Šta je novo?

LG Nexus 5

Da li prati neko hoće li biti Xposed i Gravity box za 4.4 kompatibilni sa 5.0? Ne instaliram OTA dok ne budu radile te dve aplikacije :D
 
Developer Xposed-a čeka finalnu verziju Android 5.0 kako bi krenuo sa radom i napravio Xposed za Lollipop. Tek kada on završi, mogu se očekivati kompatibilni moduli.
 
Ima li koga ovde da je kupio onaj originalni bumper case od 35$?
 
Ja za sada zadovoljan

59c4b496a982af87efd075570d6f579f.jpg

316963f3044c8be43316b5a6f91f6c06.jpg
 
Poslednja izmena:
Reši te Google servise i biće bolje... Kako je u odnosu na kitkat?
 
Ja bih bio jos zadovoljniji kada bi naucili posle 3 godine bivstvovanja na forumu da kacite screenshot-ove kako treba. Jer full-scale slika je samo iritirajuca.
 
Nece tt nekada da zakaci one manje slike. Pre neki dan sam cekao 60sek i nije zakacio,stoji na 100% i bleji. Izasao pokusao jos dva puta i opet isto. Onda sam morao da stavim ovu vecu
 
Poslednja izmena:
Google servisi mi ne smetaju, kao sto rekoh ja zadovoljan.
Sa uključenom Battery saver opcijom dobije se koji sat vise ali po cenu performanse.
U odnosu na KitKat ovo je pravo osvezenje. Animacije su odlične, matirijal dizajn mi se jako svidja. Fluidnost je bar 3 puta bolja od 4.4. Kad izdaje zvanično ne verunem da cu menjati na neki custom rom.
I ja bih to voleo da naučim tapatalk da radi, ali nemere.[emoji4]
 
Poslednja izmena od urednika:
Treba da kačiš kao attachment a to možeš samo kad postuješ, ne možeš kad edituješ.
Ja nisam bio oduševljen performansama, onako ok su ali nije mi brže od kitkata.
 
Generalno je mnogo lepsi od svih romova na xda. Jedina mana baterija i sto togglovi ne mogu da se menjaju kada se spusti status bar. Oni koji dolaze po defaultu su meni totalno nepotrebni..
 
Ja na kitkatu držim ove tako da se prilično uklapam :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414011951494.png
    uploadfromtaptalk1414011951494.png
    74 KB · Pregleda: 267
Sunce ti kalajisano, veca mu rezolucija na telefonu, nego kod mene na monitoru :d
 
Upravo se na toj slici vidi kolika je zapravo ogromna rezolucija na tako malim ekranima. A neki sad imaju 4K. Ludost.
 
Google servisi mi ne smetaju, kao sto rekoh ja zadovoljan.
Sa uključenom Battery saver opcijom dobije se koji sat vise ali po cenu performanse.
U odnosu na KitKat ovo je pravo osvezenje. Animacije su odlične, matirijal dizajn mi se jako svidja. Fluidnost je bar 3 puta bolja od 4.4. Kad izdaje zvanično ne verunem da cu menjati na neki custom rom.
I ja bih to voleo da naučim tapatalk da radi, ali nemere.[emoji4]

A ti odna nemoj da koristis TT jer je iritantno.
 
Zovu ga 4K jer je 4x720p. U svakom slučaju na testovima kažu da ne vide razliku golim okom između toga i 1080p.
 
nije to 4k, 4k je 3840*2160 pa ovo 3840 je skoro 4000 odnosno "4k"
 
Vidim na xda nova l kamera koja snima "4k", jel probao neko?
 
Poslednja izmena:
Mislim da petica nikad neće moći da snima 4k. Kad se rezolucija pomnoži dobije se 8.3 megapiksela.
 
verovatno ima veze sa tim što je sad moguće opaliti burst u 30 fps
 
Danas sam gledao neki snimak koji sam napravio na poslu i telefon se totalno zakucao, apsolutno ništa nije reagovalo pun minut i onda sam ga na silu restartovao. Ne mogu da verujem da na neksusu može tako nešto da se desi. :) Inače, stock rutovan.
 
To se desilo zato što si na stock-u :p
 
Stvarno, kad god čujem da je neko imao takve bugove redovno je neki stock u pitanju
 
Ja sam na stocku i nije rootovan za sad nisam imao potrebu. I desi mi se da se restartuje, dok sam na viber, skype, kad koristim kameru, itd ugl jednom u mjesec dana oprilike, nexus 4 je u pitanju. Tako da nije to nista strasno.
 
Nazad
Vrh Dno