Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ja samo znam da kad god je ovde pocelo da se raspravlja o tom skoku oko polovljenja, vec je bilo kasno. Sve se to izdesava mesecima ranije.
Ima puno prica da je ovaj sadasnji skok BTC posledica planiranog polovnjenja BTCa ali da se reaguje godinu dana unapred.
 
Sto se polovljenja btc-a tice, ima vremena. Ovo sada je oporavak od onog bunara. Pametni ljudi se pred polovljenje spremaju 6-7 meseci ranije ali prava akcija je zadnjih mesec dana uvek. LTC moze 3x gore bez frke. Samo strpljivo s njim.

Tapatalk from Poco loco
 
Malo se prelilo u LTC
 
LTC moze da opali 20$ u jednom danu lagano. Ne verujem da cete dugo cekati na to. Kad predje 100$ bice mnogo lakse zbog psihiloske granice koja je probijena.

Edit: napasce se i 200 do avgusta.

Hmm.... a mislis li sad dok traje ovo ludilo sa BTC da je pametno mozda prodati pa se dokupiti i umnoziti malo u narednih mesecak dana iki bolje cutqti i smrdeti sa sicom koju imas da ne bi ostao na kraju suva kyrca? Mozda bolje vrabac u ruci nego... :smoke:

Inace juce msm da je ili preksinoc dotakao 67$ gledano u $$ bar je biko na Hotbit i od tada kolicina BTC od oko 50 se smanjila na 15 BTC...
 
Poslednja izmena:
Ja se ne bih igrao da sam na tvom mestu. Vece su sanse da ces napraviti gresku. Samo treba uci i ne dirati nista.

Tapatalk from Poco loco
 
LTC moze da opali 20$ u jednom danu lagano. Ne verujem da cete dugo cekati na to. Kad predje 100$ bice mnogo lakse zbog psihiloske granice koja je probijena.

Edit: napasce se i 200 do avgusta.
Da citiram samog sebe. Od sinoc je vec 15$ skok. LTC je bukvalno nategnut danima, padao je odnos, samo se cekalo da krene opet. Do polovljenja ima lufta jos ko zna koliko za skok. Ako BTC nastavi s ovim trendom LTC prelazi 200 kao plitku vodu.

Tapatalk from Poco loco
 
Ako nastavi u dolarima ima da prestigne eth [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa to bi bilo normalno, njega koce kinezi koji ga najvise i imaju, e sad sta se njima mota po glavi videcemo. LTC je ipak No 2 novcic, da ne kazemo sitnija novcanica od BTCa. ETH mi se ne svidja iz prostog razloga jer se Microsoft banda mota oko njega, a servisira ga kao neki ruski kanadjanin.
 
Poslednja izmena:
Da citiram samog sebe. Od sinoc je vec 15$ skok. LTC je bukvalno nategnut danima, padao je odnos, samo se cekalo da krene opet. Do polovljenja ima lufta jos ko zna koliko za skok. Ako BTC nastavi s ovim trendom LTC prelazi 200 kao plitku vodu.

Tapatalk from Poco loco

A sta ako ljosne BTC... onako momacki, kao onomad preko noci da ne kazem kroz par sati, za skoro 50% :S:
 
I meni nesto smrdi da ce za dan dva da se sroza sve

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
a ako btc okrene u drugom smeru uskoro?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koga pitas, Saja ili nas? Ili si sebi postavio pitanje na sav glas :d

I zanimljivo, pricam za Hotbit, u par dana do 7,USDT 0.9 pa odleti na 1 USD-1.03...i tako u krug, evo sad je ooet na 0.9$...deluje,ponavljam,deluje kao "izi mani" :D sacekas malo, par dana i pokupis kajmak.
 
Poslednja izmena:
Nece sad BTC padati toliko ali nemojte se iznenaditi da malo i dampuju. Ne moze samo da ide gore, pogotovu kad ide ovako brzo. BTC je skocio preko 10% danas sto je ozbiljan podvig, LTC preko 17%. Sve se zeleni odjednom. Racunajte da ce biti shorta u nekom trenutku ali dugorocno (do polovljenja) slobodno moze da se sedi u LTC-u. Ja posle toga 20% izvlacim u kes, ostatak kompletan u BTC i cekam sledecu godinu i polovljenje.
 
