Šta je novo?

LG G2

Ljudi vidim da je Telenor pustio 4G mrezu, jel neko isao da zameni karticu i isproba kako radi? :)

ja juce zamenio karticu al' 4G mrezu jos nisam uhvatio (okolina studenjaka, novi beograd)
 
Ne znam sta ce vam 4G, zdere bateriju i ako se malo zaneses ode i paket za 15min
 
Sto mislite da to jede brze mb? Tacno je da brzine jesu vece, ali to ne znaci da ce brze stuci. Prosta logika da iste stvari otvaramo i preko 3g, i oni svuku isto toliko mb samo za malo duze vreme (sekunde su u pitanju). I to vreme sto "ustedimo" nije dovoljno da bismo povuki tolike kolicine podataka sa sajtova sa kojih ne skidamo velike fajlove.
Dobicemo brze otvaranje sajtova, sa gotovo istom kolicinom potrosenih podataka. Jedino ako je bas neka razlika u kompresiji tih standarda.
 
Jeste li vi pojedini skontali da nema dodatnih troskova i da se zamena sim kartice obavlja bez iikakve nadoknade?
 
Drugari, može pomoć, u zbunu sam velikom.

D802, region AAREBK, CloudyG3 2.0
Išao sam do Telenora danas da uzmem 4G karticu.
Kad smo ubacili karticu, telefon nije hteo da se poveže na mrežu uopšte. Ni 2G, ni 3G.
Da li je do roma, regije telefona (čini mi se po sećanju da su ovo neki arapi), nečeg trećeg?
 
Nije glupo pitanje... Ne nudi. Nudi samo onaj standarni izbor GSM/WCDMA
 
E pa to ti je. Do roma (baseband-a) je. Evo ja na custom stock LL imam npr.
8f79e1892cc049d1d1b83c6c926d691f.jpg

Ne brini nije hardverski problem :)
 
Нема ни код мене избора LTE на CloudyG2 2.2, вероватно ће избацити у наредном апдејту.
 
Treba editovati build.prop file nisam siguran koja linija tačno, kad nadjem javljam
 
Temporary solution.

I found a temporary solution. With ROM Toolbox Pro i edited the build.prop. In the entry ro.telephony.default_network i changed the default number(9) and put 11 (you could try with 13). If i reboot i lost the 4g and i should setting in mobile networks.
It´s a good idea someone with no problems in 4G to post the build.prop file. Cheers.

You need be root.
 
evo kako sada izgleda
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1427492801298.png
    uploadfromtaptalk1427492801298.png
    174.7 KB · Pregleda: 238
Kod mene na stock kk nema lte. Je li to pokazuje samo ako je lte kartica u telefonu?
 
Nazad
Vrh Dno