Šta je novo?

LG G3

U lokalnoj prodavnici, verovatno za trziste Austrije ili tako nesto pa zato i ima.
 
Ima li nekog ko stavio ovaj Hrvatski 30c? Zanima me jel ima nesto od onih programa koji operateri guraju ili je cist.
 
Odlicno, znaci moze da se stavlja. Jel bese nema veze 16/32 verzija kdza?
 
Ima veze,mislim da ne moze v od 16 na 32,a da od 32 moze mozda na 16gb.
 
Ima li nekog ko stavio ovaj Hrvatski 30c? Zanima me jel ima nesto od onih programa koji operateri guraju ili je cist.

Nije bas cist,malo sam samo koristio po instalaciji pa nisam bas sve zapazio ,ali sam zapazio neki od antivrisa (cini mi se MCafee ) :D .Antivirus za mobilni,jedna od zescih gluposti i prevara koje postoje :) .
 
Uskoro,najavili su,u aprilu.
 
HrvaCki rom...king root...autorec...HARD BRICK....niti puni, nema boot loader, recovery...nista...ciglica...odmorio me vala... :)
 
Instalirao sam nova louncher ali sad ne mogu da zakljucam telefon tapom na displej , jel moze to u paid verziji ili je jednostavno do launchera ?
 
Znam to za status bar , ali ovako sam vec naviko . :D Ne znam , vraticu se na stock louncher najverovatnije.
 
Da li ima neko Spigen Slim Armor kopiju? Kakav utisak odaje? Razmišljam se da poručim sa Aliexpressa jednu. Dosadile mi ove kineske maske, izgrebu poklopac.
 
Imao sam ja za S5,i sasvim je lepo odradjena,iz dva dela je futrola i kad je postavis stiti telefon maksimalno a izgleda nekako futuristicki.
Ne moras na Aliju narucivati,mislim da ima sigurno kod nas na KP.
 
Sto bi skidao aplikaciju kad u samoj novi na gestures ima screen off
 
E, a što rutujete telefon?
Ja sam pre zbog reklama i brisanja nepotrebnog software-a. U poslednje vreme nešto i ne primećujem reklame, a osim ovog McAfee nema ni šta da se obriše...
 
Ja najvise zbog titanium-a,primera radi razbila sam bil telefon-potpuno neupotrebljiv,prebacila samo karticu sa backupom u novi i sve kao sto je bilo,isto posle novog sistema..Pre sam xposed dosta vise koristila,ali sad otkako tweakbox nije updatovan nisam se ni cimala,uglavnom su sitne neke stvari.
 
Posle updejta na lp pojavljuje mi se ovo,zna li mozda neko sta je u pitanju?
36f0dd0bae39481d4c2725bf156ae197.jpg
 
Nazad
Vrh Dno