Šta je novo?

LG G2

Jedino da restartas mob normalno pa obrises neke stvari pa onda restart u recovery
 
da al kao sto rekoh, cim restartujem ulazi mi u firmware update screen, ne mogu da udjem normalno u telefon
Nisam te razumeo, ti ne možeš uopšte da podigneš sistem? Probaj onda da udješ u download mod, napisao sam gore, ugasiš fon totalno kako ti je bender napisao, verovatno imaš instalirane LG drajvere? Ako udješ, onda sve ono što sam napisao par postova pre. Izgubićeš sve podatke, ali ti to i nije trenutno najveći problem. Ako ima bolje rešenje da sačuvaš podatke, bender najbolje zna.
 
OK, mogu ti pomoći zapravo :). Imay upute na xda, pogledaj moj zadnji post u g3 temi


Pardon..a možeš i normal flash..samo da nije cse (pogledaj sta ti je već netko iznad preporučio)
 
Poslednja izmena:
uz one silne restarte evo trenutno sam na 62% instalacije... nastavljam sa "restart" metodom.... ali sad imam drugo pitanje... da li se baterija na telefonu ne prazni dok je telefon na usb kablu? s obzirom da je ekran upaljen dosta dugo, i da ce mi ovom metodom trebati jos par sati da dodjem do kraja, pitam se da li ce baterija da izdrzi.
 
Тако сам ја 2 телефона урадио, сваки је пуцао на одређеним процентима у download моду, и сваки пут покренем поново. Мало по мало и дође до 100 некако...
 
Тако сам ја 2 телефона урадио, сваки је пуцао на одређеним процентима у download моду, и сваки пут покренем поново. Мало по мало и дође до 100 некако...
On ne radi kdz u download modu već preko PC Suite, tako sam ja razumeo.
 
Koristim clodyg2 3.3 jel zna neko zasto mi tac kada nesto radim oce da zabode,a to mi se isto desavala kada je bio na stoku,a problem resim tako sto ga zakljucam pa onda zakljucam i onda radi sve normalno?
 
Koristim clodyg2 3.3 jel zna neko zasto mi tac kada nesto radim oce da zabode,a to mi se isto desavala kada je bio na stoku,a problem resim tako sto ga zakljucam pa onda okljucam i onda radi sve normalno?
 
radio sam preko pc suite, i posle nebrojano kliktanja na dugme "try again" doso sam do 100% i uspesno updateovao android na 5.02. Siguran sam da je problem bio manjak slobodne memorije. hvala svima na trudu i pomoci :)
Свеједно иста фора :D
 
Kako da delim ekran telefona na pc. Ono sto gledam na telefonu da gledam na punom ekranu pc?
 
Kako da delim ekran telefona na pc. Ono sto gledam na telefonu da gledam na punom ekranu pc?
Ukoliko monitor podrzava mirakast onda tako(ujedno to je jedini nacin da se sve sa telefona vidi oreko celog ekrana), posto je to vise opcija za tv mozda preko nekog DLNA programa ali onda samo mozes da strimujes klipove, slike,YT itd. neces videti homescreen. Ili instaliras onscreen phone od LGja i imas sliku telefona na kompu i sta klikces on to radi i obratno-mora preko usb kabla da bude spojen mob. Ako se neko seti jos neceg i mene interesuje...
 
Kupio sam g2 pre neki dan, i mogu reci da sam fino zadovoljan radom istog( s obzirom da sam presao sa lumie 630). Trenutno telefon radi na lollipopu v30b. Koliko sam gledao na xda ima ovaj fix za stock cameru bez roota (ne zelim jos da ga rootujem) forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548974 Zanima me da li je neko probao i kakvi su utisci?
 
Naravno, svi koriste taj app, slobodno instaliraj.
Ako nisi rutovan, onda skini onu obicnu verziju, ne onu advanced.
 
Hvala, inace da nema jos neko neki predlog sta uraditi a da nije vezano za root?
 
Može li neko da mi pomogne oko instalacije recovery-a na G2 Mini.

