Šta je novo?

LG V10

Da si koristio i s7 edge mogao bi da kazes da li si se zeznuo ili ne. Kako god, V10 je odlican telefon i neka te sluzi.
Mislio sam vise figurativno, na iskustvo koristenja.. Sumnjam da je s7 puno bolji, brzi il fluidniji od s6-ice da bi mi bilo krivo:)

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

Evo samo da i ja javim utiske... Nedavno sam imao prilike uzeti novi mob pa sam se dvoumio izmedju v10 i s7 edge.

Kako sam prije imao s6 hodao otisao sam u prodajni centar da "osjetim" oba moba u ruci i lg v10 mi je odmah na prvu bolje sjeo, s7 mi se odjednom ucinio minijaturan u odnosu na ovaj i nije mi izgledalo kao veliki napredak sa s6 iako ima malo manji ekran [emoji1]

Nakon mjesec dana koristenja mogu rec da se nisam zezno nimalo, odusevljen sam sa ovim mobom - ovo mi je prvi lg, do sada sam imao sve samsunge od s3- s6.

Izrada, ekran, software, grip u ruci - sve je odlicno. Cak mi se home screen od lg-a cinio malo djetinjast nakon TWiza ali kad se naviknes dobije se dojam da je puno brzi i fluidniji tako da mi nije palo na pamet jos da snimim novu launcher sto mi je bila uvijek praksa.

Nijedno stekanje ili freeze jos nisam imao.

Kamera (osim u nocnim uvjetima gdje se treba malo poigrati s manualnim modom) je odlicna, cini mi se da se sa mm poboljsala i baterija (cca 4 sata sota).

Otisak prstiju je sa mm odlican, puno brze se i namjesti i odlicno radi.

Danas sam uzeo i verge masku i kaljeno staklo pa imam osjecaj da je mob neunistiv, osim ako ne upadne u vodu :)

A uskoro dolazi i rezervna baterija i wireless dodatak za bezicno punjenje koji su jeftini pa cemo vidjet kako ce to funkionirati .



Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Welcome to the club [emoji1]
Neka te služi
Što se tiče fluidnosti i ostalih stvari sve će ti biti isto i posle par meseci u prevodu sljakace kao i prvog dana - jedino što su usrali je baterija koja je bila bolja na LL ali i na MM se sad stabilizovala pa nije strasno - bez problema jedan dan izdrži bilo da je WiFi ili mobilni podaci
Očekuje se 6.0.1 pa ćemo videti
Inače i ja sam imao i S6 i S6 edge pa posle njih g4 i ovaj telefon je bolji po mnogo čemu od navedenih

LG V10
 
Poslednja izmena:
• H960A (V10) for Android M and the European market (Except France) :)
 
Zanimljivo[emoji1] pa gde si Danilo nema te
Samo si u g5 temi
LG V10
 
Kuća pos'o, pos'o kuća krastavac ...
Ali da ne privatizujemo ovu temu :)


Do you like you the LG V10's hardware but wish you can install a different ROM on it? The first step to that is by unlocking your phone's bootloader. In LG phones, this has been notoriously difficult because the company locks its bootloaders and workarounds are either non-existent or super complicated.

What LG has been offering though, in the past year, is an official page to help you unlock the bootloader on the European G4 and G5, and now it's adding the LG V10 for Europe
. But only on Marshmallow — this doesn't work if you're still on Lollipop. Oh and there's a clear exception for France, because as far as I can tell the phone wasn't officially released in the country.

LG is quick to point out the dangers of unlocking the bootloader and the fact that it'll void your warranty, but if you couldn't care less about that and you know what you're getting into, the page has detailed step-by-step instructions that'll take you through the process.


http://www.androidpolice.com/2016/0...ool-adds-the-lg-v10-for-europe-except-france/
 
Nisam znao da je danas otključano - ne pratim

LG V10
 
Nemoj pisati da je best buy-sad će da se sjate [emoji1]


LG V10
Ja koristim Note 5 i taj fon je po meni najpametniji. Jer nudi najvise opcija a pogotovo u produktivnosti. Olovka je keva. Za mene kao poslovnog korisnika vrh je. Medjutim uvek sam objektivan. Ako pogledate celu pricu videćete da v10 ne zaostaje u OS brzini za G5... mislim na lagove.. Ne zaostaje ni u kameri jer je to ista 16mpx kamera. Ne racunam onu od 8mpx... ima opciju QI wireless charging sto g5 nema. Odlican ekran kao i g5... 4 gb ram. Mislim da je v10 nesto najbolje sto je LG izbacio. Baterija je malo slabija ali to je resiv problem.. Svakome bih preporučio ovaj fon. pogotovo sto je sada cena pala

Sent from Note 5
 
Poslednja izmena:
Ja koristim Note 5 i taj fon je po meni najpametniji. Jer nudi najvise opcija a pogotovo u produktivnosti. Olovka je keva. Za mene kao poslovnog korisnika vrh je. Medjutim uvek sam objektivan. Ako pogledate celu pricu videćete da v10 ne zaostaje u OS brzini za G5... mislim na lagove.. Ne zaostaje ni u kameri jer je to ista 16mpx kamera. Nw racunam onu od 8mox... ima opciju QI wireless charging sto g5 nema. Odlican ekran kao i g5... 4 gb ram. Mislim da je v10 nesto najbolje sto je LG izbacio. Baterija je malo slabija ali to je resiv problem.. Svakome bih preporučio ovaj fon. pogotovo sto je sada cena pala

Sent from Note 5
Ali note 6 ima da razbije totalno sudeći po glasinama i ako bude tako to će biti moj prvi NOTE [emoji1]

LG V10
 
Poslednja izmena:
Neki fin materijal pod rukama - nemam pojma šta je - mislim da je plastika

LG V10
 
Ma ništa to ne valja. Ipak da uzmete vi Samsung... [emoji12]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Evo Deki, da vidis kakva je situacija sada [emoji6]

083fd16bf67b8966abea1b41097d28ab.jpg


6e01911caa9dc81120feb4829315a616.jpg


LG V10
 
Nazad
Vrh Dno