Šta je novo?

LG G3

Ahahhaha,covek vrati se ti na Nokia 3310 i uzivaj
Nema uredjaja sa bilo kakvim operativnim sistemom koji nema bagova, ne postoji
Moj ti je savet prodaj LG G3 i kupi iphone 5s i uzivaj
Stvarno je neverovatno da na svakom forumu ,ali svakome,imas par ljudi kojima ama bas nista ne valja
Naravno,ne daj boze da prodaju taj bagovit uredjaj i maknu se odatle ,nego konstatno nastavljaju da maltretiraju vecinu korisnika svim i svacim
Covece sada ce Nova godina uskoro i Bozic pa opet Nova godina ,obraduj i nas i sebe jednim dobrim iphone uredjajem i putuj ....
 
Stigao i meni update(telenor)
 
Ahahhaha,covek vrati se ti na Nokia 3310 i uzivaj
Nema uredjaja sa bilo kakvim operativnim sistemom koji nema bagova, ne postoji
Moj ti je savet prodaj LG G3 i kupi iphone 5s i uzivaj
Stvarno je neverovatno da na svakom forumu ,ali svakome,imas par ljudi kojima ama bas nista ne valja
Naravno,ne daj boze da prodaju taj bagovit uredjaj i maknu se odatle ,nego konstatno nastavljaju da maltretiraju vecinu korisnika svim i svacim
Covece sada ce Nova godina uskoro i Bozic pa opet Nova godina ,obraduj i nas i sebe jednim dobrim iphone uredjajem i putuj ....
Druze a da se ti malo zaposlis u LG marketing timu... Ovo je forum. Forum sluzi da se diskutuje - ja imam pravo da iznesem koje imam probleme sa telefonom - ako mislis da krsim pravilnik foruma slobidno me prijavi, a da mi govoris da ne postujem u temi jer se ne slazes sa mojim misljenjem - e to je krsenje pravilnika.
Elem pored problema koje sam naveo imam jos jedan - brightness mi se smanjuje jer se telefon pregreva kao lud iako je u standby (ona poruka da ne moze da poveca jer je prevelika temperatura). Pogledao sam procese ali nista znacajno se ne desava... Cudno...
 
Jel si mi uradio factory reset?Ja moj necu jos da updateujem,da vidim iskustva,da li radi ok i slicno..
 
Pa ja ti napisah svoje misljenje,zato sluzi forum,iznosenje i razmena misljenja
Ako me "trujes"previse ja ti to kazem,to ti i rekoh i dadoh predlog kako da ga resis
Kao ortodoksni Samsugovac ne mogu biti PR LG mada ne sumnjam da se dobro placa
Kao neko ko prati forume sam shvatio da trenutno,odnos,kvalitet cena, daje najvise LG i to ubedljivo
Zato je razum preovladao srce i ja prodah Note 3 i kupih LG G pro2
Ne zalim niti jednog trenutka
Za 300 evra sam dobio fantastican phablet(nov)
To nigde nema sem kod LG telefona
LG G3 je odlican telefon koji za svoju cenu nudi najvise
Sitne zezancije koje idu uz njega idu uz svaki model bilo koje firme,plus,kostaju poprilicno vise u odnosu na LG G3
Nadam se da malo objasnih kako stoje stvari
 
Poslednja izmena:
Ja nisam rekao da ima boljeg izbora za te pare, iz istog razloga sam ga i kupio ali me nervira sto je vecina problema software-ska, a velika vecina se javlja bas kada kompanije budze svoj custom UI i slicno. Voleo bih da kod update daju opciju za custom LG i obican i onda bi svi bili srecni
@nele11 factory reset pa da opet podesavam nalog i skidam sve aplikacije mi ne pada napamet - telefon mi treba biti dostupan svakog trena a da radim resete na svaki update ili bug-ove mi ne pada na pamet. To je ono kao sa win-om sto bi trebalo reinstall ga svako neko vreme - kada pocnes ozbiljnije da radis ili pogotovo kad imas firmu shvatis koliko ti je bitno da ti masina radi besprekorno bez obzira na sve - iz istog razloga za posao sam migrirao na OS X.
 
Jedini mobilni koji ima tu opciju koju si pomenuo je lenovo vibe z2 pro a licno mislim da bi svi proizvodjaci trebali da ubace to.

Lenovo Vibe Z2 Pro Stock Android UI and Vibe UI

[YOUTUBE]z_DyUXk1kJI[/YOUTUBE]
 
Jedini mobilni koji ima tu opciju koju si pomenuo je lenovo vibe z2 pro a licno mislim da bi svi proizvodjaci trebali da ubace to.
Slazem se - to je ono sto ja zelim.
Shvatam da hoce da pruze premium feel, ali ako vec postoji mogucnost da imam oba i da biram, zasto mi to ne bi dali. Svako ce da odluci sta je najbolje za njega, cak ce im korisnici biti zadovoljniji, tako da im trenutna politika vezana za software nema veze s' vezom :)
 
S4 odavno postoji u verziji Google play edition,Htc one M8 takodje...............Lenovo sad izmislio čudo..............smorismo ovu G3 temu sa off-ovima :)


................iščekujemo da čujemo kako radi zvanični L na G3.............dajte komentare,za bateriju je rano ali za prvi utisak može.........
 
