Šta je novo?

LG Optimus L9 II D605

Jel ste probali poslednji 20g rom?. Ja sam ga stavio i telefon je dosta zivahniji.

Poz
 
Meni stiglo obavestenje o dostupnoj nadogradnji na 20c. A kada sam pokusao update, sacekalo me obavestenje na kraju, da rutovan telefon ne mogu da apdejtujem. facepalm

Telefon sam rutovao po linku iz posta #296... vratite se par stranica unazad. Vidim neki se zalili na rom 20d. Jel ima neko 20c i da mi kaze sta sam propustio? :d kakvog li sranja tek ima u 20c, ako je 20d krs

Ako me nesto nervira na android telefonima, to je sto proizvodjaci nakrkaju fabricki gomilu bespotrebnih aplikacija koje naravno bez root-a ne mozes obrisati.


Jel ziv neko uopste, a da ima jos ovaj telefon? Mrtva tema, nema sta, telefon ekstra.:d
 
Poslednja izmena:
Žena i ćale imaju ovaj telefon, 4.4.2, 20b verzija roma.

I oboje imaju problem sa viberom, koji se resetuje na svakih par dana, kada traži ponovo da se registruju i ukucavaju svoje brojeve itd.

Zna li neko u čemu je problem?
 
Nek obrisu taj viber koji imaju, i neka instaliraju 4.1.1 verziju. I da ne rade update.
 
Pomoc, telefon nece da se startuje niti puni, prilikom vadjenja baterije i ponovnog ubacivanja samo se pojavi LG logo i telefon se ugasi. Na punjacu ne prikazuje da se puni.
 
U pitanju je bio taster on/off. Telefon popravljen u servisu.
 
baterija se napuni od 70% do 100% za nekoliko minuta ali se takodje isprazni od 100% do 70% za nekoliko minuta i posle se prazni normalno.U cemu je problem,baterija ili nesto drugo.Telefon sam kupio pre 2 i pol godine,valjda mi nisu tada stavili neku staru bateriju
 
Nazad
Vrh Dno