Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

^ A kredit se cuva max 90 dana ako nema uplate?
 
Na novom sajtu sve sto ima veze sa ovom nasim roming tiketima ne nalazi stranice pa da proverim da li vazi ova punuda 10 eura do kraja godine. I jos jedno pitanje, kako se aktivira kartica, treba da se primi poziv, napravi poziv ili sta vec?
 
Na novom sajtu sve sto ima veze sa ovom nasim roming tiketima ne nalazi stranice pa da proverim da li vazi ova punuda 10 eura do kraja godine. I jos jedno pitanje, kako se aktivira kartica, treba da se primi poziv, napravi poziv ili sta vec?

zujhNJq.png


Prilikom kupovine m:tel prepaid kartice ona je već aktivirana za korišćenje .
 
Pre par godina kad sam nabavio jednu nije mogla da se koristi dok nije aktivirana preko korisnickog servisa. Mozda se promenilo do sad.
 
Prijatelj mi je u CG pa sam mu rekao da mi uzme jednu i da uplati tih 10EUR. Da li vam radi ok sada, posto vidim da je pisano da je bilo prekida?
 
jel je obračun za ovo od prvog do prvog ili kako? da znam kako da podesim telefon da mi meri?
 
Nije, 10GB je po OK brzini, posle je FUP na 64/64.
 
Ne, zabranjeno je zvati internetom nešto što radi na 64/64 kbps a u praksi i manje od toga.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
merim protok zbog sebe. nikad nisam probio fup, tj. nisu mi do sada nikad gasili (mada sam mislio da jednom jesam). jel merite vi vaš protok? da li stvarno gase na 10gb. pošto ljudi ovde prijavljuju da su im gasili na par gb, a neki ne prijavljuju ništa. možda oni imaju blacklistu kartica, onih koji su trošili terabajte kad je bilo skroz neograničeno, i sad čim malo veći protok naprave oni ih gase, a ovi koji su umereni korisnici njih ne gase ni na 10.
 
Trosim u proseku oko 25-30 GB mesecno, gasili su mi od prvog dana kako je uveden fup sve 3 kartice. To gasenje sto kazes posle par GB to se tako cini ako gledas da je presek stanja 1-og u mesecu. Desavalo se i meni, vidim dosao prvi, radi sve, nastavim dalje da koristim i treceg naprimer mi ugase... :) P.S. licno neverujem da je neko ovde svlacio terabajte...
 
To bese davno. A i tada su zvanicno rekli da je do 100GB/mesecno ok, a pozivali su da upozore one sa preko 100GB.
 
Davno, ali opet su se hvalili... Das coveku nesto skoro pa dzabe, on mora da uzme i da usere :)
 
hvala, uspeo sam. a kako sad da aktiviram promociju za net do kraja god? ovo mi nudi na
*105#
71e0586b5d0596917d3d31b4c051bab9.jpg


Poslato sa Note 3
 
Kupio sam karticu, al mislim da sam se zeznuo malo :D

Nisam aktivirao karticu u CG, sad ne prepoznaje ni jednu mrezu.

Jel mogu nekako da aktiviram mtel karticu iz Srbije?

Edit: Zvao sam korisnicki, rekli su da ce mi aktivirati do ujutru :) Samo su trazili podatke o vlasniku...
 
Poslednja izmena:
Ja dobio karticu iz cg na njoj bio u placen kredit i aktivirana promocija,raspakovao je novu ubacio u telefon i to je bilo to,odmah proradilo.To bili pre tacno godinu dana,mozda nesto menjali od tada.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Izgleda da ne radi sa brojevima koji su prenetu u MTS mrezu a imaju neki drugi mrezni prefiks...

Sad sam poslao poruku na 061 broj koji je u mts mrezi, i skine mi onih 0.1e kredita sto mi je ostalo od 10 :D I sad moram da uplatim opet...
 
Tako je uvek bilo, gleda se samo prefiks.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
U sustini to nije lose.
Makar ne razmisljas ko je na kojoj mrezi.
Nekome bas tako i odgovara, ima 64 prefix a naprimer na telenoru je ili vipu pa mogu i sa mtel-a da ga zovu dzabe...
 
Nazad
Vrh Dno