Šta je novo?

LG G2

ja mislim da jesam instalirao
LGUnitedMobileDriver_S50MAN311AP22_ML_WHQL_Ver_3.11.3

Sta treba umesto ovoga?
 
Kad vama lose ide, sta bi ja duduk uradio sa mojim tel? :D Verovatno bi ubacio rom od Alcatela :D
 
da li imas link za drajvere? ne mogu sada nadjem?

sta biva ako ostane bez baterije? he is dead jim?
 
aj sad neko upućen nek kaze zašto se uopste javljaju problemi kod kdz-ovanja lollipopa?
 
a ovi sa stocka što flesuju jel imao neko zez? sve oce pa nece pa me malo buni u čemu je problem
 
Apsolutno nema nikakve veze to da li neko ide sa stocka, cm roma ili neceg desetog jer kdz (mislim na cse flash) flashuje sve ispocetka. Uglavnom svi imaju problema sa driverima (imao sam i ja a isao sam sa v20h stock).
 
nece da mi se instalira CDC serial, kako to mogu da resim? imam W7
 
Moze neko link dati ka XDA sa temama o zaglavljivanju prilikom kdz flasha? Nikad mi se to nine desilo all ajde DA vidimo DA se iscita DA se vide mogucaa resenja. Verovatno su driveri. Mislim instasliras sve I onda nakacis na komp. Ja licno upalim device manager I onda nakacim con I kao lg software I kao mtp I u download modu I odma vidis DA li u device manageru nesto fali.
 
Ja se iskidah, nikako da ga rutujem, skripta nije prošla, a po drugom uputstvu dodjem do koraka 7, pre toga sam u cmd ukucao
cd Downloads

cd LG_Root

adb devices
i kad treba da mi se pojavi u fonu “Allow USB debugging” (i ako sam isključio kabli i ponovo uključio), neće. Da li ima neki lakši način?
 
Ja se iskidah, nikako da ga rutujem, skripta nije prošla, a po drugom uputstvu dodjem do koraka 7, pre toga sam u cmd ukucao
cd Downloads

cd LG_Root

adb devices
i kad treba da mi se pojavi u fonu “Allow USB debugging” (i ako sam isključio kabli i ponovo uključio), neće. Da li ima neki lakši način?

Probaj ovu scriptu
http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-lg-firmwares-kitkat-lollipop-t3056951
Sad sam video da skripta nije prosla.

A da li ti je ukljucen usb debugging u developer options?
 
Poslednja izmena:
Prvi put kdz-ujem:
moj g2 je za UAE, flashujem ovaj 30a Madjarski. Sta stavljam u flash tool-u Contry (ostavljam Republic of Korea ili?) i koji jezik da stavljam?
Cisto da ne zeznem nista.
 
Pozdrav svima.

Imam G2 od 32gb radjen za Nemacko trzite, ubacio bih
sto je neko ostavio na prethodnim stranicama. Tel je stock, nista nije dirano na njemu, nisam do sada nista ovako radio sa LG-om, dok sa Samsungom jesam, pa me zanima jel ovako ide postupak :

Installation Guide

1. Download LG Flash Tool zip file and extract it. Launch the Flash Tool program.
2. Take your LG G2 and boot into download mode. To do so, turn the phone off. Then press the volume up button. While holding the volume up, connect your phone to your PC. Keep pressing the button until you are in download mode.
3. Go to Flash Tool on your PC and click on “Select KDZ File”. Choose the Lollipop KDZ file.
4. Select “CSE Flash”.

Skinuo sam .kdz i flash tool, jos samo da odradim to :)
 
Pozdrav svima.

Imam G2 od 32gb radjen za Nemacko trzite, ubacio bih sto je neko ostavio na prethodnim stranicama. Tel je stock, nista nije dirano na njemu, nisam do sada nista ovako radio sa LG-om, dok sa Samsungom jesam, pa me zanima jel ovako ide postupak :

Installation Guide

1. Download LG Flash Tool zip file and extract it. Launch the Flash Tool program.
2. Take your LG G2 and boot into download mode. To do so, turn the phone off. Then press the volume up button. While holding the volume up, connect your phone to your PC. Keep pressing the button until you are in download mode.
3. Go to Flash Tool on your PC and click on “Select KDZ File”. Choose the Lollipop KDZ file.
4. Select “CSE Flash”.

Skinuo sam .kdz i flash tool, jos samo da odradim to :)

1. Bekap podataka sa interne memorije
2. Instalacija drivera http://www.mediafire.com/download/g31hbcdmh14io89/LGUnitedMobileDriver_S50MAN311AP22_ML_WHQL_Ver_3.11.3.exe
 
Poslednja izmena:
Kresovao mi se FT na samom kraju, ali izgleda da dize sistem. Pise optimizuje aplikacije (a isao sam na cse flash).
 
Ajd samo da potvrdim, nije vazno sa kog trzista je telefon i nije vazno koji kdz uzimam, vazno da je kdz za d802 i da je telefon, naravno g2?
 
Proradilo nekako ne znam ni sam kako, mislim da sam na kraju samo izvukao USB i uradio retry
 
Sad mi na LG sajtu iskoči onal Live Chat i reko hajde da pitam kada možemo da očekujemo update za G2 za naše tržište, dobih odgovor u sledećem mesecu, ko će ga znati...
 
Nazad
Vrh Dno