Šta je novo?

LG ili Samsung???

Mite

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
132
Poena
619
Zdr svima... Dvoumim se izmedzu dva LCD Tv-a, prvi je LG 37" RZ 37LE2R i drugi je Samsung 40" LE40S61BX. Cene ovih modela su slicne, Samsung je skuplji 50 eura tako da cena nije presudna. Oba su oko 1000 eu. E sad dvoumica je zato sto cena je slicna a LG je manji pa pretpostavljam da je neki bolji model od Samsunga. (Samsung 37" je 850e.) Pretezno cu da gledam kabelsku i poneki Divx/DVD. Molim vas preporucite nesto jer sutra moram da kazem koji cu da porucim. Inace LG je moj favorit za sada.
 
Poslednja izmena:
Da li si razmatrao lcd monitore uz kupovinu eksternog tv prijemnika? Možda je cena a svakako karakteristike lcd-a bolje nego taj integrisani tjuner u lcd-u?
 
Sta pricas bre ti? Umesto HDTV da kupuje pc monitor i ext tuner??? Pa za koje pare da nadje 37" ili 40" monitor, za 4000€??? Tuneri u HDTV su sasvim pristojnog kvaliteta.
 
Posto planiras samo kablovsku i DVD/divx idi na manji ekran. Artifakti su previse vidljivi. Pogledaj i ovaj model 37LC25R
 
Pa i bymax je kupio u skorije vreme lg ali model 37lc2r i on ti je u tehnomarketu oko soma eura.Covek ga je testirao i kaze da je stvarno ok lcd.Pa eto mozes i o njemu da razmislis.
Pozdrav.
 
pa byMax ga je kupio... ali ne bas skorije... u tehnomarketu ga ima samo jos u Nisu, gde stoji izlozen ko zna od kada... LG37LC25R je sada na akciji i kosta manje od 900.... ali ipak uporedi pa preseci...
 
Hvala svima ... resena stvar porucio sam 37LC25R za oko 820 eura, sad jedva cekam da stigne. Nadam se da nisam pogresio a mislim da je cena fenomenalna.
 
vishe nego dobra...
 
U ovom novom Neptunu, prodavnici elektronike na Novom Beogradu, Samsung 37 inca full HD (rezolucija 1920x1080) kosta oko 90 hiljada dinara. (Model ima oznaku M86 ili M87).

Nema bolje kupovine u Srbiji trenutno.
 
U ovom novom Neptunu, prodavnici elektronike na Novom Beogradu, Samsung 37 inca full HD (rezolucija 1920x1080) kosta oko 90 hiljada dinara. (Model ima oznaku M86 ili M87).

Nema bolje kupovine u Srbiji trenutno.
Gde je tacno ta prodavnica na novom bgd-u?Ima li neka ulica i broj?
 
U ovom novom Neptunu, prodavnici elektronike na Novom Beogradu, Samsung 37 inca full HD (rezolucija 1920x1080) kosta oko 90 hiljada dinara. (Model ima oznaku M86 ili M87).

Nema bolje kupovine u Srbiji trenutno.

slazem se... cena je 95-6 hiljada ... model M87

prodavnica je naspram OMV pumpe u Jurija Gagarina, malo pre Piramide... narandzhasta boja dominira.
 
ja sam mislio u odnosu na R seriju koja je samo HD Ready... a i cena je super... ja sam moj 40R83 platio 95000 na akciji u TM, mada bi pre uzeo 37M87 za iste pare..
 
Nazad
Vrh Dno