Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Pa u smislu da ne možeš da dodaš payment method. Pa na koji način povučeš neke pare kad hoćeš?
To da. Može samo depozit. Lično ne planiram ništa da povlačim u skorije vreme pošto ne planiram skoro da izlazim iz kripta. Do tada ko zna koje će sve metode povlačenja izaći. A ako zatreba tu su cex (visa) i domaći ecd.
 
Da li neko od vas ima problema sa Metamaskom i pretragom tokena na BSC? Pre par dana sam video da mi nedostaje tab "Search for a token", imam samo formu za dodavanje custom tokena...

1620984897924.png
 
Imas na tether.rs da kupis usdt , dogovoris da ti prebaci na neku menjacnicu gde ima monero pa ga kupis.
Verovatno i binance moze uplata karticom pa ga tamo kupis , nisam radio uplatu , ne znam da li funkcionise.
 
Proof of Residence document

Napisao sam tiket krakenu, pa mi traze ovo. Sta tacno da slikam? Da li je licna karta dovoljna, ili?
 
Koliko vidim ne mogu da kupujem preko kartice, već samo p2p metode plaćanja, što je bezveze. Videh na netu da je Srbija blokirana na Binancu, ne znam koliko je to tačno.
Ja vec pisah par puta ovde. Na Binance ides na pocetnu stranu i opcija Buy for EUR. Radi sa intesinom karticom, a provizija je 2%. Ako ides onom procedurom da dodas karticu, prijavice ti da zemlja nije podrzana..ne znam u cemu je fora.
 
Proof of Residence document

Napisao sam tiket krakenu, pa mi traze ovo. Sta tacno da slikam? Da li je licna karta dovoljna, ili?
Ovo može da bude neki račun na kome je tvoje ime i adresa (npr. mobilni, struja, eventualno izvod iz banke)
 
Ovo može da bude neki račun na kome je tvoje ime i adresa (npr. mobilni, struja, eventualno izvod iz banke)
redovno bacam racune, ali su srecom prihvatili sliku pasosa. i sad novi problem je sto nece da prihvate postanski broj kartice. da li da saljem tiket kao i za verifikaciju, ili da lupim 6 brojeva? cak su sve cifre prihvatljive dogle god je najmanje 6 brojeva.
 

Prilozi

  • asdf.png
    asdf.png
    4.9 KB · Pregleda: 29
Upiši PAK, on ima 6 cifara 🤓
 
jel moze na nekom majnerskom OS da se pegla i chia u pozadini?
greota rigovi gore a sata portovi neiskorisceni
il da nabacujem neke lite varijante win10 da bi moglo sve odjednom
 
ako hocemo napred sa cryptom,mora se narod obrazovati vise,a i socijalne mreze moraju da se vise pobrinu,telegram prvi
sad me neko ubacio u grupu piramidalne stednje,unutra kao fora ljudi kace svoje dobitke,verovatno ih ima gomila da loze masu
uplatis min 500usd u crypto i dobijes za 12h 2500usd
i ja konj pocnem da pisem da su prevara i oni me izbace pre nego sto sam ih uspeo prijaviti,zaboravio sam koja je grupa al vrv sam blokiran od njih da ih nemogu ni naci vise sa mog telegrama
sledeci put pametnije mora
 
Džabe, na jednu prijavljenu i obrisanu grupu ide novih 10...
 
pa poenta je da ti ljudi sto rade u telegramu nadju ko to pravi,ko navlaci i to sve,imaju tolke kompjutere,mogu malo da pretraze,dosli bi brzo i do ip i mac adresa i onda ban za stalno,cak mozda i miliciju zvati,nije zaebancija,neko ce kucu ostaviti
 
ako hocemo napred sa cryptom,mora se narod obrazovati vise,a i socijalne mreze moraju da se vise pobrinu,telegram prvi
sad me neko ubacio u grupu piramidalne stednje,unutra kao fora ljudi kace svoje dobitke,verovatno ih ima gomila da loze masu
uplatis min 500usd u crypto i dobijes za 12h 2500usd
i ja konj pocnem da pisem da su prevara i oni me izbace pre nego sto sam ih uspeo prijaviti,zaboravio sam koja je grupa al vrv sam blokiran od njih da ih nemogu ni naci vise sa mog telegrama
sledeci put pametnije mora
Pa mislim stvarno treba da budes ovan, pa da u danasnje vreme uz sve informacije koje su dostupne, uradis nesto slicno.
 
Bio ali su vrlo profesionalno izvestavali svaki dan sta je uradjeno, korak po korak i kakvi su planovi. Restore uradjen tacno u najavljeno vreme sto ipak ostavlja dobar utisak na kraju. Imam neku sicu tamo i drzim zato sto ima zanimljivih shitina kojima moze da se poigra, vecina je ipak na Binance.
 
ako je tako onda kapa dole,negde sam nacuo da se ljudi zale,cas radi cas ne,
posle par nestajanja menjacnica svake se drzim na odstojanju jer sve je moguce
 
Svakako, ali po nacinu izvestavanja videlo se da ipak ozbiljno rade posao i da je sve pod kontrolom:

Moja glavna zamerka je na aplikaciju za android koja je prilicno bagovita, mada na oko ne izgleda lose.
 
Ovo nije lose, pod uslovom da je iskreno:

A Further Step to Getting GeForce Cards into the Hands of Gamers​


 
Ma sad kao hoće da prodaju grafike gejmerima kada puca balon kriptovaluta. Nisu oni smrtnici kao mi, imaju uvid u sve transakcije i tržište. Znali su dobro šta se sprema i da je trenutna situacija veoma riskantna za dugoročan profit. Žao mi je samo ovih mučenika što ulažu sve što imaju u suludu priču da cena može ići samo gore..
 
Da li je neko juce, prekljuce prebacivao novac na Binance? Htedoh da odradim uplatu, ali citam da smo blokirani od pre 4 dana...
 
Ovo nije lose, pod uslovom da je iskreno:

A Further Step to Getting GeForce Cards into the Hands of Gamers​


Ali ovde se radi samo o smanjivanju ETH hasrate-a. Mažu ljudima oči džabe. Ne zaboravimo da postoje i drugi algoritmi čije će vreme tek doći pošto će isplatljivost kopanja ETH padati pogotovo od jula ove godine.
 
Nazad
Vrh Dno