Tema za Mini je prilično mrtva pa pitam ovde. Hteo bih da instaliram CM 12 i prvi korak je da uđem u Recovery :) Imam fabrički Lollipop i telefon mi nije rootovan. Kako najlakše i šta instalirati?
 
Evo nakon par nedelja koriscenja Blissa.

Ono sto bih naveo je to da:
Radi lepo i fluidno

Baterija je dobra za razliku od ostalih AOSP ROMova

Kamera takodje bolja ali ne ko i stock

Dosta opcija i customizacije

Ekran kad se smanji na 0% slabiji je nego na stocku i to je dobro jer ekran na stocku kad nocu je na 0% przi mi oci

Ono lose jeste

Da kada iz recentsa otvorite aplikaciju mora ponovo da se ucita (ja mislim da je to memory leak koji se pominje, nek me neko ispravi ako gresim jer ne znam sta je bas najtacnije memory leak).

Zvuk je dosta tisi nego sa stocka, pogotovo u slusalici.
 
Jel nosio neko na reklamaciju zbog zutih mrlja na ekranu...? Telenor...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk 4
 
1. Posle fabrickog update-a na lolipop, cesto mi se desava da mi prednja i zadnja LED dioda blinkaju a da nema nikakvog obavestenja.... ima li resenja za taj bag?
2. Takodje, primetio sam da se mnogo sporije konektuje na neki wifi....


3. Ne znam kolko je pametno da pitam ali... koji se custom rom preporucuje za lg g2?
 
Poslednja izmena:
Leez_Gooz ja taj problem resavam ovako: U onom gore meniju gde se nalaze mobilni podaci, wifi, rotacija... sam stavio i led diodu. I kad nastavi da treperi samo iskljucim led i ukljucim za 10 sekundi i to je to. Meni se retko desava, ali desi se.

slipstream - isto imam zute mrlje, nisam jos nosio, ali prihvataju reklamaciju kod svih operatera. Ovlasceni servis MESC to popravlja zamenom novog ekrana.
 
Evo nakon par nedelja koriscenja Blissa.

Ono sto bih naveo je to da:
Radi lepo i fluidno

Baterija je dobra za razliku od ostalih AOSP ROMova

Kamera takodje bolja ali ne ko i stock

Dosta opcija i customizacije

Ekran kad se smanji na 0% slabiji je nego na stocku i to je dobro jer ekran na stocku kad nocu je na 0% przi mi oci

Ono lose jeste

Da kada iz recentsa otvorite aplikaciju mora ponovo da se ucita (ja mislim da je to memory leak koji se pominje, nek me neko ispravi ako gresim jer ne znam sta je bas najtacnije memory leak).

Zvuk je dosta tisi nego sa stocka, pogotovo u slusalici.

Koja verzija Bliss-a? Ja sam na 4.0 i nešto hoće da zapinje. Na 3.9 je radio super.

Ima li neka šema da na aosp romu, pokrenem kameru držeći Vol Down dugme? To mi je praktično u pm, ali ne uspevam da nađem nešto korisno.
 
nosio ja, sve proslo kako treba zamenili i bateriju kao nije bila ok, cekao mozda desetak dana posto sam iz Nisa pa telefon iso za BG ali prihvatili sve ja sam zadovoljan :D
 
Pa tebi i bateriju zamenili. To je onda kompletno nov telefon :D
 
Ja sam kupio fon u radnji u Požarevcu . Lik mi je rekao da su mu serviseri u BG rekli da oni to rešavaju, ali da ipak preporučuju da se telefon ne dira ako nije preko potrebno. Kao navodno serviseri su prilično bahati pri odlepljivanju stakla i svega ispod, pa naprave veću štetu nego korist. Meni je u gornjem desnom uglu, gde mi stoji vreme mala žuta mrlja. Lik iz radnje kaže da je to neka folija koja se zameni i koja požuti. Od čega, ne zna se. Kao ako si fon držao jakom izvoru toplote. Ja moj fon čuvam ko oči u glavi i nikada ga nisam ostavljao na suncu, pored grejalice i sl. Za sada neću da diram, ali ako se proširi ili počne da zeza touchscreen, onda ga nosim.
 
Nazad
Vrh Dno