Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

ltc pulovi su vecinom u merge mode kopa se LTC+DOGE . ako se iskopa 10$ vrednosti ltc dobija se doge vrednosti 5$ , sto i nije tako lose :p
ali veoma je tesko nabaviti neki asic u srbiji nema tu prodavnice da odes i da odaberes samo net i unapred uplata :)




vidim da nema na prodaju ni cenu ne mogu naci ccc :) ono sto ima da se nadje relativno jeftino je strong U al to nije ltc miner
 
Oprema se kupuju u najgorem onom dnu sada je prevelik rizik. Drugar je pre godinu i nesto kupio neki LTC ASIC za 200e ili malo mozda vise danas taj ASIC pravi 200e mesecno.
 
Ja pitao pre neki dan jel neko nesto cuo za Omnilite, niko nista... To je izaslo bez apsolutno nikakve najave, potpuno iznenadjenje za sve. Inace, lepa prica, ima perspektivu. Videcemo samo hoce li sve to zaziveti, tj. ima li ko to da koristi obzirom da LTC bas nije popularan medju mladjom populacijom.
 
Screenshot (180).png
 
Jel ovo onaj sto je prodao sve svoje Litecoine i dumpovao cijenu?
 
Srećan halving svima koji slave 🥰
 
evo sve ide po planu . Jos malo pa ce cena biti halving od $110. Sada je trenutno $86
(kako mrzim kada pogodim losu prognozu :( ).
 
Ako BTC sklizne ispod 29K na dobrom smo putu. LTC nikada losije nije reagovao, bukvalno nije ni mrdnuo a diff skocio plus se prepolovila nagrada. Bas zalosno izgleda.
 
Ako BTC sklizne ispod 29K na dobrom smo putu. LTC nikada losije nije reagovao, bukvalno nije ni mrdnuo a diff skocio plus se prepolovila nagrada. Bas zalosno izgleda.
Kakvo je tvoje predviđanje za LTC u narednih nekoliko meseci ?
Ako bih ga sada prodao, bio bih na nuli, pa ne znam šta da radim. Verovatno ću sačekati još mesec ili dva.
 
Strpljenje
 
Ja sam i ostatak keša (USDT) pretvorio u LTC, na 83$.
Tu mi je negde i prosečan ulaz.
Sada mi ostaje samo da čekam i da se nadam da će uskoro da skoči.
 
Ljudi, mozei brzi help oko LTC pls? Samo preporuka koji wallet da install na androidu i gde da kupim koji LTC? Citam i citammm te fees su ovde onde ogrobne, te ovaj onaj wallet je vaki i onaki... Treba mi za sitna placanja, nista heavy.
 
Primetio sam da neke menjačnice, skoro da ne uzimaju takse za povlačenje LTC. Znam da je nestabilan... tj... stabilan i onda pukne... srećom pukne uvis :) Evo ja prebacio usdt u ltc... a i neke prognoze kažu da će narednih 2-3 godine, postepeno da raste...
 
Ja gledam da uvek imam bar malo LTC-a, koristim ga umesto USDT-a.🤣


Ne znam koje uređaje koristiš, ali ja na desktopu imam direktan uvid u trenutne cene nekoliko koina koje pratim.... A LTC zna da poraste u par minuta i u par sati da se ugasi :) Tako da vodi računa... sad je oko 70.... čas može da skoči na 200-300 :)
 
Nazad
Vrh Dno