Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ja sam tako pre 3 godine potrosio sav kredit koji mi je ostao nakon aktivacije promocije na poziv ka 063 broju u mtsu.. i onda morala uplata ponovo..
 
Jel zna neko kako da sakrijem broj sa ove kartice, kad zovem nekoga da me ne memorise i onda greskom da pozove CG?

Probao sa #31#+38164xxxxxxxx, nece. Mozda treba da se dodatno aktivira usluga?
 
Zamisli situaciju da VIP ima još onu akciju od pre nekoliko godina, javi se, uvećaj kredit.
Pa prebaciš MTS u Vip prepaid, tako da je prefiks MTS.
Pa onda sa MTel-a zoveš njega.
Ovde ti je fraj, jer sistem misli da je MTS, a ovi ti pakuju 20 din za svaki minut, jer je poziv iz druge mreže....
Pa de ćeš lepše... :) :) :)
 
Jel zna neko kako da sakrijem broj sa ove kartice, kad zovem nekoga da me ne memorise i onda greskom da pozove CG?

Probao sa #31#+38164xxxxxxxx, nece. Mozda treba da se dodatno aktivira usluga?
Je li registrovana kartica? Ne treba ništa dodatno nego to zna da ne radi kako treba. Probaj sa opcijom iz telefona da zaštitiš id prema svim brojevima, ako ima ta opcija.
 
Jel zna neko kako da sakrijem broj sa ove kartice, kad zovem nekoga da me ne memorise i onda greskom da pozove CG?

Probao sa #31#+38164xxxxxxxx, nece. Mozda treba da se dodatno aktivira usluga?

Zar nije lakse kad vidis da te neko zove na Mtel broj iz Srbije,jednostavno mu prekines i pozoves ga.Ovako skriven broj,mozda se neko nece javiti,barem ja tako.
 
Jel zna neko kako da sakrijem broj sa ove kartice, kad zovem nekoga da me ne memorise i onda greskom da pozove CG?

Probao sa #31#+38164xxxxxxxx, nece. Mozda treba da se dodatno aktivira usluga?

Opcija sakrivanja indentifikacije odlaznog poziva za m:tel prepaid kartice sa aktiviranom m:roaming uslugom za Srbiju za sad nije omogućena korisnicima (informacija dobijena od Suzane krajem 2014.god.)
 
Ma ima opcija na samsung duos al kako beše pojma nemam. Već mi je uključeno to
 
Zamisli situaciju da VIP ima još onu akciju od pre nekoliko godina, javi se, uvećaj kredit.
Pa prebaciš MTS u Vip prepaid, tako da je prefiks MTS.
Pa onda sa MTel-a zoveš njega.
Ovde ti je fraj, jer sistem misli da je MTS, a ovi ti pakuju 20 din za svaki minut, jer je poziv iz druge mreže....
Pa de ćeš lepše... :) :) :)

:d
Teško ćemo mi u korak sa normalnim svetom kad samo o rupama u pravilima razmišljamo :d

Kada su mi (prvi put) ukinuli tu promociju, kaže mi žena:"Stvarno nisu fer. Dve godine pričaš džabe i oni ti to sada ukinu. Baš su pokvareni." :d
 
I u pravu je žena, bezobrazluk i bahatost :) :) :) ..... Meni još skinuli oko 60 000 dinara..... Ja dopunjavao sa svog MTSa svaki put kad mi "preteknu" minuti, i plus mi taj broj bio na oglasima.... tako da mi se isplatilo svaki put kad me bilo ko pozove za bilo šta, ja već profitiram ... :) :) :)

i samo odjednom, nema ... pa mislim .... vrhunac bezobrazluka.....
 
A koji je to normalan svijet?

Svet koji razmišlja kako da stvori novu vrednost, a ne kako da uštedi. Komunikacija je postala toliko jeftina da je odavno izgubilo smisao trošiti vreme na razmišljanje o uštedi.
Tema je MTEL, izvinjavam se na offtopicu.
 
svaki UŠTEĐEN dinar je ZARAĐEN dinar, tako da, eto nove vrednosti ... mogućnost da se potroši na drugo. ;) ;)
 
Svet koji razmišlja kako da stvori novu vrednost, a ne kako da uštedi. Komunikacija je postala toliko jeftina da je odavno izgubilo smisao trošiti vreme na razmišljanje o uštedi.
Tema je MTEL, izvinjavam se na offtopicu.

Evo i ja cu samo jos jednom off: nisam mislio na tvoju ideolosku orjentaciju, nego konkretno: koji je to normalan svijet? BTW slazem se da treba da se stvara i nova vrijednost, ali ne vidim nista lose ni u tome da se stedi.
 
