Šta je novo?

Logo za firmu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslednja izmena:
kakav wallpaper ? ja sam kolko se secam, pobedio na poslednjem takmichenju na kojem sam uchestvovao, i dali mi monitora od 24 , za dzabe :)
 
Projektovao sam ga vantelesno, znajuci unapred da ce tvoj biti najbolji!
 
Poslednja izmena:
Nervozni Postar == Dechko Tzar :D
 
Eo recimo nesto ovako... Samo 499rsd ;)

portou.png

Ovaj logo mi se za sada navise dopao. Mogo vise nego oni sa dizajn zone.
Snaga je u jednostavnosi. Ako ikada budem imao firmu angazovacu za logo Boru Lozaca :wave:
 
e sad ste me naterali ja da uradim, i javno okachim! :d

samo da zavrshim gradjevinu za danas, ima da se odshaluje pun **rac dasaka :(
 
Prvo se ljudi zapanjuju za 500 din nagrade a sad se samo utrkuju ko će bolji logo da odradi :D.
 
Otvorite lepo thread gde cete da promovisete sebe i svoje umece.
 
Pa bre, kada je takva stvar, evo ja dajem crvenu za prodavnicu autodelova, marke opel. Aftermarket proizvođači, naravno. :) :) :)

Dozvoljene varijacije na Opelovom logou, ali na srpski način.

Da ve vidim.

Mećite votermark, pa da biram ....
 
Logo Boris Lozac-a me podeseca na zute i bele strane.

Haha, sad kad si pomenuo, vidim slicnosti.. :)

Ovaj logo mi se za sada navise dopao. Mogo vise nego oni sa dizajn zone.
Snaga je u jednostavnosi. Ako ikada budem imao firmu angazovacu za logo Boru Lozaca :wave:

Pa hvala lepo.. ;) Ovo sam na poslu uradio iz apsolutne dosade, ne za 500 dindzi :D Volim to da radim.. a nekad mi sinu neke zanimljive ideje.. :)
 
Meni se svidja Midgardov, samo mi je nekako suvise tamno.
Borisov mi se takodje svidja, ali mi se ne svidja odabir boja, i mogao bi neki efekat odsjaja da se ubaci, izlgedalo bi neuporedivo bolje. I da se napravi neka kombinacija sa dve boje, ovako je monoto.I ovo sped sto pise ispod mi je nekako sitno.
 
Poslednja izmena:
Meni se Midgardov rad sviđa, onaj prvi. Jednostavno, 3 boje, lep font, lepo izvedeno slovo Š :).
 
Prvo se ljudi zapanjuju za 500 din nagrade a sad se samo utrkuju ko će bolji logo da odradi :D.

Ovde je više nego očigledno da nije u pitanju lova. U ovoj utrci se radi "čija piša je lepša" :D

Haha, sad kad si pomenuo, vidim slicnosti.. :)



Pa hvala lepo.. ;) Ovo sam na poslu uradio iz apsolutne dosade, ne za 500 dindzi :D Volim to da radim.. a nekad mi sinu neke zanimljive ideje.. :)

Ovde svi radi iz dosade, ono - posao za 10 min, a posle dosade da se vidi naravo čija piša je lepša :)
 
Poslednja izmena:
sad ce igoritza da postavi 2000x2000px :d
 
A autor teme vise ne komentarise ovde. Izgleda da je nasao resenje, a nas ko j*be. Na svaki racun moze da stavi drugi logo. :D
 
Poslednja izmena:
Pa bre, kada je takva stvar, evo ja dajem crvenu za prodavnicu autodelova, marke opel. Aftermarket proizvođači, naravno. :) :) :)

Dozvoljene varijacije na Opelovom logou, ali na srpski način.

Da ve vidim.

Mećite votermark, pa da biram ....

Ako vam je dosadno, i žao što nema pokretača teme, ja sam tu svaki dan :D:D:D
 
jel moze i meni jedan logo, nudim 520din za izradu a firma za koju mi treba se bavi istrazivanjem svemira?
znaci, kad sam ozbiljan :nema_smajlija
ako je malo 520din, moze i 530din i btw.malo mi je hitno ;)
 
Nemojte ljudi raspisivati toliko konkursa za logo za 500 din, nagrnuce ljudi sa uploadom, server nece izdrzati. Nece ova tema istrpeti toliku navalu, bolje otvorite posebne teme.
 
Poslednji pokusaj, konacno sam ugrabio malo vremena :D

Ne radi se zbog para, vec da pomognemo coveku :d
 

Prilozi

  • Logo 2.jpg
    Logo 2.jpg
    64.7 KB · Pregleda: 67
  • Logo 3.jpg
    Logo 3.jpg
    54.2 KB · Pregleda: 67
jel moze i meni jedan logo, nudim 520din za izradu a firma za koju mi treba se bavi istrazivanjem svemira?
znaci, kad sam ozbiljan :nema_smajlija
ako je malo 520din, moze i 530din i btw.malo mi je hitno ;)


23mvmh5.jpg


Kako ti se dopada logo. Zbog ove male greške odbiću ti 20 din, tako da 510 din možeš da uplatiš na moj tekući račun račun
160-xxxxxxxxxxxx-18

Ova slika poseduje autorska prava tako da ti ne savetujem da je kopiraš i koristiš a da perdhodne ne platiš.
 
23mvmh5.jpg


Kako ti se dopada logo. Zbog ove male greške odbiću ti 20 din, tako da 510 din možeš da uplatiš na moj tekući račun račun
160-xxxxxxxxxxxx-18

Ova slika poseduje autorska prava tako da ti ne savetujem da je kopiraš i koristiš a da perdhodne ne platiš.

Nije lose..
Jos neko..
Ime firme je a to zaboravih u zurbi, stisla me inspekcija pa kad oni zavrse, valjda ce biti tih 530din jos.. Ime je NASAns
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno