Šta je novo?

LG Televizori

Vecina su ips, ali imas i va panela,Moj 65nano 783qa je ips, a kolko vidim taj tvoj je Va.
Video sam negde da lg stavlja na nano serije do 50 inca va panel, a na 55 i vece ips sto mi je bilo malo nelogicno da na isti model samo u razlicitim velicinama stavljaju razlicite panele, ali izgleda jeste tako. Hvala na odgovoru
 
na x0 inča stavljaju VA, na x5 inča IPS
 
Valja li čemu 32LQ63006LA i koliko je upotrebljiv ako se "zaglupi", tj. ne poveže se sa netom i ne koriste se smart funkcije...?
Treba mi neki jeftini TV za kevu, što manji i jednostavniji to bolje...
 
Valja li čemu 32LQ63006LA i koliko je upotrebljiv ako se "zaglupi", tj. ne poveže se sa netom i ne koriste se smart funkcije...?
Treba mi neki jeftini TV za kevu, što manji i jednostavniji to bolje...
Simpatičan tv, ali ako ne koristi web os, mozda bolje ici na,, obican, mozda cak i veci, imas za taj novac, primer ja uzeo caletu Sharp 40CF3 za 21900,imass ga jos na toj akciji, primetno veci za isti novac, ali kvalitet slike je na strani lg a,
 
Simpatičan tv, ali ako ne koristi web os, mozda bolje ici na,, obican, mozda cak i veci, imas za taj novac, primer ja uzeo caletu Sharp 40CF3 za 21900,imass ga jos na toj akciji, primetno veci za isti novac, ali kvalitet slike je na strani lg a,
Kvalitet slike, pouzdanost, cena i mala veličina su mi bitni (mada, i 40" je ok, zavisi od raspona nožica. komoda je nepunih 80cm široka)...ostale zezancije nisu. Ja već godinama ne gledam TV, gleda keva koja neće moći da se snađe ni sa standardnim funkcijama, a kamoli smart glupostima.
Ovaj LG mi se uklapa u to, zato su me zanimala mišljenja. Druge alternative su mi Vox, Fox i Tesla, što bih radije da izbegnem...
 
Kvalitet slike, pouzdanost, cena i mala veličina su mi bitni (mada, i 40" je ok, zavisi od raspona nožica. komoda je nepunih 80cm široka)...ostale zezancije nisu. Ja već godinama ne gledam TV, gleda keva koja neće moći da se snađe ni sa standardnim funkcijama, a kamoli smart glupostima.
Ovaj LG mi se uklapa u to, zato su me zanimala mišljenja. Druge alternative su mi Vox, Fox i Tesla, što bih radije da izbegnem...
Nozice su tacno na 80,ali kako stoje nakrivo u najsirem delu odu skoro 85.
 

Prilozi

  • IMG_20230714_203434.jpg
    IMG_20230714_203434.jpg
    177.5 KB · Pregleda: 60
Jel neko registrovao 2+3godine, obavestili me samo mejlom da je registracija prihvaćena i poslali neke opste odredbe.Hisense to puno bolje odradi sa imenom, prezimenom, brojem modela.....
 
Kvalitet slike, pouzdanost, cena i mala veličina su mi bitni (mada, i 40" je ok, zavisi od raspona nožica. komoda je nepunih 80cm široka)...ostale zezancije nisu. Ja već godinama ne gledam TV, gleda keva koja neće moći da se snađe ni sa standardnim funkcijama, a kamoli smart glupostima.
Ovaj LG mi se uklapa u to, zato su me zanimala mišljenja. Druge alternative su mi Vox, Fox i Tesla, što bih radije da izbegnem...
Imam ja sličan LG. 32" fhd, par godina star model. Slika je dobra i sve radi kako treba. Od mene preporuka. U poređenju sa istim godište Tošibe u HD rezoluciji, ovaj LG ga ubija po svemu (bolji zvuk, bolji kontrast, boje...)
 
Jel zna neko, koji srafovi idu za nogice za 55 incha tv,/up7670/,kupio veci pa ovaj ide, a posto je bio na zidu nogice nisam ni koristio, tako da su srafovi izgubljeni.
 