Poslednja izmena:
V.20E na Telenoru. Sacekacu vikend, telefon mi je nakrcan poslovnim aplikacijama, ne bih da se zabaguje radnim danom...
 
S4 odavno postoji u verziji Google play edition,Htc one M8 takodje...............Lenovo sad izmislio čudo..............smorismo ovu G3 temu sa off-ovima :)


................iščekujemo da čujemo kako radi zvanični L na G3.............dajte komentare,za bateriju je rano ali za prvi utisak može.........
Za bateriju ne znam - ostalo sam ti napisao gore - vise se pregreva, vise zabada LG-ev UI, task manager je onaj novi sto mi se ne svidja, notifikacije na pocetnoj su cool, ostalo sve manje vise isto - i dalje sms i contacts aplikacija i sl. nemaju material design. Kameru jos nisam testirao.

Edit: vise mi se cini da su ga izbacili samo da bi bili medju orvima jer ovo nije jos ni priblizno ispeglano kao sto bi trebalo - lollipop bi trebao doci sa material design i tecnim animacijama koje ne dropuju frame-ove toliko, a LG UI radi kao na kitkat ako ne i losije.
 
Poslednja izmena:
Posle Lolipopa obavezno factory reset. OBAVEZNO. Info dolazi insajderskim kanalima direktno iz Gugla ;-)
Ko bekapuje na njihove servere, nije problem, posle reseta povuče brdo stvari i ne mora posle mnogo da se čačka.
 
Sto obavezno?
 
Posle Lolipopa obavezno factory reset. OBAVEZNO. Info dolazi insajderskim kanalima direktno iz Gugla ;-)
Ko bekapuje na njihove servere, nije problem, posle reseta povuče brdo stvari i ne mora posle mnogo da se čačka.
Ne mora da se cacka ali da cekam da mi skida preko 3GB aplikacija opet sa play store? A i trebao bi sve slike i klipove backup na komp pa opet prebaciti nazad jedno 10GB. Pa onda opet sve settings odraditi i sl. Hm... Neka hvala, bar ne za sad...
 
Posle Lolipopa obavezno factory reset. OBAVEZNO. Info dolazi insajderskim kanalima direktno iz Gugla ;-)
Ko bekapuje na njihove servere, nije problem, posle reseta povuče brdo stvari i ne mora posle mnogo da se čačka.
Što factory reset? Jesi li ozbiljan ili se šališ?
 
Stigao update na VIPu sinoc. Sve sljaka kao podmazano. Jedino sto me nervira je sto nisu ubacili novi dizajn tastera za back, home i multitasking.
 
Kažu da neki alat još nije apdejtovan da bi mogli da poštuju navbar sa stock Lollipop sistema. Meni prejako dobro izgleda, jedva čekam da i to ubace.
 
Ajmo ljudi jos utisaka. Da li se poboljsao signal? Sta je sa baterijom?
Da li mora factory reset? Moj ortak nije ni backupovao ni uradio reset i kaze da sve sljaka normalno.
 
Meni sve radi ok za sada. Baterija se troši sporije to mogu odmah da potvrdim.
 
Nadogradnju odradio juče, primetno dosta brži i fluidniji rad, nisam primetio neku baš značajnu razliku u potrošnji baterije, do sada sve radi odlično i bez ikakvih problema... i nisam radio factory reset jer sve naprosto leti i radi i bez njega...
Imam i dva pitanja ako mi neko od iskusnijih korisnika može odgovoriti, koliko znam lollipop radi na ART-u - gde to mogu proveriti u postavkama i rečeno je da su u lollipop-u šifrovani svi podaci po defaultu - kako mogu to proveriti?
 
Ljudi, jel može neko da mi kaže zašto još nemam update za 5.0? Telefon kupljen u VIP-u, otkljucan i koristim telenor karticu na njemu (ne znam da li to ima neke veze, ne razumem se u te stvari)
 
Stigao update i meni, al čekam par dana da čujem utiske [emoji6]



Edit: Je l' moze da se zadrzi ovaj 'recents' meni ili je po meni onaj novi uzasni recents??
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1418725896246.png
    uploadfromtaptalk1418725896246.png
    412 KB · Pregleda: 206
Poslednja izmena:
Imam i dva pitanja ako mi neko od iskusnijih korisnika može odgovoriti, koliko znam lollipop radi na ART-u - gde to mogu proveriti u postavkama i rečeno je da su u lollipop-u šifrovani svi podaci po defaultu - kako mogu to proveriti?

Nemaš gde da proveriš za art, sada je to jedini runtime, dalvika više nema.

Enkriptovani su samo uređaji koji po defaultu dolaze sa lp, stari koji su dobili update nisu. Bar Google tako radi. Inače opcija je u security/encrypt phone
 
Nazad
Vrh Dno