Šta je novo?

LG G3

Hrvatski Vip dobio MM. Izgleda da je, za sada , samo preko PC suita.
 
Hmm, dzaba sto je u Hrtvatskoj izasao, ko zna kad ce ovi nasi iz Vipa da se smiliju...
 
Ako snimam klip u slow motion i okacim ga na face,zasto on nije slow nego na faceboku ide normalnom brzinom?
 
Uzeo sam telefon pre nedelju dana, možda dve i resetovao mi se jedno bar deset puta.

Je l' to "normalno"?
 
Jesi probao da ga vratis na fabricka podesavanja?Vidim da je nekima to resilo problem sa resetovanjem
 
Pa nisam. Imam ga prilično kratko vreme i instalirao sam i MM pre neki dan tako da sam ga na neki način i vratio.
Staviću mu ovih dana ovaj najnoviji pa ću videti kako radi.
 
Goranbgd@ Bih da sam u Beogradu ili blize. Odneo ga danas i rekose mi da ce biti za jedno 10 dana ako uvaze garanciju za naprsline.
 
Jel ubacio neko 30c verziju,zna li se sta donosi,changelog?
 
Xpirt je pisao.
difficult to write a changelog as lot of things has been updated and there are lots of fixes under the hood.
I'll try to sum up:

wifi: I can say that wifi has got some really big changes code-side, that means LG continues to improve it and that's good.
sim contacts: SimContacts.apk removed and changed some codes in framework, probably fixes our sim contacts issue but as I haven't tested it yet I can't say that for sure.
fm radio: changed the way it handles it, same as LG V10 latest base.
audio: here too lots of changes and improvements code-side.
heap minfree value: reduced from 4m to 2m (reduces lag?)
removed also fastdormancy.apk and xdivert.apk.

probably these have been significally improved, but again, almost all system has been improved and all codes have been synced with the ones from LG V10 latest base (almost same exact codes).. that means also more codes from UX 5.0 too :)

last thing to say is that this update is bigger than the one from v20 to v21, probably thanks to the google security fixes too.
 
Ti nisi ubacio,imas li link za Kdz?
 
Preporučujem ljubiteljima CM/AOSP ROM-ova da probaju LiquidDark. Baziran je na 6.0.1 CM 13 verziji. Veoma je fluidan i baterija je blizu stock MM-a. Grejanje gotovo da se ne pojavljuje, koristim veću osvetljenost nego na stock MM i izvlačim skoro isto trajanje baterije, ~30 minuta manje SoT-a.
Naišao sam na dva buga:
Kamera pri prvoj fotografiji je jako mračna,ali čim se okine prva fotografija, vraća se u normalu;
Bug kada se premeštaju prečice u notification baru, dobije se sistem UI crashed i UI se restartuje;
 
Ne morate cekat update,skinite onaj kdz file 30c za hrv,i za 5m gotovo.
 
Znam ja to flwsovao sam hiljadu puta nego neda žena telefon - kaže samo zvanično [emoji1]
 
Ja uradio update preko ps suita. Vratio mi vodafon aplikaciju pri paljenju, a izbrisao mcfree koji je bio na poljaku. Lepo radi, videcemo dalje.
 
Nazad
Vrh Dno