Ja se samo plasim da kad BTC ode dole, a otici ce, sto je i normalno da povuce i LTC... pre cepanja.Koliko, ko zna... mozda toliko da da i ako bi narastao 50% ili cak svih 100% posle toga a pre cepanja ooet dostigne ovu trenutnu cenu oko 100$.
 
Problem je u tome sto svi ocekuju da ide dole, a kitovi udare kontru pa i de gore. Bila je najava da zbog ulazenja nekih ide cena za 2k gore i to se i obistinjuje, e sad dali ce stati na 8k ili nastaviti videcemo
 
Problem je u tome sto svi ocekuju da ide dole, a kitovi udare kontru pa i de gore. Bila je najava da zbog ulazenja nekih ide cena za 2k gore i to se i obistinjuje, e sad dali ce stati na 8k ili nastaviti videcemo

Samo ja nisam cuo tu informaciju... ahh.. samo kad bi se odrzao tu oko 6-7k do avgusta... zbog LTC :trust:
 
Volume je bas jak, mislim da nikad nije bio veci nego danas tj sinoc, cak ni kad je btc isao od 15 do 20k

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Uvek propustim zabavu... evo juce je USDT bio oko 0.9 na Hotbit. sada. vec 0.97 i tako u krug, nedeljama.. padne na 0.9 pa ode na 1$ 1.03....
Isto i za BCH... razmisljao po 260 da ga uzmem i setim se kako su govorili bezi od njega itd... a on evo 350 $.. *mjau**mjau**mjau*a ne znam ni sam sta da mislim. I dalje se nosim mislju da ce pasti cena i BTC, samim tim i LTC(bar za 15-20$ LTC) pa da prodam sad i da se dokupim ali... sta ako... a konstantno da odrzava ovu cenu ili da raste minimalno do avgusta, ne znam bas. :S:
 
Uvek propustim zabavu... evo juce je USDT bio oko 0.9 na Hotbit. sada. vec 0.97 i tako u krug, nedeljama.. padne na 0.9 pa ode na 1$ 1.03....
Isto i za BCH... razmisljao po 260 da ga uzmem i setim se kako su govorili bezi od njega itd... a on evo 350 $.. *mjau**mjau**mjau*a ne znam ni sam sta da mislim. I dalje se nosim mislju da ce pasti cena i BTC, samim tim i LTC(bar za 15-20$ LTC) pa da prodam sad i da se dokupim ali... sta ako... a konstantno da odrzava ovu cenu ili da raste minimalno do avgusta, ne znam bas. :S:

Zato nikad ne trebas da ulazis all in, i da odmah odredis lvl-e kako za ulaz, tako i za izlaz. Ako ti ode dole, ti se dokupis na svakom lvl-u, a ako krene gore, isto tako izlazis polako... Ako udjes all in ne jednoj ceni, onda ti ostaje samo HODL.
Druga stvar, moras se opredeliti da li ces da trejdujes dnevno, ili da budes swing trejder ili hodler... svo troje ne ide zajedno nikako sa jednim portfoliom ;)
 
Sta jurite i u kom odnosu ?
LTC/BTC ili LTC/USD?

200usd ili 0.2btc su idealni izlazi

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
ko zna, mozda on znanesto sto mi ne znamo, a i u pocetku Ltc je zamisljen kao 1/4 Btc :)
 
More i 0.1 je bog, al nek ponovi 0.037 i sreca sreca rados
 
... jedan cekajuci, zavrsio u domu staraca... :trust:
 
Nece sad BTC padati toliko ali nemojte se iznenaditi da malo i dampuju. Ne moze samo da ide gore, pogotovu kad ide ovako brzo. BTC je skocio preko 10% danas sto je ozbiljan podvig, LTC preko 17%. Sve se zeleni odjednom. Racunajte da ce biti shorta u nekom trenutku ali dugorocno (do polovljenja) slobodno moze da se sedi u LTC-u. Ja posle toga 20% izvlacim u kes, ostatak kompletan u BTC i cekam sledecu godinu i polovljenje.

Ne znam da li sam propustio ili nisi napisao, mene zanima tcoje misljenje o odnosu koji bi bio dobar za prelazak u BTC, odnos LTC-BTC pred polovljenje, predstavu nemam koliko bi mogao. Imas li ti neko misljenje?
 
Nazad
Vrh Dno