Šta je novo?

LG G2

Ako neko moze ovde da mi pusti link gde mogu da skinem xcam settings za unrooted LG G2, znaci na cistom stocku je nista nije dirano od kako sam ga kupio, samo bih to zeleo da popravim jer me iritra ta buka tokom snimanja, i da mi pojasni samo gde da ga prebacim i instaliram ako nije probl. Hvala unapred
 
Ma za masku sam pitao onako.. Najvise me interesovalo dal je neko kupovao uopste nesto od njih.
I koliko su ima dobri predmeti iz ponude.
 
Poludecu sa ovom zamenskom kantom a izgleda neće biti uskoro gotov moj telefon -dodje mi da odem da kupim drugi g2 ili bilo sta drugo-sa konja na magarca-nema gore stvari ili ona - dabogda imao pa nemao
 
Da li postoji način da instaliram podešavanja za net i mms preko fona(kod Sonyja imaju baš opciju da instaliraš podešenja za net i mms) ili moram ručno? Ja sam u VIPu i probao sam preko njihovog sajta, ali oni imaju fonove od pre 10 godina. Ako neko hoće, nek' mi pošalje podešenja u inbox.
 
Da li postoji način da instaliram podešavanja za net i mms preko fona(kod Sonyja imaju baš opciju da instaliraš podešenja za net i mms) ili moram ručno? Ja sam u VIPu i probao sam preko njihovog sajta, ali oni imaju fonove od pre 10 godina. Ako neko hoće, nek' mi pošalje podešenja u inbox.

U sustini automatski se podesava kad ubacis karticu, pogotovu na novijim telefonima. Ako nece, nova pristupna tacka, apn, korisnicko i lozinka su vipmobile cini mi se.
 
Ja ne znam sta da radim.. Posle 5.0.2 ondnosno kada sam ubacio liquidsmooth primetio sam da baterija ne moze da mi izgura dan. Vratih se na cloudyg3 (clean instal) medjutim nista mnogo bolje... Ajde ubacih i dorija ali tesno.. Ne znam sta ali mi nesto pojede bateriju. Sve je krenulo psle ubacivanja lizalice.:-( :-( :-( inace pre toga sa ovakvim koriscenjem oko 2 dana mi drzala.
 
@mousewho, vip valjda nema podešavanja, samo ubaciš karticu, to je to.
 
Ima podesavanje svaki operater. Sa sony moras da budes konektovan na net (citaj wifi) da radi. A lg automatski. Probao ja na g2 sa svim karticama nasih operatera.
 
OptimusG3 rom sa Dorimanx 9.5 kernelom, Stweaks podesavanja na Performance a CPU Gouvernor na Nightmare, CPU clock na 2.5 GHz. Telefon leti a baterija sasvim zadovoljavajuca sa ovakvom optimizacijom. Tokom noci sa ukljucenim Flight modom potrosnja baterije je 0%!
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1420371695870.png
    uploadfromtaptalk1420371695870.png
    222.2 KB · Pregleda: 242
OptimusG3 rom sa Dorimanx 9.5 kernelom, Stweaks podesavanja na Performance a CPU Gouvernor na Nightmare, CPU clock na 2.5 GHz. Telefon leti a baterija sasvim zadovoljavajuca sa ovakvom optimizacijom. Tokom noci sa ukljucenim Flight modom potrosnja baterije je 0%!
Evo na lightning v5 romu stock kernel :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1420379542102.png
    uploadfromtaptalk1420379542102.png
    213.2 KB · Pregleda: 227
Jeli neko stavljao tempered glass? Postavio sam ga lepo ali oko ivica imam vazduh jer neće da legne zbog zaobljenog ekrana. Jel' moguće da ne može bolje
 
OptimusG3 rom sa Dorimanx 9.5 kernelom, Stweaks podesavanja na Performance a CPU Gouvernor na Nightmare, CPU clock na 2.5 GHz. Telefon leti a baterija sasvim zadovoljavajuca sa ovakvom optimizacijom. Tokom noci sa ukljucenim Flight modom potrosnja baterije je 0%!
Pa ja imam isto toliki skor samo sa CloudyG3 2.1 bez icega...
 
Kod mene 39 sa Cloudy G3. Inace ovaj test dosta zavisi i od trenutka u kom se radi. Ako je telefon dugo mirovao prethodno bice bolji score...
 
Ja dok sam bio na optimus 1.4.1 sve default imao od 37-38k.
 
63ccdb941bfa893310448442ea8d0949.jpg

1ea0e401de3299122659d3745f01d272.jpg


Eto...
 
Vec nekih mesec dana sam vlasnik G2 i do sada nista na njemu nisam radio. Tleefon je dosao rutovan sa CloudyG3 2.1 romom. E sada bih ja hteo da flesujem neki 5.0 rom koji bi mi vi preporucili. Da li je kamera na 5.0 dobra kao na ovom G3 romu? Takodje interesuje me kakava je procedura flesovanja roma, tj, da li je potrebno samo da skinem odredjeni recovery koji cu da flesujem, posle toga se flesuje rom i na kraju gapps? Da li je potrebno jos nesto menjati od podesavanja?
 
Bolja je dosta kamera na g3 nego na bilo kojem 5.0 romu. Probaj ResurrectionRemix rom, dosta je stabilan a i baterija nije losa. Ne treba ti novi recovery vec koristis ovaj koji vec imas. Prvo ides u wipe i obelezis sve osim internal storage, onda flesujes rom pa gapps.
Mada iskreno ja ti ne preporucujem da to radis jer ces se brzo vratiti na cloudyg3. Ipak je stabilniji softver, bolja kamera i duze baterija drzi.
 
Vec nekih mesec dana sam vlasnik G2 i do sada nista na njemu nisam radio. Tleefon je dosao rutovan sa CloudyG3 2.1 romom. E sada bih ja hteo da flesujem neki 5.0 rom koji bi mi vi preporucili. Da li je kamera na 5.0 dobra kao na ovom G3 romu? Takodje interesuje me kakava je procedura flesovanja roma, tj, da li je potrebno samo da skinem odredjeni recovery koji cu da flesujem, posle toga se flesuje rom i na kraju gapps? Da li je potrebno jos nesto menjati od podesavanja?
Ja sam ovih dana probao nekoliko roma LP, Android 5. Danas sam flešnuo ROM][1.4][All LG G2 Variants]BlissPop. Deluje dosta dobro, za sada ne vidim neke bagove. Kamera solidna, čak i i ne primećujem neku veliku razliku u odnosu na Cloudy? Android 5 imam utisak da ipak brže radi u odnosu na 4-oku. Interfejs je lepši. Simpatično je da se lock screen pali čim fon uzmem u ruke, bez duplog klika, mada nervira kad ugasim fon pa se uključi na trzaj ruke (još nisam provalio kako to radi). Flešneš rom i skini Gaaps za LP i to je to.Čeka se duže (i do 10 minuta) za prvo pokretanje. Naravno, pre toga uradi backup Cloudy u TWRP (pretpostavljam da ga imaš). Evo video: https://www.youtube.com/watch?v=NLiTtNdr-WQ
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno