Šta je novo?

LG 42LM615S i LG 42LM620S

zato sto je to greska i ne mogu da se gledaju 2 programa u isto vreme
 
Bas je glupo sto nisu ubacili opciju PiP! Pa, ta opcija je dosta stara, cudi me da nije LG to ubacio pored svih ovih novih tehnologija. :S
 
al zato LG ima brdo drugih korisnih funkcija,a PIP je interesantan prvih 2 dana ili eventualno je interesantan kad ti dodju gosti,a ti zelis da se pohvalis,mada po meni mnogi ce vise biti odusevljeni 3D efektima i smart funkcijama nego sa opcijom PIP
 
U cemu je razlika izmedju LM640S i LM649S posto mi je ovaj drugi jeftiniji 80e a imaju IDENTICNE specifikacije?
 
Ja koliko sam skontao,bitna razlika je samo u podrzanim audio codecima. 615 i 620 nemaju DTS podrsku dok serije iznad to imaju...neka me neko ispravi ako gresim
 
ni meni... cemu to... ili gedaj na full ekranu ili nemoj ni da gledas :)

ma slazem se da je najbolje gledati na full ekranu, ali sta kad se igraju npr 2 utakmice istovremeno: hocu da vidim kad se postize gol na svakoj od utakmica :)
ali, dobro, zato ima pregrst drugih, zanimljivijih funkcija
 
Sad sam pogledao oficijalni sajt i lm649 je u beloj boji,a jeftiniji je jer ga ne kupuju pa dobavljaci hoce manjom cenom da se rese zaliha
 
Haha, uzimam ja onda odmah :) Kakav je u odnosu na 615 i 620?
 
lm649 je jaci model od ta dva i razlika je sto ima wifi i tanji mu je okvir
 
Ne dodje Magic Remote ;) Postoji li kakva kalabracija za ovaj model? 2D i 3D slika? Predpostavljam da je za sve modele LM serije isto?
 
Vidio sam podesavanja na nekoj od prethodnih strana, uzeh tv i cini mi se kao da pri blagim pokretima ima kao trzanja nekog, kao nesto slicno u igricama? Je li moguce da je moj EX650 sony imao fluidniju sliku? 50hz?!
 
i za 620s i za 649s je 400hz
sve je super, ja imam 620s i nemam zamerke, osim sto nema opcija PiP. cini mi se da je 649 skuplji za oko 10-ak hiljada, pa ne znam koliko se isplati. mrezne karte za ovaj tv ne verujem da prelaze cenu od 50 eur, a magic remote je oko 6000 (koliko mi se cini). inace, mnogi su mi rekli da wi-fi veza zna da puca i nije bas stabilna, pa sam ubacio lan kabl direktno i surfuje super, nikad nije pukla veza. dakle sve zavisi od toga da li bi uzimao wi-fi karticu i mag.daljinski... i od dizajna :D
 
Posto imate vec ove modele, razlika u panelima,ekranima, izmedju 620,640 i 660 serija nema? Razlike su u kucistima i tim wifi odnosno magic remote dodacima?
 
Tako je. 615 je vec oslabljen sa 200Hz koliko se secam.
 
Ima i 620s wi-fi, ali msm da mora da se naknadno kupi mrezna karta. Takodje, cini mi se da magicni daljinski ide uz 649s, dok se kupuje uz 620s. Medjutim, ukoliko ti je mobilni OS Android ili iPhone, onda ti ni ne treba magic remote; dovoljno je da skines app na telefon.
Evo, uporedi ih:
http://www.lg.com/rs/televizori/lg-42LM620S-3d-televizori
http://www.lg.com/rs/televizori/lg-42LM649S-3d-televizori

magicni ide tek od modela lm660...meni je interesantije nakaciti bezicni mis i tastaturu nego naknadno kupovati magicni daljinski za velike pare
 
Posto su svi paneli isti je li normalno onda da par sekundi slika ide jasno pa malo trzne pa opet normalno sve par sekundi pa jedan kadar trzne i tako?Ne znam kako bih bolje objasnio?
 
To se stalno desava ili samo u nekim specificnim situacijama? Navodno LG ima problema sa 23.98 fps filmovima gde se pojavljuje nekakvo trzanje.
 
Stalno, i kako da setujem 3D? Naime probao sam neke klipove sa youtube-a, pa to ne valja 5 para :) Imam dubinu, vidi se dubina, ali ama bas nista ono da "izadje" iz ekrana :) Na par stranica nazad vidim podesavanja i za 3D ali u 3D settings imam samo par opcija, nigdje nemam da podesavam boje kao za 2D.
 
Poslednja izmena:
@BitrAtE

3D prikaz zavisi i od kvaliteta samog 3D materijala. Tražeći po netu klipove kojima bih testirao TV nalazio sam sve i svašta. Šta sve ljudi kvalifikuju kao 3D, ma to je čudo. Tako da moraš da uključiš i taj momenat u razmatranje.
 
Nazad
Vrh Dno