Šta je novo?

LG Nexus 5X

Kakve su slušalice?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zavisi sve od trzista. Sta pise na kutiji ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ma nisam ih ni ja jos raspakovao, deluju mi bezveze, nego samo pominjem. 5e je tipa bila veca cena. Slikacu vam ih kad dodjem kuci.
 
Poslednja izmena:
436686ad20b47a13f57b2703138a03a2.jpg


Obicne bele LG in ear sluske, sa dugmencetom za javljanje/prekidanje poziva i 3,5mm prikljuckom pod uglom od 90°.

Ako ne bude mrzelo nekog moderatora neka spoji sa postom iznad, prodje sat vremena, ne mogu da izmenim.
 
Poslednja izmena:
Daj malo utiske o telefonu,lako cemo za sluske :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Aj i ja da kažem neke utiske o telefonu
Imam ga već mesec dana, uzeo od Vladimira na kp 16gb crno bela boja. Odmah sam mu stavio purenexus i elemental x kernel i telefon fenomenalno radi, za ovih mesec dana nijednom mi nije zabagovao, kamera je fantastična čak mi i neki drugari koji imaju iphone 6s kažu da je na nexusu kamera bolja, baterija mi odlično drži, uveče pred spavanje ga napunim do 100%, legnem da spavam za to vreme potroši max 2-3% procenata baterije, koristim ga dosta preko dana uglavnom instagram, snapchat, messenger, whatsapp i kamera. 5-6 sati SOT-a, i uveče kad legnem uglavnom imam oko 10% i onda ga napunim. Predobar je telefon i verovatno najbolji do 300e
 
6s i ima losiju kameru od 5x, tako da nista cudno sto kazu da nexus ima bolju.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pitao je decko kakve su slusalice, pa ja da kazem. Sto se tice utisaka o samom telefonu, sve je uglavnom vec svuda receno, radi bez greske, kamera je odlicna, bateriju tek treba istestirati. Fingerprint u roku od pola sekunde telefon iz deep sleep-a prebacuje u otkljucan uredjaj spreman za koriscenje, sto mi se jako dopada. Nisam danas nabavio kabl USB-A to USB-C tako da nisam mogao da flesnem poslednji factory img, vec mi je redom izbacivao OTA zakrpe. Ako se ne varam, trenutno se tipa 5. po redu instalira, sto me bas smara ali Boze moj. :D
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Kupio sam Remax RT-C1 Type-C USB kabl. Prilično je skup, deluje kvalitetno. Ne prolazi CheckR test.

Edit:
Vidim da postoje dve verzije ovog kabla (Na oba stoji Remax), ova na prolazi test i po Bensonu: http://www.amazon.com/Karnotech-Standard-Reversible-Connector-Smartphone/dp/B018FW6IXW

Dok je ova navodno prolazi: http://www.amazon.in/ImagineDesign-REMAX-Charging-OnePlus-MacBook/dp/B016F2ANYY


Na naše tržište su očigledno stigli loši Remax Type-C kablovi.
Sta pokazuju ti testovi?
 
Ebay i rešen problem ...
Jedino smor da se čeka dok stigne :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Evo da se i ja upisem. Uzeo pre 4-5 dana crni, 32 GB u Becu... 349 Eura. Dobicu povracaj poreza 40 eura, tako da ce me izaci 310 e. 2 godine garancija.

Uzeo sam Anker PowerLine USB-C auf USB 3.0 Kabel i prosao je test.
http://www.amazon.de/Anker-PowerLin...D=G923C8Y7HHG7EWM6RC6H&ref_=pd_rhf_pe_p_img_9

Do sada nikada nisam nosio zastitu za telefon, jer sam uvek mislio da ce tel izgledati glomazno. Medjutim, uzeo sam Ringke SLIM Case i mogu reci da sam prijatno iznenadjen jer veoma lepo lezi i ne uvecava gabarite tel. Svaka preporuka.
http://www.amazon.de/Ringke-Premium...id=1462393049&sr=1-1-spell&keywords=5x+rinkle
 
