Šta je novo?

LG G3

Zarez je najmanji problem u tvom slucaju
 
ne razumes jer nije upuceno tebi to za krckanje a ne znam sta ti nije jasno u tom postu da zadnja strana krcka i da maska ne uleze lepo i da ima lufta da i da treba da cekam dve nedelje u servisu ??
Znaci sifrovao si post? :d
Ne nasmejah se ovako od djoke iz kaludjerice na es-u.
 
mislim da bi trebalo otvoriti novu temu o tacki i zarezu dal je neko stavljao ili nije zarez i gde treba ,pismenost je najmanji problem u ovoj babaroga drzavi ........

Imamo temu ali je usled navale novih forumasa i popularnosti tapatalka izgubila smisao.
 
,pismenost je najmanji problem u ovoj babaroga drzavi ........

Ne, majstore, nedostatak pismenosti, kao posledica nedostatka tj. neadekvatnog obrazovanja je možda i najveći problem zemlje u kojoj je 50% stanovnika funkcionalno nepismeno, samo 7% visoko obrazovano, uključujući i Singi Dingi Mega Bleja "akademce", pa ni ne čudi što ne znaju već decenijama da shvate i izaberu nešto bolje od ovog s...a u kojem su.

Ali to nema nikakve veze sa G3.
 
Nepismeni, koristite SwiftKey tastaturu, može malo da pomogne ;-)

Aj sad natrag na temu ljudi..


Na stock-u sam, po default-u je dalvik, ima li boljitka ako prebacim u developer na art?
 
56084783.jpg
 
Ljudi iskrsla mi je kombinacija da sutra pazarim G3. Je li za naše tržište verzija D855? Ima li nekih detalja na koje treba obratiti pažnju pri kupovini?
 
Jeste,za Evropu je D855 a ako možeš da biraš,uzmi model sa 32GB......
 
Jeste,za Evropu je D855 a ako možeš da biraš,uzmi model sa 32GB......
Uzeću verziju od 16gb. A ima li nekih boljki koje su se pojavljivale korisnicima a da ih nisu odmah skontali? Tipa, na određenim modelima G2 bilo je skripuckanja na zadnjem delu telefona. Tako neke stvari zbog kojih bi neko poželeo da razbije telefon. :)
 
Ako ti ne krcka zadnji poklopac onda moras u teretanu.
 
Hehe vrv :D
Pričam za G2-u, za G3-u ne mogu da tvrdim, mada su skoro sigurno to priče koje pogađaju par % kupaca (takve ili slične boljke ima svaki telefon) ...
 
Meni G3 ne krcka. Mada je spor po meni za ovaj tip telefona.
 
Da podelim iskustvo: ako se disejbluje Google +, ne moze da se edituje fotografija :) Moze samo Crop i Rotate. Zasto, ne znam, ali je tako. Znaci, da bi se editovale fotografije, Google + mora biti aktivan :)
 
E sad meni nije jasno, da li je neko dobio update na 5.0, pošto moj telefon koji sam kupio pre desetak dana ima lolipop 5.0.
 
Pa izašlo je do sad 4 "stabilne" verzije ali ne i zvanične, Nexus je pre neka dva meseca dobio tu prvu "stabilnu" verziju, pre 3 nedelje ima zvaničnu a još od jula postoji developer preview.
 
Nisam kupio nexus 6 , nego je u pitanju LG G3. U informacijama o softveru piše lepo verzija OS Android 5.0 Verzija softvera V20c-eur-XX. Pošto sam kupio telefon star 1 mesec po fiskalnom računu i garanciji, proverio sam i telefon nije rutovan, zbog toga sam napisao da mi nije jasno.
 
A gde si ga kupio?
 
Kupljen je u Hendi-ju 20-tog oktobra. Ali nisam ga ja kupio novog, nego sam izvršio zamenu za njega. Dao sam LG G2 i neku lovu. Kako mogu da proverim da li je telefon rutovan ili čačkan. Po programu root check nije rutovan.
 
Kupljen je u Hendi-ju 20-tog oktobra. Ali nisam ga ja kupio novog, nego sam izvršio zamenu za njega. Dao sam LG G2 i neku lovu. Kako mogu da proverim da li je telefon rutovan ili čačkan. Po programu root check nije rutovan.
Moze zamena u hendiju?
 
Kupljen je u Hendi-ju 20-tog oktobra. Ali nisam ga ja kupio novog, nego sam izvršio zamenu za njega. Dao sam LG G2 i neku lovu. Kako mogu da proverim da li je telefon rutovan ili čačkan. Po programu root check nije rutovan.

Definitivno mu je flesovan nezvanicni rom a za to ne mora biti rutovan.
 
piše ti koji je ROM......V20c za Evropu,trebalo bi da dobiješ sve apdejte.......................
 
Nazad
Vrh Dno