Šta je novo?

LG Nexus 5

Ako nekoga zanima, sutra 8.1.2015. ima happy hour na pandawill-u
http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Thursday

moze da se uzme xiaomi mi band za 13,99$ sto je extra cena za sjajan uredjaj,
savrseno radi na nexusu, meri predjene korake, metrazu, kalorije tokom dana, zatim ciklus sna, mekan i tvrd san, vibracija na poziv cak i kad vam je telefon udaljen vise metara ili drugoj sobi, vibracioni alarm (ponavlja na svakih 10 min dok ne ustanete), notifikacija vibracijom i bojom ledova po izboru za izabrane po zelji aplikacije (sms, whats app i sl.), otkljucava telefon automatski ako je stavljen pattern i sl. na lolipopu, pri tome vodootporan, extra lak i savrseno izradjen od aluminijuma sa baterijom koja traje do mesec dana...

Ja stvarno nemam reci sta se dobije za prilicno male pare, ovakve i sl. sony, samsung i td, kostaju po 100, 150e...
Dakle koga zanima neka obrati paznju, ima sat vremena :)

Inace besplatna postarina, i meni nisu naplatili ni pdv, jer nisu znali ni sta je, stize u maloj kutijici, kao office accessories, a nju ne mogu da otvaraju...

Uz to u subotu takodje vrhunski proizvod ovde cesto spominjan xiaomi pistons slusalice za isto vrlo povoljnih 13,99$... Proizvodi su original i sajt je pouzdan...
 
A kakva je aplikacija za tu narukvicu ? Da li je cela na eng i odakle se skida ?


Total 5 Limited to 1 per customer. Nude samo 5komada po toj ceni
 
Poslednja izmena:
Шта се дешава са twrp фолдером на катаклизми? Немогуће је да га отворим са било којим експлорером? Показује величину 0кб... Рековери функционише... Као и бекап из самог рекаверија али у систему не могу да дођем до њега?
 
Javi neku grešku kad probaš da ga otvoriš ili je prazan?
 
Vezano uz Xiaomi Mi band. Da li je kompatibilan sa Kit Kat uređajima ?
 
Hvala na odgovoru, pošto sam čitao nešto da isključivo na Lollipop a izgleda da se to odnosilo na ovo sa otključavanjem. Izgleda da ću morati da poručim i to čudo. [emoji14]
 
A kakva je aplikacija za tu narukvicu ? Da li je cela na eng i odakle se skida ?


Total 5 Limited to 1 per customer. Nude samo 5komada po toj ceni

Koliko ja kapiram, maksimalno 5 moze da uzme 1 kupac a ne da je 5 u ponudi... mozda se nisu lepo izrazili, ali mislim da sam u pravu...

Ima zvanicna aplikacija, ali ja sam skinuo sa njihovog foruma modovanu full na engleskom i dodate notifikacije za bilo koji app, sto zvanicna nema... kod mene radi na kk, ali direktno otkljucavanje radi samo na L ili na xiaomi telefonima...
Inace je bluetooth 4.0 tako da ne trosi bateriju, a bt moze i da se ugasi, on belezi svo kretanje i spavanje i bez telefona, pa sincuje kad se app upali, ali onda nece da rade direktne notifikacije sto je i logicno jel... ali nema razloga da se bt gasi...
 
To sa otključavanjem može i na KK. Samo ti je potrebna aplikacija SmartUnlock.
 
Koliko ja kapiram, maksimalno 5 moze da uzme 1 kupac a ne da je 5 u ponudi... mozda se nisu lepo izrazili, ali mislim da sam u pravu...

Ima zvanicna aplikacija, ali ja sam skinuo sa njihovog foruma modovanu full na engleskom i dodate notifikacije za bilo koji app, sto zvanicna nema... kod mene radi na kk, ali direktno otkljucavanje radi samo na L ili na xiaomi telefonima...
Inace je bluetooth 4.0 tako da ne trosi bateriju, a bt moze i da se ugasi, on belezi svo kretanje i spavanje i bez telefona, pa sincuje kad se app upali, ali onda nece da rade direktne notifikacije sto je i logicno jel... ali nema razloga da se bt gasi...
Sada si me navukao. A odavno sam bacio oko na to cudo. Pokusacu sutra da ga narucim. Pogotovu sto mi se samo crna boja svidja :)
 
Javi neku grešku kad probaš da ga otvoriš ili je prazan?
Грдан баг... После рефлаша катаклизме све је ОК... Занимљиво је да је само cm file manager успео да отвори фолдер...
 
