Šta je novo?

LG G5

Da li neko zna kolika je cena dekodiranja telefona ,za americko trziste je namenjen?Vidim prodaju se g5-ce na kp.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
moze li neko da podeli svoje iskustvo sa kvalitetom signala na ovom telefonu u odnosu na druge telefone koje je imao?
 
Isti je kao i na drugim tel. Samo u podesavanjima podesis na gsm, kada ne koristis mobilni internet ako si u losijem signalu, i neces imati problema sigurno. Ja zivim na selu, gde nije sjajan signal. Sa G5 sam imao uvek signala, samo udjem i podesim gsm i to je to. Tako radim sa svakim tel.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
A sta radis kad ti treba mobile net? Svako malo switchujes? Ja se ne secam kada sam stavio 2g na nekom uredjaju.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kuci ima wi fi, a kada sam van kuce u okolini koristim ono sto uhvatim. A to je u najboljem slucaju 3g, ovako Edge je konstantno kada sam kuci. Nadam se nekom prosirenju mobilne mreze.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Eh bas bezveze. Kakva je pokrivenost drugih mreza?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nije da je losa toliko ali drnda stalno i prebacuje sa 3g na edge. Pa onda se desi da si u jednom trenutku nedostupan kada te neko zove i posle par sekundi, stigne sms propustenog poziva. Ovako stavim na 2G i milina. Mts kartica inace.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
To prebacivanje sa 3g na 2g najvise i jede bateriju. Kakva je pokrivenost drugih mreza, mozda da predjes? Ionako je kvalitet poziva na mts mrezi tuga (kod njih sam godinama) a na 2g je uzasan.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vip tuga. A telenor nisam koristio jos od vremena Kariceve vlasti mobilnom mrezom, ali znam da je los. Ok je na 2g, nemam zalbi, stalno sam dostupan i net tako reci ne koristim. Sto se tice zvuka, ja nemam vecih problema. Po nekad prekida ali to je vecinom do mog signala.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
E bas maler ako nemas normalnu pokrivenost ni kod drugih. Zvuk nije los, ali kad uporedis sa Telenorom npr daleko losiji.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sigao novi software update. Ja ga juce uradio.
Moram priznati da ne primecujem neke promene.
Da li neko primecuje?
 
Pozdrav, hteo bih da Vas zamolim za savete na sta obratiti paznju kod kupovine polovnog G5, i dali ima neke mane kao sto je to bio slucaj sa G3 i G4..?
 
Imam u ponudi zamenu, g5 za p10lite, dali ima neko info iz prve ruke, ako ih je uporedjivao, dali se oseti razlika u radu i koliko. Za kameru ne sumnjam da je bolja na g5

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja bih ti preporucio isto sto i svima preporucujem. Idi do neke prodavnice telefona i malo drndaj i jedan i drugi paralelno. Probaj sve i videces sta i koji telefon ce ti se vise svideti.
Po meni apsolutno P10lite ne moze da se meri sa G5. Da si rekao P10 (bez lite) onda bi mogli da razgovaramo.
 
Drndao bih ga kad bih imao gde ovde kod mene, sto je najgore niko ga i nema. Znam da je tako najbolje

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Lepa vest.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
g4 jos nije dobio Nougat zvanično :D
 
Od njega su digli ruke izgleda.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
da ne idemo puno u off, ali nisu digli ruke, evo ja na g4 imam zvanicnu LG-evu betu za Nougat. Komentar je vise vezan za brzinu LG-a, jer ovim tempom, ako se ponovi situacija kao za G4, G5 ce Oreo da dobije najesen naredne godine, a najranije krajem proljeca
 
Na LG G4 temi tuga je videti koliko ljudi prijavljuje bootloop-ove i crkavanje telefona. Ovde, za sada, srećom, nema takvih iskustava. U kojoj meri su ti problemi prisutni na G5 modelu i da li bi se usudili da ga pazarite bez dvogodišnje garancije?
 
Ja jedino mogu da kupim tel od nekih 100e, bez garancije. Sve preko toga jok.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Na LG G4 temi tuga je videti koliko ljudi prijavljuje bootloop-ove i crkavanje telefona. Ovde, za sada, srećom, nema takvih iskustava. U kojoj meri su ti problemi prisutni na G5 modelu i da li bi se usudili da ga pazarite bez dvogodišnje garancije?

Ja jos nisam cuo da je kod nas neko imao taj problem.
U svetu se navodno nekom nekad mozda i desilo :)

Kupio sam telefon koji je imao jednogodisnju garanciju. Mada realno ako je nov, ti ces ga prodati nakon 2 godine da ne bi potpuno izgubio vrednost.
 
Poslednja izmena:
Ja jos nisam cuo da je kod nas neko imao taj problem.
U svetu se navodno nekom nekad mozda i desilo :)

Kupio sam telefon koji je imao jednogodisnju garanciju. Mada realno ako je nov, ti ces ga prodati nakon 2 godine da ne bi potpuno izgubio vrednost.
G4 ima taj problem sa maticnom ne sve serije ali vecina,ali G5 hvala Bogu nema nikakvih problema.Jedino displej sto nema zive boje kao samsung s7 ali sve ostalo je bolje 100 posto jer posedujem i jedan i drugi.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Od skora vlasnik LG G5. Mogu samo reci da sam prezadovoljan, prije njega sam imao GS6.Kamera extra dobra, baterija isto tako, na GS6 sam gurao do 4 SOT-a sa G5 sad imam 6-7h SOT-a zavisno od nacina upotrebe. Dosta fluidno radi, za 10tak dana koliko ga koristim nisam primjetio da je zapeo ni na djelic sekunde. Nadam se da ce tako i ostat. Ono sto me interesuje, da li je najavljen Oreo za G5?
 
G4 ima taj problem sa maticnom ne sve serije ali vecina,ali G5 hvala Bogu nema nikakvih problema.Jedino displej sto nema zive boje kao samsung s7 ali sve ostalo je bolje 100 posto jer posedujem i jedan i drugi.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Ja sam odgovarao na pitanje za G5. G4 je bila prica da nemaju svi problem ali definitivno imaju svi. Nije pitanje da li ce mu puci ploca, pitanje je samo kada.
 
Mozda za 2, 3, 5 godina. Nikad se ne zna.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Vrh Dno