Šta je novo?

LG G2

@krupac: zbog garancije ga vracam.
@Zota81: nikad nisam ni sumnjao u tebe :D [emoji14]
Valjda je instalirao sve ove drivere... Na telefonu mi pise firmware update. Do notunplug the USB i 0%
Proveri u device manageru na kompu da li imas LGE modem i da li mozes da udjes u properties npr..ako mozes,trebao bi flash bez problema da prodje..a moguce i da ce kod tebe sve da radi kao podmazano,velima vecina nije imala nikakav problem..
 
U device manager pa modem ima LGE AndroidNet. Kliknem desni klik properties i ne desava se nista. Pre toga sam isao na CSE flash i otvorio se novi prozor. Kliknuo sam start i vratio me na pocetni ekran. Evo vec 5 minuta, nista se ne desava..
 
Poslednja izmena:
Zna li neko razlog zasto se nista ne desava? isao CSE flash, pa start i nista... Izasao sam iz down moda, telefon normalno radi..
 
da li je neophodan twrp da bi flesovao kdz od lizaljke? sta mi je sve potrebno da bi flesovao taj kdz pored lg flash toola? rutovan mi je tel ali nisam ubacivao twrp, ae moze mi neko na blic reci korake a ja cu sam posle da trazim :) :D
 
Screenshot_2015-04-03-20-45-19_mdlg220150403_213545.png
Jel moze ovo proci ?
Radi kako treba, samo jos moram srediti "restore".


Ovo sam zaobilaznim putem pa ne znam da stavim uopce na xda..jer ce me napadati sa svih strana a nisu se potrudili sastaviti mi i poslati svoj paket kao sto sam pitao.

Tako da..okacim na nase forume zasad.
 
Au koja grafika! Ako se ne moze aktivirati lizanjem ekrana onda ne valja!
 
Bender,meni ovo sjajno izgleda:D sto mislis da ce te napadati,ne razumem ovo oko zaobilaznog puta?
 
Ako mislis na to da li sam izabrao kdz fajl u flashtoolu, jesam... A ako mislis da li sam kdz fajl ubacio u folder flashtoola, to nisam.. Da li je i to potrebno?
 
Hmm mislim ja tako uvek radim. Kdz u folder flash toolsa stavi pa probaj.
 
bc20625bd8796a1d1c9c5986b87c63db.jpg

Zakucao mi na 60%,sta mi je ciniti,mogu ovo prekinuti.?
 
Ako mislis na to da li sam izabrao kdz fajl u flashtoolu, jesam... A ako mislis da li sam kdz fajl ubacio u folder flashtoola, to nisam.. Da li je i to potrebno?
Preporucljivo je da se kdz fajl stavi u isti folder sa flash toolsom...probaj tako...A ako nece,moguce da imas isti problem koji sam ja imao,prelistaj moje postove od sinoc.

@Runner
samo sacekaj..ako nece mozda ces morati da ponovis postupak,mozda i ne..prelistaj i ti moje postove
 
Poslednja izmena:
Uspeh ja nekako da povezem ovo. Posle CSE i start, pojavio mi se novi prozor... Na vrhu ima opcija clear phone software update registry. Ispod dole ima mogucnost cekiranja smart Phone upgrade (windows mobile) i na kraju country i language. Da li treba da cekiram ovo smart i da li treba da idem na opciju clear?
 
Uspeh ja nekako da povezem ovo. Posle CSE i start, pojavio mi se novi prozor... Na vrhu ima opcija clear phone software update registry. Ispod dole ima mogucnost cekiranja smart Phone upgrade (windows mobile) i na kraju country i language. Da li treba da cekiram ovo smart i da li treba da idem na opciju clear?

Ne treba ni jedno ni drugo samo nastavi
 
Poslednja izmena:
K'o što krupac reče smo pici iako ti je country koreja i korejski jezik samo iskuliraj. I nemoj se začuditi ako progres na fonu ide brze neg na kompu. Niš ne diraj zavali se i čekaj fon da boota.
 
I treba da ide brze na fonu nego na kompu to je normalno, jedino si trebao jezik da stavis engleski mesto korejski :)

Mada skotaces i kineski nista lakse [emoji14][emoji14]
 
Poslednja izmena:
Varira li nekom wifi signal na lizalici? Zasad to mi je jedina zamerka. Dobro i što mrzim ove playstation dugmice al to sam samo ja. ^^
 
Vrh Dno