Šta je novo?

LeTV Le 1 X600 Custom romovi

dao sam ti engleski, kako moze bit na kineskom?? hahahh.. trazi onda na google sta moras stisnut, ima objasnjeno po slikama sigurno..

from my x500 on TT
 
Isao sam prema mom telefonu. Ja imam LETV X800. On je na engleskom pa sam gledao gde se nalazi i tako nabadao ova kineska slova. Sada mi je na engleskom :)
Sve sam wipovo sada jos samo da se ROM skine i to je to. Hvala! :)
 
Ima li neki ROM koji je ociscen od kineskih aplikacija? Mislim na nesto kao sto je Cuocco92 ROM za X800
 
016S sam instlirao, ali mi nije hteo Google Play da se instalira. Skinem pico verziju za ARM64 i Android 6.0M i kada instaliram izbacuje mi gresku "Setup Wizard stopped working" i nece da mi otvori Home screen..
Sada skidam 015S i ovaj .zip fajl sto brise kineskse aplikacije. Pa kada izadje skroz funkcionala 017S (mislim da rade notifikacije jer joj je bitno jer dosta koristi drustvene mreze) stavicu ga. A i nadam se da nema nista toliko bitno pa da je vredno instaliranja 016S verzije.
 
Ubaci gmail,contact i kalendar sinhronizaciju pa restart a i mora posle proći malo dok se gplay ne updejtuje na najnoviji pa dotle može po neka apk da se ne instalira a posle je sve ok.

x-600
 
Instalirao sam O15S i onaj .zip sto brise kineske aplikacije. Taj .zip mi je sam instalirao Google Play i SuperSu tako da nisam imao problema sa tim. Imam jos jedno pitanje. Kako da iskljucim onaj LeView kada listam na desnu stranu skroz (i onaj kruzic u sredini)? Obrisao sam "Live" aplikaciju ali je ovo i dalje ostalo. Na mom X800 ima opcija da se to iskljuci, ali na ovo X500 ne mogu nikako naci..
Na mom x800 se zove: "Le Ecosystem Content", a to na ovom X500 ne mogu nikako naci...
 
Poslednja izmena:
Stavi drugi launcher
 
Da li je za sad 15s najispeglanija vezija? Ja sam trenutno na 10S bb72 i ono sto mi treba je stabilnost i trajanje baterije.
 
Zadnji je 020s

Sent from my Le X820

risto da li znas nesto vise o ovim tel? promenio sam vise romova ro sad i sad zaglavio na nekom indijskom i ne mogu ni da ga apdejtujem niti da udjem u recowery. vidim da si iz jagodine a ja iz cuprije pa ako mozemo da se cujemo da resimo ovo?
 
moze pomoc, bilo ko? telefon mi je brikovao pa sam ga vratio nikim indijskim stock romom i sad nece dase apdejtuje i ne mogu da udjem u recowery. bukvalno sam zaglavio na ovom romu. imam x500 a posle ovog roma mi pokazuje x507? molim pomoc
 
Nazad
Vrh Dno