poruka, Mafia nikad ne zaboravlja, ako zaebes Don-a, neces se ziv izvuci... pa makar im trebalo 20 godina da te nadju... Jel sad jasnije?

Da sve razumem...zaista fantasticno odradjeno. Moram jos jednom odigrati igricu :D
 
Ne znam šta je smešnije, žubrak 10putni obrtač igrice ili Boris koji se ZAISTA trudi :D :D :D
 
Ne znam šta je smešnije, žubrak 10putni obrtač igrice ili Boris koji se ZAISTA trudi :D :D :D

Pa kad neko odigra igru 10 puta i ne zna sta se desilo na kraju, postavlja se pitanje sta je igrao? Svaka cast Borisu.
 
Poslednja izmena:
Ja se nadam da Zubrak ima 9, 10 godina ili tako nesto.. onda da razumem :D :)

Dečko ne zna engleski pa mu ništa nije jasno, šta je tu čudno. Znam par klinaca koji se oduševljavaju sa GTA4 tako što sednu u kola i sudaraju se sa svakim, tuku se, pucaju i ubijaju po ulici. A igranje misija?? A zadaci?? Šta je to?
Ali pre bih reko da te je Žubrak baš dobro "ložio". A kad čujem da je "Mafija" (kao i sve ostale) IGRICA (!!!!!), prosto me izludi tako nešto.
 
Najbolje da me lozio :) Mislim bolje ako jeste, jer su mi jos uvek neshvatljiva pitanja "a kako se novi Don opet zove Salieri?" :D
 
Ja se nadam da Zubrak ima 9, 10 godina ili tako nesto.. onda da razumem :D :)

Sta ti hoces? Dok su se druga deca igrala lego kocki u obdanistu,on je igrao Mafiu.
Kad su njegovi drugovi ucili da citaju i pisu,on je prelazio igru po 5-6 put.
Zato se i ne snalazi bas najbolje sad...

Ali Mafia je neprocenjiva igra.Ako Mafia 2 bude makar i kao pola Mafie,bice bolja od 99% igara koje sada izlaze.No,ima da bude bolja od keca!:-devil-:
 
Najbolje da me lozio :) Mislim bolje ako jeste, jer su mi jos uvek neshvatljiva pitanja "a kako se novi Don opet zove Salieri?" :D

cekaj. Prvo ja te nisam lozio. I sada imam neki bug u igricu, stalno em izbaciju, a taj video sto sam video kod mene nije bilo. Uopste nisam raspavljao niti svadjao da ono sto ti kazes nije tako.

Drugo, meni srpski nije maternji jezik, ali trudim se, pa ako nesto napisem sto prvi put ne razumete, ili malo mi je teze da objasnim netreba odmah da neko deli svoj nepostojeci pamet sta sam ja radio akda su neki igrali sa lego kockama. Taj ko je toliko pametan da sada ne napisem nick, neka se potrudi pa proba da nauci moj maternji, pa cemo se ond araspravljati..

A treci, ovo je tipican kretenski gamer ponasanje, kada neko pita nesto jer nezna, ili imao bug u igricu, vi ga pocnete zajeb*vati i sve ostalo...krastavac, nisam ja kriv da svako p*cio igrice, a ja sam presao samo nekoliko poput mafia, cod2, manhunt itd., jer mi nije stao da igram igrice, i sada kada imam viska vremena i zezam se malo - a nesto sto nisam razumeo-pitao sam, eto sta je sada...

Korsnik 2007a, pozdravio te Rade.
 
Evo ja se izvinjavam ako sam ispao nekulturan, stvarno mi nije bila namera druze :) Zbog jezicke barijere, zvucao si kao neki klinac koji nema pojma sta je ustvari igrao... ;) Dakle, ti nisi ni video ustvari kraj igre dok si je igrao?
 
Evo ja se izvinjavam ako sam ispao nekulturan, stvarno mi nije bila namera druze :) Zbog jezicke barijere, zvucao si kao neki klinac koji nema pojma sta je ustvari igrao... ;) Dakle, ti nisi ni video ustvari kraj igre dok si je igrao?

..pa i dan danas imam neki bug u igricu...evo sada sam na misiju kada trebas da ukrades ``canadian whiskey``:smoke:

Pa ja sam ozbiljno rekao da nisam video, i nisam zbog zaj/bancije pitao ono sto sam pita, zato nisam skontao kako moze da ga pozdravi Salieri, jer nisam znao da je taj koga na kraju ubili bio je Thommy...
Bio sam sokiran kada sam pogledao video, ono sto ste poslali...i onda sam skontao zasto mafia2 tako pocinje kako pocinje...:wall:
 
Nazad
Vrh Dno