Šta je novo?

LG V10

Ovo je baš loše... [emoji19] Tačno bih izludeo sa takvom baterijom..
 
V10 je odlican telefon i to je istina. Ni jedan telefon nije savršen, ali od svih telefona koje sam posedovao ovaj mi je po meri, ne zbog baterije nego zbog izgleda
 
Baterija se jako troši na pozive i kad je neaktivan uploadfromtaptalk1460649314221.jpg
 
Da pitam još jednom, da li si gledao po netu kako je drugima prošao M? Možda bi bilo najbolje da ga flešneš nanovo... Jel' si beše radio OTA ili...?
 
Nisam ni tražio iskreno - meni i ovako izdrži ceo dan
A update sam uradio preko LG bridge i uradio factory ali isto se ponaša
Zanimljivo je da pre factory reseta baterija bila bolja [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Poslednja izmena:
takodje i meni mnogo trosi kad je neaktivan i za glasovne pozive,to bi trebalo da srede sa neki update-om. jos nisam radio reset..
 
Poslednja izmena:
Ma bice bolje sigurno - to su pustili od sramote da ne bude da je g3 i G4 dobio a ovaj nije a ispeglace sigurno
 
Hoce kako nece pa ce te posle tog updejta cekati novi updejt. Baterija je ocaj od pocetka i batali tu pricu da su drugi neradnici jer imaju mali sot i koriste tel ceo dan. Uzeli ste djubre i to vam je sto vam je.
Jel tih 6 sati sot u 1 ili 2 dana? :)
 
Poslednja izmena:
Hoce kako nece pa ce te posle tog updejta cekati novi updejt. Baterija je ocaj od pocetka i batali tu pricu da su drugi neradnici jer imaju mali sot i koriste tel ceo dan. Uzeli ste djubre i to vam je sto vam je.
Jel tih 6 sati sot u 1 ili 2 dana? :)

Amin :Klanjanje
 
Ne ulazim u rasprave ali ovi su preterali. Okarakterisati ovaj telefon kao djubre je vrh dubokoumnog mislioca koji verovatno na levog guzu ima istetovirano samsung a na desnom iphone. I ovaj drugi sto ga podrzava isto. Manite se ljudi, rekli ste sta ste imali vise puta u ovoj temi, predjite malo negde drugde pa tamo zagadjujte. Vase misljenje stoji zapisano ovde , koga zanima, procitace ga, uvaziti ga ili ne, odluciti se za v10 ili ne, ali dve strane nebuloznih postova je previse.
 
Realno jedino gde se moze zameriti ovom telefonu je baterija, sve ostalo je na vrhunskom nivou[emoji106]
 
mada mnogima se ne svidja dizajn i kombinacija materijala,naravno,mnogima se i svidja sve to. i to je dobro sto su podeljena misljenja.
jos kad procitam zvanicno predstavljanje ovog modela na bencmarku,kaze,hromirane plasticne lajsne sa strane,mnogo imamo strucnjaka definitivno....povraCaCu.....
odavno sam napisao da ovaj telefon nije za svakog.
 
Ubjedljivo najsporiji autofokus izmedju Note 4, S6, P8, S7. Niko ne kaze da je telefon djubre, barem ne ja. Problem je u tome sto ovdje ljudi povrsno citaju i sustina ih pogadja licno. Ja jbt imao sam ga ja, dao sam fine pare za njega i sve pohvale za uredjaj, osim kamere i baterije. Ne kamere u smislu kvaliteta slika i videa, nego u smislu uzasno sporog autofokusa u low light u auto modu. Meni je bila neupotrebljiva zbog toga. Ja NIKAD nista osim toga nisam lose rekao o telefonu. MT odlican, izrada odlicna osim tipki na ledjima i okvira kamere, ekran dobar, zvuk, vibracija, brzina, sve je ok. Baterija, ni pod razno preko 4h SOT u zatvorenom. Ukoliko sam napolju ne moze ni 3h SOT. 5-6h Sot koliko su ljudi ovdje tvrdli da dobijaju u heavy usage je najveca glupost koju sam cuo. Vjerujem ja da su oni dobili 5-6h, ali uz osvjetljenje 10% i sa maks 2 aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Nema sanse krastavac. Ista baterija kao kod G4 a ekran 5.7 + 2.1. Cista logika, nista drugo. Jos me napadose kad sam rekoa da 6p ima bolju bateriju.
Sa V10 maks 3.5-4sot i to ako je osvjetljenje ispod 50% i samo na wifi.
 
za kameru te razumem od pocetka,samo ta jedna jedina situacija koja tebi treba,tu nisi zadovoljan.
a baterija meni izgura sa svim popaljenim,ni wifi ni data protok nikad ne iskljucujem,osim gps i lokacije i sa uzasnom mts mrezom,54% osvetljenje, od 3 do 4 sata. sada isprobavam auto osvetljenje,to nikad ni na jednom telefonu nisam koristio al ajde da probam. igrice ne igram,osim sudoku.
 
Pa to se svi slazemo, osim par ljudi koji kao izvlace 5-6h sot, a oko toga je sva polemika i vodjena.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Evo nas nazad posle dugog i teškog bana [emoji1] [emoji1]
Odmorio se malo od gluposti koje sam čitao
Inače baterija je sad oko 4 SOT-a
 
Hvala-bilo je i vreme da me banuju [emoji1] [emoji1] [emoji1]

LG V10
 
Popio sam ban zbog oglasa u temi [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Što i nije tako loše - malo sam odmorio

LG V10
 
Zbog ovog 6p? [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa to se svi slazemo, osim par ljudi koji kao izvlace 5-6h sot, a oko toga je sva polemika i vodjena.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ima ga moj drugar..bez 3g sa wi fi i prosecno koriscenje retko izvlaci puna 4 sata SOT... Uglavnom oko 3 sata.. Njemu je to dovoljno za celi dan i ne mora da dopunjava...Nekome nije jer koristi dosta video snimanja, 3G internet itd...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je vec realno, tako sam i ja izvlacio. Cim odem na 3g i kamera, jedva 3h.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
To je vec realno, tako sam i ja izvlacio. Cim odem na 3g i kamera, jedva 3h.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ovaj moj drugar je sada porucio onaj case sa Lemon baterijom. kaze da ljudi izvlace minimum 9 SOT sa tom baterijom. Meni se fon generalno svidja osim preteranog plavog ekrana na beloj pozadini i stanja baterije. DAC je super opcija za flac i losless fajlove. Kamera je super... ZBog opcije olovke i bolje baterije porucio sam Note 5 a kasnije cu mozda ipak i V10.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ni jedan ni drugi S7E nisu ni do koljena, realno ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno