Šta je novo?

LG G3

To stvarno ne znam, meni su trazili samo garantni list, racun je zaheftan za list. Najbolje je da nazoves Mesc i pitas, tako ces saznati tacan odgovor.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Instalirao sam kdz. Kamera je definitivno najzad popravljena. Fokus radi u sekundi i ostrina je odlicna. Nije mi rutovan telefon i smorilo me je to cackanje, jedino sto radim je samo upgrade preko flash toola. I prezadovoljan sam. :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Imam standardan problem sa dzekom od slusalica na ekranu kada nisu povezane. Da li tu menjaju celu plocu, deo u tel?
 
Ja sam stekao utisak da je sad grunuo neku novu verziju. Inače i meni je kamera sumnjiva, sve nešto mekano i mutnjikavo... Gledao sam sočivo i ne deluje bitno oštećeno, mada ko zna
 
Jedno glupo pitanje:

Kad ste nosili telefone u servis zbog lajsne jel ste brisali i google nalog? Mislim pretpostavljam da jeste nego pitam zbog onog novog sistema zaštite što je google implementirao od 5.1 verzije gde je telefon zaključan sve dok originalni vlasnik svojim nalogom ne otključa telefon...

Pošto treba za koji dan zbog lajsne da nosim telefon na servis u mts (pošto je još pod obavezom) da znam kako da ga predam u servis
 
Pa obrisi ga slobodno, lako ces posle ponovo da ga povezes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam standardan problem sa dzekom od slusalica na ekranu kada nisu povezane. Da li tu menjaju celu plocu, deo u tel?

Ovaj problem datira jos od prvih Android LG telefona i prosto mi je neverovatno da se to i dalje desava na premium uredjajima. Nadam se da je ploca, pa da menjam za nov ili neki drugi model.
 
Ko je probao Limitless 10.2 ROM.
Neznam ima li smisla da probam kad je Fulmisc tu?
 
Da li se nekom desava da mu stigne poruka sa messengera, ili tipa vajbera i da se uopste ne cuje notifikacija, tj. zvuk? Meni se cini da sam u zadnje vreme primetio da se to desava, mozda se i tripujem ali rekao bih da je tako. A ukljucen je zvuk, sve je okej ali imam tako neki trip. Da li se jos nekom mozda to desava?
 
Jel se desavalo nekome ovo? Ne mogu da otvorim gmail uopste.
uploadfromtaptalk1468669878623.png

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Da li se nekom desava da mu stigne poruka sa messengera, ili tipa vajbera i da se uopste ne cuje notifikacija, tj. zvuk? Meni se cini da sam u zadnje vreme primetio da se to desava, mozda se i tripujem ali rekao bih da je tako. A ukljucen je zvuk, sve je okej ali imam tako neki trip. Da li se jos nekom mozda to desava?

Isto se i meni desava i to ne samo za poruke vec i za pozive (mislim na vajber).Uopste ne mogu da provalim do cega je, da li vajber ili sam sistem.Cak razmisljam i da se vratim na loli.
 
Meni vajber nakon pročitanih poruka na ikonici i dalje pokazuje da imam nove poruke.
Stoji broj 2,3 i sl iako su sve poruke pročitane
 
Ne znam kakvo je stanje kod vas sa GPS-om, ali je kod mene bas loše. Baš teško hvata satelite. Navigaciju skoro ni ne mogu da koristim jer stalno gubim GPS signal.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ne treba racun, samo garancija.
Ako zoves servis, trazice ti mozda i racun, zasto da rade ako ne moraju.
Racun meni nisu trazili, a i ne treba. Samo garancija...
 
Ljudi da li ima neki posebno dobar tempered glass ili je u sustini ot sve isto?
 
Ne znam kakvo je stanje kod vas sa GPS-om, ali je kod mene bas loše. Baš teško hvata satelite. Navigaciju skoro ni ne mogu da koristim jer stalno gubim GPS signal.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

To sam i ja pitao al su me svi izkulirali kao i tebe. Kod mene može da se koristi al je primetno lošiji prijem signala nego kod kolege sa istog mesta, doduše drugi je proizvođač telefona. Pretpostavljam da je antena problem ili spoj iste sa GPS modulom. Nisam otvarao a nešto ni na netu pre par meseci nisam našao da se neko žali. Možda je sad druga situacija.
 
Ja nisam imao problema sa GPS . Koristim ga po Novom Sadu i super radi. Nema prekida i relativno brzo odredi fix. Koristim ga i van grada, takodje lepo radi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Treba sutra da kupim Power Bank Remax Proda 5000 mAh jel imao neko neka iskustva ili zna nesto o ovome
 
Ja sam imao G3 pre godinu, dve i kupio remaxovu neku u 3G store isto tako oko 3-5000 i uspela je da puni G3 citavih 25% sa full charge. Trazio pare nazad i od tad no name ne kupujem :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba sutra da kupim Power Bank Remax Proda 5000 mAh jel imao neko neka iskustva ili zna nesto o ovome

Vidi ovaj
[quote name="StexDelije" post=4705825]Neka preporuka za power bank ili novu bateriju , ova pocela da me izdaje?[/QUOTE]
http://www.tp-link.com/lb/products/details/TL-PB10400.html
[URL="http://www.netiks.rs/prenosna-baterija-10400mah]http://www.netiks.rs/prenosna-baterija-10400mah[/url]
Ja ovu koristim i toplo je preporučujem. Kineze bih naširoko izbegavao, mogu oni da pišu šta hoće u specifikacijama.
 
A zašto ne Xiaomi 10k? Poručite lepo sa gearbesta za ~14 evra i stigne za manje od mesec dana. Suludo je plaćati 4,7k za tu bateriju, moje mišljenje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Jos jedno pitanje pre nego se konacno odlucim da odnesem telefon na servis: Ko je uzimao preko operatera G3 jel dobijao neki zamenski telefon dok je G3 bio u servisu?

Beyond Genius Lies Insanity
 
Ja nisam dobio. Ali popravka je završena za dan. Odneo ga u 12 i sutra u 3 sam dobio poruku da je uređaj servisiran.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ja sam u Mts-u dobio zamenski telefon. Neki stari Huawei ali sam dobio

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam nosio u Mesc direktno, zaboravio sam to da napomenem.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Većina izgleda ima garanciju od Mesc.
Ja sam kupio od mts a garancija je Comtrade (Savski nasip). Kakvi su oni, ima li neko iskustvo sa njima? Oni uvezli za mts iz HUN.
 
Nazad
Vrh Dno