Jel koristio neko power bank sa ovim kablovima i kako funkcionise?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To i mene zanima,ne vih voleo da Xiaomi bude neupotrebljiv sa Nexusom.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Uzeo adapter, prolazi checkr, tako koristim

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na kp, nema više tog oglasa, davno beše...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Franco [emoji102]
Jes sve na wifi al opet... Tu ima i 2.5 sata voipa na Skype i whatsapp

Sent from my Nexus 5X
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1462402185355.png
    uploadfromtaptalk1462402185355.png
    117 KB · Pregleda: 191
  • uploadfromtaptalk1462402195100.png
    uploadfromtaptalk1462402195100.png
    87.8 KB · Pregleda: 187
  • uploadfromtaptalk1462402201630.png
    uploadfromtaptalk1462402201630.png
    69.8 KB · Pregleda: 196
Pazarih juce od Vladimira nexus 5x,prvi android u zivotu,do juce sam 5 godina koristio windows phone. Izgleda bolje nego sto sam mislio,idealna velicina,lepa plastika. Trebalo mi je jedno sat i vise dok sam pohvatao kako to sve radi,podesavanja,nekoliko update-a. Jedino se tada nenormalno zagrejavao,naricito gornja polovina uredjaja,posle nije vise,mozda malo oko inprinta. Jedina stvar koja ne funcionise uvek je slucaj kada uzmem telefon i nece da prikaze sat i notifikacije na zakljucanom ekranu. Kamera mi delije brutalna,iako nisam mnogo testirao. Tek je prosao jedan dan ,videcemo da li je zaista zmaj od telefona. Tako da mozete i meni pozeleti dobrodoslicu u klub :smoke:
 
Jel koristio neko power bank sa ovim kablovima i kako funkcionise?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Javiću ja kad mi stigne Tronsmartov kabl sa ebay. Moram probati, treba mi za put, imam Anker od 10000...
 
Ljudi, stvarno nemam srece sa ovim telefonom, sad mi javlja sestra da joj se pojavila svetla linija na displeju iz cista mira...
Prvi imao fleku,odmah zamenjen, sad ovaj drugi problem posle dve nedelje....
 
Ljudi, stvarno nemam srece sa ovim telefonom, sad mi javlja sestra da joj se pojavila svetla linija na displeju iz cista mira...
Prvi imao fleku,odmah zamenjen, sad ovaj drugi problem posle dve nedelje....
Tako moja meni javi, pukao joj displej od toplote :D Zamenice ti ako je fabricka greska

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Tako moja meni javi, pukao joj displej od toplote :D Zamenice ti ako je fabricka greska

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ovde nije nista puklo,nego bas displej ima liniju, pixeli.


evo sad mi je detaljno objasnila, moracu da vidim uzivo.
kaze po danu se jedva vidi, svetliji je ekran na toj liniji, na sredini ekrana, horizontalna. kaze nocu kad ga je gledala, bukvalno vidi kroz to neke brojeve/kodove na ekranu,kao da se providi....
i to nije primetila odmah,kaze da se javilo tek juce... stalno bulji u njega,tako da joj verujem.
 
Poslednja izmena:
Baš baksuz... Evo na forumu ima sigurno 10 ako koji su uzeli od Vlade, niko problem...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
al to da se providi ekran,tj da je toliko bled tu da se vidi kroz njega,prvi put cujem u zivotu....
imao sam telefone sa ips ekranom kojima se videla matrica u odredjenim uslovima, ali za ovako nesto jos nisam cuo :D
 
Fabrička greška, nema šta drugo. Ali 2/2 stvarno -.-

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Fabrička greška, nema šta drugo. Ali 2/2 stvarno -.-

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

prvi je izgleda bio koriscen, to je izvalio i vladimir kad sam mu vratio... jer kad mi je stigao, imao je 4 posto baterije... stavljen na punjac odmah, primecena fleka, ugasen i vracen....
znaci to je neko koristio i vratio (dobavljacu) kao sto sam i ja...

a ovaj drugi je bio neupaljen, ali eto, posle 2 nedelje da se javi tako nesto....pff...
sad moram da smaram coveka opet, verujem da je i njemu jebada da vraca, ali sta cu....
 
Nazad
Vrh Dno