Šta je novo?

LG G2

Spržio sam im jednu 4G i jednu 3G karticu... Mora da budem siguran da radi predlog rešenja da se ne izblamiram opet :)
 
Jel vam rade HERE mape na optimusG3 romu? Skinuo sam Srbiju, ali mi je samo bela slika sa here logom dole...
 
E, sad... Odradio sam ovo sa USSD kodom sa YT klipa. Promenio na LTE/GSM/WCDMA.
Međutim, pri izboru preferiranog tipa konekcije mi i dalje ne nudi LTE. To može biti do toga što sam vratio 3G karticu.

UPDATE: Ubacio sam 4G deaktiviranu karticu koja mi je ostala od Telenora juče. Probao i metod iz YT klipa i metod iz descriptiona. U oba slučaja mi odradi sve po uputstvu, ali i dalje nemam mogućnost biranja LTE
 
Poslednja izmena:
Idi 3845#*802# u dialeru, pa zatim idi LTE-Only>Modem Settings>RAT selection pa izaberi sta ti odgovara.
 
Probao i to. Javi success, ali nema dodatnog izbora.
 
Tako i treba, vidis meni pise LTE i to... uploadfromtaptalk1427536139724.png
A kad udjem nema mi ponudjeno.uploadfromtaptalk1427536182078.png
 
Ni da čuje. Da li je do roma? Do regiona telefona? Nemam ideje!

uploadfromtaptalk1427537328858.png
uploadfromtaptalk1427537344625.png
 
Radi li nekome na Cloudy-ju? Ili predlog nekog drugog roma
 
Ja sam na Lighting V5, radi savrseno i bez greske. Cloudy ima bolji UI, mada to me i ne interesuje toliko
 
Momci, ajde bre da prodamo telefon iz protesta. Oni će nama, LP(ne LL) u drugom kvartalu... [emoji57] Čekam ga od novembra prošle godine... [emoji1] Kada se sve skupi, koliko sam sa prethodnim čekao, pa symbian, ispada 300 godina...
 
Jeste, LG Indija je objavila na Twitteru...
Da, nazalost.
01f49ff45c37e9312528df878a2594a4.jpg


Osecam da iako kvartal pocinje u aprilu, mozemo ocekivati krajem kvartala tj.tamo u junu negde. Stvarno su smaraci.
 
Poslednja izmena:
Cekaju pocetak prodaje G4 i posle nekoliko meseci eto nama 5.1. To ce i onako biti zadnji zvanicni update koji ce G2 dobiti.
 
Veliki minus u svakom slucaju. Iako ne patim od nove verzije, ako vec kupujem telefon cija je cena kao plata u nasoj zemlji, ocekujem da dobijem update sto je brze moguce. Realno svi proizvodjaci koje sam do sad posedovao su me zavrnuli, za s3 i kk, pa sad za ovo... Ako u Nexus budu stavili vecu bateriju, pri odabiru sledeceg telefona necu imati dileme
 
Sto se mene tice prodajem fon. Rekao sam posle nexusa 4 da necu ni jedan drugi uzeti i nisam normalan sto uzeh g2. Nije kao fon los, ali podrska je neozbiljna.
 
Mnogo drame ni oo cega. Ubacite custom rom u tel ako vam je toliko vazan android 5.
 
Meni je od prvog dana na custom romu. Ali nije to to kako god radilo.
 
Neki kazu isto za stock. Ne razumem tu opsednutost verzijama androida, sto, postoji nesto na 5.02 sto ne mozete da uradite na 4.4.2? Oladi malo, potrosacka kulturo :p :) bice, bice, vezbajte snagu volje.
 
Pa ono, ne moze se reci da nisu bitange, ali mislim da na koju god da se stranu covek okrene nece proci bolje. Isto je, realno, ili bar jako slicno.
Mislim, ovaj telefon hardverski ce verovatno moci da zadovolji kriterijume narednih nekoliko verzija, ali naravno da ih nece dobiti. Sarenis i potencijalne nove funkcije ce biti rezervisane za kupce novih modela, i eventualno, naprednije korisnike.

Kao sto su npr. proizvodjaci sijalica u jednom trenutku odlucili da sijalica vise ne treba da traje preko 1000 sati, iako je nekada trajala 5000 sati. I ne treba se ni zavaravati, da to nisu uradili, bili bi sada mnogo siromasniji, a mnogi bi i propali.


E sad, meni bas i nije skroz razumljivo zasto bas ljudi jure da menjaju flagship posle godinu dana, ali vidim da je to trend, cak i u ovoj siromasnoj zemlji. I na ovom forumu sam vise puta procitao takve izjave. Mada vidim i da ljudi cene polovne modele koji imaju tipa 300 punjenja integrisane baterije, svega 20-30 evra ispod cena novih. Mozda je i zato moguce menjati modele...tj ako neko placa te pare za polovne...
 
Poslednja izmena:
Zanimljiva je to tema, pisao sam već o tome. Ukratko, do G dvojke, menjao sam telefon na više godina, Nokia N8, skoro četiri godine, sada od G dvojke, mišljenje mi je, pa nema sile da ostane kod mene do 2016. ove godine se menja. I dalje stojim iza mišljenja da je jedan od najboljih telefona na svetu i dalje, miljama uspešniji od svog naslednika.
 
Pa oko 2010, sa ekpanzijom androida telefone cesce menjamo. Proizvodjaci nam nam daju na kasicicu, a mi ovce igramo kako oni sviraju. Od kad je g2 izasao, nista bitno se nije promenilo u android svetu. Za lg g2 je sto i s2 za samsung, dakle odskocna daska. Umesto da pusti apdejt, oni ciganisu.

Imali neko podatak koliko je g2 prodato u odnosh na s4, m7, z1, n5?
 
Nazad
Vrh Dno