Šta je novo?

LG Nexus 5

Imam neobican problem. Aplikacije mi se uopste ne apdejtuju automatski. Saznam da aplikacija ima noviju verziju tek kada je rucno otvorim preko Play-a. Jel ima neko ideju u cemu je problem?
 
Jeo si radio restore aplikacija? Ako jesi, nije ti uključen auto update. Moraš ručno da ga uključuješ za svaku posebno.
 
Jesam radio restore preko titanium backupa. Znaci ne mogu da znam koja aplikacija ima noviju verziju??
 
Odeš u Play store pa my apps i imaćeš listu u vrhu kao i dugme update all.
 
Pa možda trenutno nema ni jedan apdejt...
 
Zanimljivo...
Meni se to nikad nije desilo, a svaki put vraćam aplikacije sa Titaniumom.
 
Probaj da iz titaniuma ponovo linkujes aplikacije za play store.
 
Instalirao sam, uspešno, kernel ElementalX. Sada bi da ga ponovo pokrenem, kako bi dodatno podesio neke stavke. Da li je procedura ista kao i prilikom instalacije ili ima drugi način?
 
Mali of topic :D
Mene zanima kolika udaljenost moze biti izmedju narukvice i telefona? (tj da li se moze koristiti na terenu a da telefon bude negde pored...)
Btw i ja sam porucio pre par dana...

Za notifikacije telefon moze da bude udaljen od narukvice u okviru dometa bt-a, sta znam u stanu mi radi na nekih 10m i vise zidova izmedju, recimo na otvorenom verujem da bi radilo do 20m...
A za rad pedometra i merenja sna ti i ne treba telefon, tj. radi sva merenja i bez njega i sinhronizuje kad upalis aplikaciju sledeci put...
 
Pa to, tih prvih 5 je planulo u milisekundi ☺
Ne znam jedino da li ako si vec imao u korpi cena bila u skladu sa akcijom pa da samo kliknes na checkout..
 
Instalirao sam, uspešno, kernel ElementalX. Sada bi da ga ponovo pokrenem, kako bi dodatno podesio neke stavke. Da li je procedura ista kao i prilikom instalacije ili ima drugi način?
Pa možeš tako... Ali nema potrebe. Šta si hteo da menjaš? Imaš u prvom postu njegove teme kako se menjaju opcije, a većini možeš da pristupiš preko Trickstera.
 
Upravo i ja poručih Xiaomi MiBand. Jedva čekam da stigne za jedno 30ak dana... :D


P.S. Evo kako može da se namesti na Android 4.4 da gasi lockscreen dok je MiBand u blizini:

Radi, samo sto mislim da otkljucava sve dok vidi narukvicu, sto znaci da ce otkljucavati i ako si recimo udaljen od telefona. E kad bi mogao da prepoznaje udaljenost...
Mislim da na L-u i Xiaomi telefonima koristi NFC za to, pa mora narukvica da bude blizu telefona...
Svejedno ok je u oba slucaja...
 
Hteo sam da platim igricu na paly prod. Ali pise greska pri preuzimanju bm-pph-01.Sta da radim?
 
Kupih i ja dva ova xiaomi mibanda.
Hvala @dEXE za info. Nije baš da znam čemu će mi služiti ali isprobaću ;-)
Ako možeš okači negde tu modovanu app koju koristiš. Hvala unapred.

Ako sam te dobo razumeo miband neće raditi sa Nexusom 5 preko nfc-a? Inače, šta više baterije troši nfc ili bt4?

Ako mi miband da volje da trčim pored keja častim te jednim hmm, jednom ceđenom narandžom [emoji12]
 
Hteo sam da platim igricu na paly prod. Ali pise greska pri preuzimanju bm-pph-01.Sta da radim?
Ja sam u novembru, kada su pustili plaćanje preko PlayStore-a, uspešno platio 2-3 aplikacije. Međutim, pre neki dan, sam isto dobio tu poruku. Za sada, jedino sam uspeo da platim direktno developeru i tako da instaliram aplikaciju na telefon.
 
Poslednja izmena:
stavite zemlju republic of serbia gde god to može
 
Stigle mi napokon cuvene sluske xiaomi posle jedno 2 meseca cekanja :D nzm da li su original i kako to da proverim ali sam zadovoljan za zvukom sto je najvaznije. Nego jel na svakima neobelezeno koja je leva a koja desna ili sam ja dobio takav primerak? :D
 
Razmisljam da kupim ovaj telefon i citao sam malo temu ali je stvarno prevelika.
Moze li neko ukratko da mi sumira kako radi Nexus5 sa lollipop? Da li ima problema i kakve su performanse?
 
Ja sam kupio polovan pre dve nedelje. Zacudio sam se sto je jos bio na 4.4.4, pa sam pokusao da azuriram na Lollipop ali nije bilo azuriranja. Pa sam rucno azurirao na 5.0, i odmah na 5.0.1. Do tada sam citao da mnogi imaju problem sa baterijom i da telefon radi sporije. Ja nemam tih problema. Navikao sam se da telefon punim barem 2 puta dnevno jer ga bas koristim, tako da mi ni sada nije problem. Isto tako je bilo i na KK. Par puta sam gledao film od 2 i po sata i baterija je sa 100% pala na oko 65%, posle toga sam jos oko sat-sat i po cackao po netu i pala mi je na oko 35%. Kocenja nema, mozda ponekad se cudno ponasa, ali to nije toliko strasno kao sto mnogi govore, kao da zablokira po par sekundi pa mora da se restartuje ili tako neke gluposti. Mada sto posto sam siguran da ce Google da otkloni sve mane, koliko vidim, uskoro bi trebalo da se pojavi 5.0.2, a ako ne bude tu znacajnih popravki, sigurno ce kasnije. Uostalom, njihova garancija je da telefon dobija najnovija azuriranja.
 
Razmisljam da kupim ovaj telefon i citao sam malo temu ali je stvarno prevelika.
Moze li neko ukratko da mi sumira kako radi Nexus5 sa lollipop? Da li ima problema i kakve su performanse?

Ima taj memory leak koji i nije nesto narocito strasan. Ja sam posle Note 2 presao na Nexus 5 i nisam zazalio. Performanse su odlicne, sve radi izuzetno glatko. Baterijom sam zadovoljan, posto mi traje od 07-17h na 4g bez problema a sa wifi konekcijom i duze.
 
Stigle mi napokon cuvene sluske xiaomi posle jedno 2 meseca cekanja :D nzm da li su original i kako to da proverim ali sam zadovoljan za zvukom sto je najvaznije. Nego jel na svakima neobelezeno koja je leva a koja desna ili sam ja dobio takav primerak? :D
Na mojima je obelezeno sa unutrasnje strane kabela odma ispod samih slusalica.
 
^Ove slušalice su toliko čuvene da zaslužuju i svoju temu. Valjda rade i na još nekom telefonu osim Nexusa 5, pa da ih i ostali svijet upozna, a ne samo mi srećni vlasnici N5 :)
Ja sam baš kupio novi veš mašinu, pa pošto imam N5 da to i ovdje napišem. Radi se o novom LG modelu mašine. Na 1400 obrtaja kida centrifuga, a ona se skoro i ne čuje.
Evo i link ako nekoga zanima detaljnije:

http://www.lg.com/rs/ves-masine/lg-F14B9QDA
 
Nazad
Vrh Dno