Realno svi idu u tom smeru, svi streaming servisi i operativne platforme (AndroidTV, FireOS itd).
Cak i kablovsku placamo a moramo da gledamo reklame, i ni malo jeftino moram reci sa obzirom na "kvalitet".
Sto se TV tice mozda ce moci da se kupi bez OS samo tipa panel sa prikljuckom i strujom pa kaci sta oces.
Mada tesko cemo zaobici koncept reklamne moniterizacije pogotovo ako uvedu cenzuru za web.
 
Zdravo,
Prilikom prikljucivanja PS4 na HDMI 1 i HDMI 2 ostao sam bez zvuka kad vratim D3 uredjaj na HDMI 1 i HDMI 2, na HDMI 3 nije prikljucivan PS4 i zvuk radi normalno. Sve sam pokusavao u podesavanjima ali nemogu da vratim zvuk na prva dva ulaza a nevraca mi se nafabricka podesavanja. Klinjo je igrao PS4 pa je verovatno nesto preko njega podesio a ja neumem da vratim. Moze li pomoc, ako neko ima iskustva sa ovim, kako da vratim zvuk.
 
Pre bih isao na uq7900, jeftiniji a bolji tv, plus dobijes magicni daljinski, 8100 je osnovna verzija, ne kazem da je losa samo je 7900 bolja🙃

Vec sam porucio UQ81003LB, a koliko vidim UQ7900 ima da se kupi samo u velicini 65", meni treba 55"...
I uz UQ81003LB dolazi daljinski MR22. :)
 
Od 75003 do 81003 su svi paneli isti, razlika boja tanje ivice i magični daljinski.

Magični daljinski se uzima za 3500 dinara zvanična cena, tako da plaćanje za drugi model koji je i 20.000 skuplji je suludo.
 
Od 75003 do 81003 su svi paneli isti, razlika boja tanje ivice i magični daljinski.

Magični daljinski se uzima za 3500 dinara zvanična cena, tako da plaćanje za drugi model koji je i 20.000 skuplji je suludo.
Onda je bolja varijanta 75003,(49999 dinara) ako je tako, ustedeo bi od 100 do 200 evra, minus magicni ako mu treba. Mada sada je kasno covek vec narucio.
Kad si vec tu da pitam, odakle se pojavi uq9100, kad su vec ovogodišnji UR modeli poceli da se naziru.
 
81003 je placen 52990din, sto je dobra cena, jos samo da ne otkazu porudzbinu i td., mada je trenutni status "spakovano"... :D
 
Onda je bolja varijanta 75003,(49999 dinara) ako je tako, ustedeo bi od 100 do 200 evra, minus magicni ako mu treba. Mada sada je kasno covek vec narucio.
Kad si vec tu da pitam, odakle se pojavi uq9100, kad su vec ovogodišnji UR modeli poceli da se naziru.
Nije iz zvaničnog LG kanala, nego sa strane, kao i UQ7900.
 
Kako vam se cini model LG OLED48A23LA? Da li ima neko iskustvo sa njim?
 
Ako nećeš kaciti konzolu ili komp da igraš igrice skroz okej.
 
Burazer uzeo lg 65nano 783,i mogu reci fantastičan tv, vidim da mnogi kritikuju nano cell tehnologiju, mozda sa pravom ne razumem se previse, ali za ovih mesec dana ovo izgleda izuzetno.
 
Pre par dana LG OLED65C11 počeo je da se tripuje pali se sam
Mislio sam da je do EON box ali evo isključio sam ga i opet se nekad sam upalio posle gašenja
Trenutnim slojen samo Xbox Series X na HDMI 3 kojih je ugašen,a podešenom je već 1.5g da pali TV kad upališ konzolu.
Ne znam sta moze bit u pitanjima pre nego što krenem u proces reklamacije
Evo sad sedimo ispred TV ugasio ga,stoji ugašen 2min i upali se sam od sebe ništa dirano nije
Bilo je sve isključeno iz zida kad je bila ova oluja
Definitivno nešto nije u redu evo svi kablovi skinuti sa TV i pali se i gasi ono seckanje čuje se zvuk iza TV
Prslo napajanje u njemu?
Jbm ti LG smeće nema ni 2g
 
Kažu na netu ugasiti sve one sleep timer gluposti
Evo nekih 5 min se ne pali sam 😂
Šta oni na a prodaju....
 
Vrh Dno