Šta je novo?

LG Nexus 5X

Stavio sam franco kernel i ne sviđa mi se, želim da se vratim na elemental x ali piše na xda da ne valja da se instalira elemental x preko ostalim kernela, kako da obrišem franco kernel pa onda da instaliram elemental x?
 
Flešuj stock kernel ili ako si na custom romu dirty flash roma.
Šta ti se ne sviđa?

Sent from my Nexus 5X
 
hvala flešovao sam samo rom opet, baterija, ne znam kako si uspeo onoliki sot da nabiješ :D 2 i po sata SOT i već imam 17 % a potrošnja energije samo 677mAh
 
To imaš neki drain, nije do kernela... Daj mu šansu opet :)

Sent from my Nexus 5X
 
Garant google backup! Sve uništava :)
evo ja danas, 70% na 3g, 50% slajder, ostalo još 50% baterije, 2 h 20min sot.
Franco i chroma, zaista super kombinacija

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Posle dve i po godine LG G2, uzeo sam danas (od Vladimira) Nexus 5X. Prve impresije fluidnost dobra kamera. Kad smo kod kamere jedno pitanje da li imate problem sa blicom kad baterija padne ispod 20%?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Instagram danas i juce skida nenornalno, i pise da je gps uvek ukljucen, a iskljucen je. Sta je problem?
e9a7b8b2162520e09e35c9138ca8ea60.jpg

30e5a3228d83a05d089c78910f8ba016.jpg


Juce mi je instagram bio na 13% ali nisam slikao. Gps pise da je bio stalno ukljicen
 
Ne mogu da editijem, restartovao sam telefon i sad je ok. Za 10 dana imam vise problema sa curenjem baterije nego godinu i po dana sa g2.

Krupac, nema nikakvih problema sa blicom, cestitam na kupovini, sve ce da ti bude duplo bolje od g2 osim baterije. Iskljuci odmah backup, wifi i bluetooth scaning
 
Pa kupi ponovo g2. Mislim g2 ima veću bateriju pa nije ni čudno da više traje.

Sent from my Nexus 5X
 
Poslednja izmena:
Hvala panda95, probaj kad ti se isprazni baterija ispod 15% da slikas u mracnoj sobi sa upaljenim blicem i iskljucenim +Hdr-om. Evo sad sam probao baterija nesto vise od 40% sve je ok sa blicem?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Telep, ne hejtujem telefon, kazem za ovo curenje baterije da nisam imao na g2. Ne bih se vratio ja g2 posle ovoga nikad. Telefon je odlican u svakom pogledu.

Krupac, provericu mada nisam primetio nista razlicito.
 
Што је стао катаклизма Ром...?!
Штета, екстра ром и ова стара верзија ради екстра

КупиЈо сам тапаток!
 
Instagram danas i juce skida nenornalno, i pise da je gps uvek ukljucen, a iskljucen je. Sta je problem?
e9a7b8b2162520e09e35c9138ca8ea60.jpg

30e5a3228d83a05d089c78910f8ba016.jpg


Juce mi je instagram bio na 13% ali nisam slikao. Gps pise da je bio stalno ukljicen
Desi se da zaglavi instagram i bije cpu stalno. Samo force stop i pokrenes ponovo i sve ok.

Xperia Z2
 
Ta g*vna obavezno pod greenify (insta, face, mesindžer)
@panda, instaliraj bbs pa vidi ima li šta čudno..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Da li ti sada nakon restarta prijavljuje da je ukljucen gps?

Xperia Z2
 
Nightshadow, nije mi rutovan telefon, ne diram ja to nista, a i ne znam nista oko toga da se ne lazemo :D a i to me nesto i ne zanima. Za sad je sve super tako da nema potrebe da cimam nekog za to.

Batak, sad je sve super, nakon restarta je sve kako treba da bude.
 
Jel probao neko Nexusa sa nekim auto punjacem? Ne znam kako sve to u teoriji radi sa TypeC,a korisno je ponekad.
 
I ja da se nadovezem, da li je ona aplikacija ampere dosta tacna?
 
Onda je nesto pobrljavilo. Rutuj bre to pa kad bude problem postavis BBS log da ne nagadjamo. A i taman pobijes reklame.
Tacna je Ampere. :)

Xperia Z2
 
Autor kaže da je ne treba gledati kao tačnu što se tiče apsolutnih brojki... Nego samo za poređenje opreme za punjenje.

Sent from my Nexus 5X
 
Hoce li neko da napravimo grupovinu nekih spigen bumpera?

Sent from my Nokia 1110
 
uploadfromtaptalk1462531790400.jpg
Sta da radim sa ovim guglovim servisima? Razumem da je pocetnicko pitanje, imajte malo strpljenja sa nama[emoji4] .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Settings / location, ugasi location history, i gore na 3 tačke scanning ugasi i wifi i bt

Sent from my Nexus 5X
 
Stigao dbrand, prilično brzo sam ga zalepio, muku mučio sa slovima, no dobro, vredi svaku paru. Slike kačim čim uhvatim drugi telefon. :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Copper sa crnim mat slovima. :)

uploadfromtaptalk1462551027517.jpguploadfromtaptalk1462551035829.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji si uzeo? Ja nameravam onaj Mahagony,bas full uzgleda :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno