Šta je novo?

Mafia II

28. februar je zvanicno?

Btw, super se neko dosetio ovih "TPS, FPS, RPG.." tagova za teme, bas je pregledno sad :D
 
Nije mi jasno zasto su se ljudi uopste trudili oko vas...
 
Samo jos da isprave voznju . . . Dosada su samo pokazivale arcade mod upravljanja vozila ?
 
[YOUTUBE]pq17rDB56WE[/YOUTUBE]

Animacija mi nije tecna pri malim "skretanjima" likova. Seckaju, valjda ce to da srede...

Bice ovo hitcina, mozda cak i nadmasi original.

Nisan je isti kao u M1 , u stvari veoma slican, to mi se svidja, mali nisan = velika preciznost.

Mada mi se ono A, B, X ne svidja sto vidim u video-u, valjda je multiplatform, nece je valjda direktno portovati na PC :zgran:.
Bogami to njima secka na Xboxu, al dobro, jos je to beta !
 
Poslednja izmena:
Uf jedva cekam :D
 
Pa stavio sam :p na kraju, mislio sam da si skapirao :).
 
Ljudi,da ozivim temu iz mrtvih,Mafia 1 je bila najbolja igrica svih vremena,Mafia 2 izlazi za mesec dana,a niko nista ne prica,da li se zna koja konfiguracija ce biti potrebna i da li se znaju jos neki detalji,ipak su to Cesi pravili,vredi siriti informacije.
 
Niko ne prica nista zato sto igra NE izlazi za mesec dana, nego tek negde u junu ili julu
 
Ljudi,da ozivim temu iz mrtvih,Mafia 1 je bila najbolja igrica svih vremena,Mafia 2 izlazi za mesec dana,a niko nista ne prica,da li se zna koja konfiguracija ce biti potrebna i da li se znaju jos neki detalji,ipak su to Cesi pravili,vredi siriti informacije.

Ma prekosutra izlazi... :)
 
LOL konfiguracija, evo moja, tera sve vec 26 meseci, terace i M2, dovoljno...
 
uhhh,ovo ako izadje na leto onda nista ni od mora ni od bazena....:)
ovo se bas dugo cekalo,nije valjda opet pomerena za leto>...any new news!>?
 
Pitam se pitam, da li je ova informacija tacna

http://www.ng-gamer.nl/game-nieuws/10149_mafia-2-op-7-mei-in-de-europese-schappen/

Prevod
Mafia 2 on May 7 in the European shelf
February 15, 2010 - 17:54
After this week we have a few other release dates have been announced, this time it is the turn of Mafia 2.


2K Games has an actual release date for the famous mafia game. In a previous post that Mafia 2 was announced in Q2 of 2010 would appear. From this week to cut the knot by 2K Games. We will Mafia 2 in Europe on May 7, 2010 expected.

For the action game lovers, this is very good news. Because this year GTA V will deter the boat, this Mafia 2 this might tempt gamers.

Dakle, navodno, 7. maja u Evropi. Ostaje da vidimo da li ce 2K Games ovo zvanicno potvrditi.
 
Drug mi je rekao da je U Screefun-u procitao da igra izlazi tek u julu...Ne daj boze da je tako,ali sve je moguce...Nesta mi je malo sumnjivo ovo sto se 2K ne izjasnjava jos uvijek o datumu izlaska...
 
Ono veliko U sam greskom stavio...:p,a koliko je Screenfun trenutno tacan ne znam jer sam prestao odavno da ga kupujem...Dok sam ga kupovao,datumi izlaska nisu bas bili toliko razliciti od onih sa neta...Mada i na netu sam vidio svakakvih datuma vezanih za izlazak Mafie 2...E sad kome vjerovati...
 
Nazad
Vrh Dno