Šta je novo?

LG G2

Ma taj score je glupost, ne zanosite se s tim, čista sintetika, najviše ovisi o tome koliko je dobro hlađenje. Evo 31.12 kad je bilo onih minus 16 mogli ste samo ostaviti tel. napolju, ili ga prosto baciti u zamrzivač da odradi test (i moliti se da se ne skvasi od kondenza) i wauuu, 40k score i šta imate od toga, totalno zaglupljivanje. Ako tel radi radnju, kakvo je..no testiranje... Evo dokaz, a stock rom, 20c, a 40k rez.

Manite se, overklocka i sl. zbog nebitnih stvari, samo ugrožavate tel, setite se onih problema sa pregrejavanjem - tzv. žuta linija, pa problemi sa vlagom, itd...
 
4c42afba087b558268487a98fefc5211.jpg

cdf225518f5443339b44a8d63d48e29b.jpg


Fb, wa, tapa, malo coc, websurf, 50% brightness, uključena sync 2 gmail.
lighting v5 rom, izuzetno zadovoljan :)
 
Uzimam novu dvojku uskoro,jedva cekam..
Ocekujem pomoc od vas ako budem nesto zabrljao..
Verovatno je stavljanje romova slicno kao na Optimusu 2X ,koji trenutno imam.
Zanima me koji je poslednji oficijalni updejt za G2 i kako se pokazao ?
Cisto ako je dobar da ne moram da ubacujem custom romove ;)
 
Poslednja izmena:
Da li postoji način da instaliram podešavanja za net i mms preko fona(kod Sonyja imaju baš opciju da instaliraš podešenja za net i mms) ili moram ručno? Ja sam u VIPu i probao sam preko njihovog sajta, ali oni imaju fonove od pre 10 godina. Ako neko hoće, nek' mi pošalje podešenja u inbox.

Već sam ti dao podesavanja. Meni se sami naprave ali tel je iz VIPa, idi rucno nema tu puno stavki...
treba ti APN za net i mms
MMS

NET

Pass je isti kao user vipmobile
 
Poslednja izmena:
Jeli neko stavljao tempered glass? Postavio sam ga lepo ali oko ivica imam vazduh jer neće da legne zbog zaobljenog ekrana. Jel' moguće da ne može bolje
jel ekran ili neku foliju posto tempered oznacava ojacano staklo...
Ako je folija ja sam stavljao na nekoliko, coskovi su najproblematicniji, posebno ako su malo iskrivljeni(na foliji) i pazi da ne udari ivicu oko ekrana ona digne foliju. Teraj tako dok se ne izguli, pa onda novu. Ako te bas nervira stavi novu jer to ne mozes srediti, ako krenes da skidas na kraju upadne prasina i onda si tek upropastio...
 
Uzimam novu dvojku uskoro,jedva cekam..
Ocekujem pomoc od vas ako budem nesto zabrljao..
Verovatno je stavljanje romova slicno kao na Optimusu 2X ,koji trenutno imam.
Zanima me koji je poslednji oficijalni updejt za G2 i kako se pokazao ?
Cisto ako je dobar da ne moram da ubacujem custom romove ;)
Zavisi za koje tržište ti je napravljen telefon - moj iz Vip-a i imam 20 h
Baš su me obradovali iz Vip-a. Čekaju displej iz LG koji bi trebalo da stigne sledeće nedelje-zanimljivo. Predao sam telefon 23 decembra i rekli su da će verovatno biti do kraja godine-samo nisu rekli koje . Kakvi ******i
 
Poslednja izmena:
Da li se znaju neke informacije kad ce biti od clouydia 5.0 :)
 
Našo sam kako se isključuje lock screen u petici. Treba odštiklirati lift to wake. To je dobra opcija kad uzmeš fon u ruke, odmah se pali, ali kad ugasiš ekran, odmah se pali jer tek trebaš negde da spustiš fon. Možda se samo pali i u džepu dok se krećeš? Zato sam je isključio.
 
Protiv sam tuninga telefona kao sto je ovaj iz razloga jer vec ima dosta veliku snagu i brzinu...
Benchmark je promenio vrednosti prilikom testa. U istom stanju na starijoj verziji aplikacije mi je izbacivao oko 36.000 skor...
Ne verujte puno tim aplikacijama jer setite se kako je Samsung varao na testovima...
 
Z1 mi imao 38k, g2 33k pa istu aplikaciju, istovremeno otvorenu, g2 brze otvori. Svaku.
 
Ma taj score je glupost, ne zanosite se s tim, čista sintetika...
Manite se, overklocka i sl. zbog nebitnih stvari, samo ugrožavate tel, setite se onih problema sa pregrejavanjem - tzv. žuta linija, pa problemi sa vlagom, itd...

Zbog ovakvih komentara mi ponekad bude krivo što na ovom forumu ne mogu da dam plus komentatoru ...
 
uz dužno poštovanje,taj će biti debelo skuplji od Note 4 :smash:
 
Kako će da se proda Note 4 i kupi G4 ili ovaj HTC - ma bez razmišljaja :)
 
Našo sam kako se isključuje lock screen u petici. Treba odštiklirati lift to wake. To je dobra opcija kad uzmeš fon u ruke, odmah se pali, ali kad ugasiš ekran, odmah se pali jer tek trebaš negde da spustiš fon. Možda se samo pali i u džepu dok se krećeš? Zato sam je isključio.

Ne pali se u mraku, dzepu itd, ipak je to smart phone. Ne mogu da zamislim sada neki buduci telefon bez toga.
 
Ne pali se u mraku, dzepu itd, ipak je to smart phone. Ne mogu da zamislim sada neki buduci telefon bez toga.
Nerviralo me kad ugasim ekran duplim klikom, lock screen se upali jer mi je fon još u ruci i reaguje na valjda trzaj ili šaku? Zato sam i pretpostavio da se možda pali i u džepu dok hodaš.
 
Drugovi jel znate mozda kad ce biti oficijalno lolipop da operatiri puste za nasu G2?
 
Nazad
Vrh Dno