Zamisli situaciju da VIP ima još onu akciju od pre nekoliko godina, javi se, uvećaj kredit.
Pa prebaciš MTS u Vip prepaid, tako da je prefiks MTS.
Pa onda sa MTel-a zoveš njega.
Ovde ti je fraj, jer sistem misli da je MTS, a ovi ti pakuju 20 din za svaki minut, jer je poziv iz druge mreže....
Pa de ćeš lepše... :) :) :)

tuga...... ma da li je moguce da neko ovako razmislja?

da li znate da je zbog te vipove akcije jedan svajcarski operater ukinuo flat pozive prema srbiji? eto koliko smo tuzna zemlja..... taj operater je imao flat rate paket prema svim brojevima u svetu, sve zemlje, sve neograniceno. i onda je vip uveo tu promociju, i setili se neki seljoberi da to iskoriste, i posle par meseci svajcarci nude taj isti paket, flat prema celom svetu sem prema srbiji, srbija je izbacena iz ponude. ej, celi svet, milijarde ljudi, niko se nije setio da uradi nista slicno, a neki bilmezu iz srbije se napravili pametni. eto koliko smo tuzni, jadni i bedni. na to je mislio PJ.
 
U zabludi si ako misliš da nigde u svetu toga nema.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Mi Srbi smo najgori, nigde u svetu toga nema,svi su gospoda sem nas.
Ma daj bre stvarno si naivan ako mislis da neki dokon lik iz Afrike npr. nije nesto slično radio, ili neki Portugalac, oni su gori od nas....

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ala me izvređa čovek ..... :) :)

Da, da, ceo svet vrca od poštenja, nigde ništa se ne dešava, nema krađa identita, nema digitalnih "provala" ni u USA ni u Nemačkoj, Engleskoj .... Samo srbi svet shebaše .... :) :)

I to u temi koja je cela posvećena iskorišćavanju rupe u sistemu, korišćennja roming neta kao stalno rešenje. :) :) :)

Da se kladimo da kad bi neki drugi uperater u nekoj drugoj zemlji uveo isto to kao VIP tada kod nas, da bi švajcarac i prema toj zemlji ukinuo flat? ;)
Ili bi i to bili srbi gasztosi u toj zemlji...
 
Poslednja izmena:
da se ne lazemo, da ste svi vi bili umereni, danas ja koji trosim maksimalno par stotina mb interneta mesecno sa mtel karticom, ne bih imao konstantno smanjenu brzinu zato sto ste skidali po 300gb torrenta svaki mesec, a ne bi ni postojalo ono ogranicenje

tako da ko god je rekao da smo krivi sto smo srbi je u pravu...srbin bi pre da zivi 5 dana kao car, nego da zivi ceo zivot kao kralj
 
da se ne lazemo, da ste svi vi bili umereni, danas ja koji trosim maksimalno par stotina mb interneta mesecno sa mtel karticom, ne bih imao konstantno smanjenu brzinu zato sto ste skidali po 300gb torrenta svaki mesec, a ne bi ni postojalo ono ogranicenje

tako da ko god je rekao da smo krivi sto smo srbi je u pravu...srbin bi pre da zivi 5 dana kao car, nego da zivi ceo zivot kao kralj
Pa definitivno nije bilo u planu da cela srbija koristi mtel... :D
To je isto kao kada bi rekao da nisu poceli novi korisnici da koriste stari bi i sada uzivali... :)
 
apsolutno netacno...problem je sto ne mozes da objasnis "narodu" da mobilni internet nikada nije flet

da su neki normalni i umereni ljudi koristili internet onako kako je predvidjeno, ne bi bilo problema
 
Mtel je sam kriv što nije dobro procenio situaciju pre kreiranja ponude.
Kako to da je kod vipa neograničen internet u prvih godinu dana upravo to? Korisnici vipa su kulturni a mtela stoka?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Koji Mtel,pa za sve se pita i odlucuje Mts.Znali su oni dobro i imali procenu.Nego su oni hteli pare,a posle ogranicili zbog nekh koji su trosili previse.Ali sta bilo bilo,bitno da i dalje imaju nesto sto po meni vredi.Za 250 din mesecno to retko ko daje.Kome ne valja,koristice nesto drugo. :d
 
Mtel je sam kriv što nije dobro procenio situaciju pre kreiranja ponude.
Kako to da je kod vipa neograničen internet u prvih godinu dana upravo to? Korisnici vipa su kulturni a mtela stoka?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

i to ce da vam pogase kada pocnete svi da skidate 300gb torrenta mesecno
 
Drugar je kupio 18.avgusta m:tel prepaid karticu sa aktiviranim m:roaming dodatkom za Srbiju do kraja 2016.god. . Da li je njemu u periodu od 18-31.08 limit za internet 10GB ili je proporcijalan broju dana do kraja meseca Avgusta ?
 
Ja sam na 3-5 GB mesečno, nikada se nisam suočio sa smanjenjem brzine. Ako su ti smanjivali brzinu, a nisi prebacio 10 giga, onda ili je "gužva" tu gde si, ili imaju način da MTel kartice budu karrice drugog reda, da bi MTS imao full brzine.
 
To je tacno
Ja na mts postpaid kartici imam 4g net a na prepaid H+ koji varira i nikad nije ista brzina. Pitao sam i u korisnickom servisu i izgleda da je full brzina rezervisana za postpaid brojeve.
 
Nazad
Vrh Dno