Koliko ja kapiram, maksimalno 5 moze da uzme 1 kupac a ne da je 5 u ponudi... mozda se nisu lepo izrazili, ali mislim da sam u pravu...

Nažalost, u pitanju su 5 komada ukupno. Teško da će to neko od nas uspeti da ugrabi, ali vredi pokušati.

a bt moze i da se ugasi, on belezi svo kretanje i spavanje i bez telefona, pa sincuje kad se app upali, ali onda nece da rade direktne notifikacije sto je i logicno jel... ali nema razloga da se bt gasi...

Ovo već nisam znao, a pitao sam se. Odlično je to.

Inače, jesam planirao da je poručim ovih dana sa DX. Imam neki kupon...
 
Neko je pitao kako ukljuciti G Now, pa neka proba sa ovim resenjem:
Airplane mode ON
WiFi ON
Settings/Location/Device only
Settings/Application/Google search/Clear Cache,Data-Force Stop (mada ne mora Clear Data)
Google Now ON.

Kod mene radi i na srpskom jeziku, mada ne vidim neku korist, samo srce bateriju, ali 'ajde da pomognem.
 
Da napomenem vezano za to, za minut ce da vam "pokvari" launcher tako da necete moci da udjete u app drawer niti da bilo sta radite na pocetnom ekranu. Kada se oporavi, radice kao prvi put da je pokrenuto, izmenjen ekran. Mada ta izmena i vracanje na pocetno je vise posledica brisanja Data.
 
Mene je google now dugo mucio,ali bas danas mi stiglo da je proradilo,i sve je ok sada.
 
Vratio sve na stock 5.0.1 , zakljucao bootloader i vratio temper flag na false. Nakon reflash-a je radio SlimKat kako treba, ali nisam mogao ostati na njemu, nekako mi se ne svidja KK. Valjda ce biti na 5.1 neki dobar custom pa cu videti da opet flashujem :)
 
Probah aplikaciju, nije losa, samo sto ne radi sa mi band-om jer je ne vidi u uparenim uredjajima da bi mogla da se doda (narukvica se ne vidi kad se pretrazuje bt, nalazi je samo aplikacija)...

Upravo i ja poručih Xiaomi MiBand. Jedva čekam da stigne za jedno 30ak dana... :D


P.S. Evo kako može da se namesti na Android 4.4 da gasi lockscreen dok je MiBand u blizini:

- Need root
- So far, only for Android 4.4 KitKat
- only Dalvik-machine (Xposed does not work with ART)

Installation
1. Include a protected lock screen unlock pattern / PIN-code / password
2. Install the application Xposed Installer
3. Run it in the Framework , click Install / Update , provide route-law, do not agree to restart
4. Install the app No Lock Home ( Repo , XDA )
5. You will notice in the curtain, click on it and tick near the No Lock Home
6. Reboot your phone
7. Synchronize bracelet with the application: to accurately connection was
8. Start Xposed Installer , tab modules , click on the No Lock Home
9. Click on the icon at the top "+"> Bluetooth (MAC addresses)
10. It automatically fills the MAC-address in the bottom of the bracelet Bluetooth Unlock> MAC address
11. Or you can set it manually, the address can be found in Mi Band> Menu> Settings> tap on the firmware version Tips - To turn on the screen after was a slider, rather than nothing at all - tick Use Swipe - To automatically lock the screen when connection is lost, even if it included - uncheck No Lock When Screen is On
 
Poslednja izmena:
Mali of topic :D
Mene zanima kolika udaljenost moze biti izmedju narukvice i telefona? (tj da li se moze koristiti na terenu a da telefon bude negde pored...)
Btw i ja sam porucio pre par dana...
 
Hocu da kupim igricu na google play(placa se),i kada kupujem i dodjem do nacina placanja nista se ne pojavi.Sta da radim?
 
Da dodaš karticu u google wallet preko weba
 
^ Istekla akcija. Zato se sada prodaju po punoj ceni.
 
Nazad
Vrh Dno