Šta je novo?

LG G2

Ako ti ne smeta nosi pred kraj garancije ako je vec dzabe
 
Videću kako će se odvijati situacija. Lik mi reče da mrlja neće da se širi. Ako ostane tako, neka ga. Ali ako se počne širiti, nosiću ga. Ima samo jedan mali problem. Garancija jeste dve godine, ali su to one varijante gde ga kupujete za 300 evra dok je u VIP, MTS i Telenoru 450 e. Tako da tu ne mogu da se raspravljam o zakonskim regulativama, ako krene da me nešto muva oko garancije.
 
1. Posle fabrickog update-a na lolipop, cesto mi se desava da mi prednja i zadnja LED dioda blinkaju a da nema nikakvog obavestenja.... ima li resenja za taj bag?
2. Takodje, primetio sam da se mnogo sporije konektuje na neki wifi....


3. Ne znam kolko je pametno da pitam ali... koji se custom rom preporucuje za lg g2?
1. Ja sam problem sa led lampicom koji mi se dešavao na verzijama v30a i v30b rešio tako što sam flešao kdz metodom neki v30d VIP (ne sećam se da li je bio Hrvatski ili neki drugi). Posle sam flešao i debloated stock, takodje nije bilo problema. Ako si preko OTA ili PC Suite radio update onda mora root, autorec ...
2. Nisam imao problem sa konekscijom.
3. BlissPop
 
Ja sam kupio fon u radnji u Požarevcu . Lik mi je rekao da su mu serviseri u BG rekli da oni to rešavaju, ali da ipak preporučuju da se telefon ne dira ako nije preko potrebno. Kao navodno serviseri su prilično bahati pri odlepljivanju stakla i svega ispod, pa naprave veću štetu nego korist.
Puste priče prodavca.
99% ga mrzi da se bakce sa tim, posebno za DŽ ;)
 
Kome nije rootovan telefon i ko to nece da radi i ko nije znao za ovo, moze u developer opcijama da smanji prikazivanje animacija sa 1 na 0.5 (ima 3 podesavanja) i telefon ce tecnije da radi. Brze otvara i zatvara aplikacije. Multitasking ce jos brzi biti u odnosu na vec prebrz
 
Poslednja izmena:
Mozes i da iskljucis, ali onda ce da bude kao kad se ukljuci rezim za stednju baterije (nema nikakvih prelaza, samo presece:D) 0.5 taman po meni
 
Nije samo to. Pogledaj kako ti "podesenja" (settingse) otvara. Nema čekanja, odmah :)
 
Pa to jeste, nego mnogo ruzno tako :) ali znaci kad nisi kuci i nemas punjac u blizini, moze vise da izgura baterija
 
Haha to sam primetio ali nije mi bas jasno.

Je l moze neko da napise neke telefone sa boljom autonomijom (da su imali iskustva i sa g2 i sa tim drugim telefonima)
 
Huawei ascend mate 7, note 3, z1, z2?
Z1 ima brat, bratu 35% losije rezultate u realnom koriscenju. Imao oba istovremeno (z1 imao novu original bateriju), g2 nov bio. Auto osvetljenje, wifi, 3g (jos nije bilo 4g) itd. Menjao sam kartice bas da testiram, jer imam mts i telenor postpaid, pa da ne bude do signala.
 
To koliko posto ima do kraja je samo procena na osnovu određenih parametara. Kad se promene ti parametri tj. kad se uđe u mod za štednju baterije on samo drugačije proračuna i recimo 5% postane više. Neka me ispravi neko ako grešim.
 
Nesto od jutros mi se greje tel nesto radi. A sve sam iskljucio neznam sta mu je restartovao sam ga 3 puta i isto prazni mi se baterija brzo.
On je sad na 5.0.2 updejtovao sam ga preko pc sute!Pa mislim da ga resetujem ali neznam dali se brise i root? root sam uradio preko kingo root?
 
Je li neko imao problema, sa G3 tweaksbox, sa prikazom wifi mreže u notifikacijama? Postavi se ona varijabla ili šta je već "%ssid".
 
Pozdrav. Sestra zeli LG g2 ali uzima i u obzir nexus 5, ali bi g2 prvenstveno zbog kamere. Da li je u tom slucaju G2 pravi izbor? I na sta da obratim paznju prilikom kupovine, da sve bude u redu? Hvala.
 
Lg g2 definitivno. Za žensku osobu je kamera bitnija od svega. Nexus5 je manji pa je pogodniji i za ruku. G2 baterija duže traje.
 
I pretpostavio sam. Ima li nesto na sta treba da obratim paznju prilikom kupovine, neki dugmici ili neke uobicajene pukotine, neke greske u telefonu samom?
 
Pa kod g2 je to jedino žuti ekranm pogledaj da nema žute mrlje na ekranu. I vidi da je d802 koji je internacionalni model.
 
+1 za G2. Dobra kamera, veoma jaka baterija, kompaktan...
Obrati pažnju na pomenute žute mr5e i fleke po ekranu (znak da će displej morati da se menja posle nekog vremena - da ne ulazim u deta5e) i vidi da je što noviji, jer mu baterija nije izmen5iva (može ali po servisima)...to ako uzimaš polovan, je li.
 
Čovek nije napisao da kupuje polovni G2, kakve žute mrlje? One se ne javljaju kod svih, evo ja ga imam 1,5 godina i nemam mrlje. Dobijaju se ako se mobilni mnogo greje (igrice). Nego da pitam, već 2 meseca imam usim karticu i još nisam uhvatio 4G, na BlissPopu sam, ali je isto bilo i na Cloudy, stock. U mom gradu nema 4G mreže ali sam često u Nišu, a bio sam i do BG, isto. Upodešavanjima stavim LTE (recomanded) i u 4G switcheru takodje, ali ništa?
 
Da li neko zna sta je ovo? Danas sam primetio. Vidi se na tamnoj pozadini. IMG-20151015-WA0004.jpg


Da napomenem da nije zuta mrlja. One su sa strane
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno