Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Vraticu se @mikianciki1971, ali procitaj na net-u sta znaci funkcionalna nepismenost pa se javi...Pozz...
 
Poslednja izmena:
Polako ljudi jos samo malo do prvog aprila jos 8 dana kad bi sredili kockanje i brzinu neta da ne puca bilo bi suupr i ovako ti kanali sto dodaju neverujem da ce biti veci broj kvalitetnih mozda par.
 
Zvao sam Radijus,sto se njihove ponude tice oni u start paketu nude 180 digitalnih i 59 analognih kanala, digitalnu daju na dva uredjaja, a za sledeci digitalni uredjaj ukoliko zelis da doplatis placa se samo 50 din, usluga 72h unazad je dostupna iskljucivo ako se koristi njihov internet u paketu, od 1.Aprila postaju Supernova i integrisu se sa Kopernikusom zaista, kako mi je rekla ponuda bi trebalo da bude jednaka za podrucje cele mreze, medjutim o nekim daljim detaljima ne sme da prica do zvanicnog lansiranja Supernove i njenih novih paketa, o svim detaljima cete biti informisani uskoro na sajtu Radijus Vektora, koji ce kako mi je rekla biti relociran na sajt Supernova od 1.Aprila a to znaci i kopernikusov.
Tako da se nadamo da ce se konacno vratiti analogija na male ekrane i kod nas posto ako je ne bude to je krsenje opstih uslova koje kopernikus izbacio na svom sajtu pre nekoliko dana a ti opsti uslovi pocinju da vaze od 15 aprila.
 
Bio sam do poslovnice u vezi fiksne telefonije i moje mesto je jedno od retkih u Srbiji koje nema fiksnu telefoniju.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sad sam video majstora iz kopernikusa koga znam dobro reko mi je da SK sigurno ostaju
Pitao sam ga da li biti u HD-u ni hteo da mi kaze ostao je tajanstven
 
Info,rekla kazala...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja taj SK pustim jednom mesecno, meni i ne treba.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sve same informacije iz prve ruke mada mislim da ni njihovi radnici neznaju sta ce tacno biti od programske seme pa je sve na principu mislim ,oce, nece,rekla-kazala videcemo od prvog
 
Samo neka srede kvalitet signala da slika i net bude kako treba vec jednom. Kad vec placamo za digitalnu televiziju.
 
Poslednja izmena:
Sve same informacije iz prve ruke mada mislim da ni njihovi radnici neznaju sta ce tacno biti od programske seme pa je sve na principu mislim ,oce, nece,rekla-kazala videcemo od prvog
Upravo tako, poslovnica iz mog naselja nema informacije nikakve. Samo znaju da ce biti novi paketi od 1. Aprila, nista konkretno i brzinama interneta i paketima kanala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Podsecas me na jednog mog komsiju, covek je 1936 god i zadnjih 10 god je koristio Total tv. U jednom letnjem jutarnjem kafenisanju ispod tresnje sa mojim ocem je saznao da Kopernikus ima Arene 1 do 5 a Total samo Arenu 1. Istog dana je otkazao Total Tv i presao na Kopernikus jer kao i ti ne gleda nista osim tih sportskih kanala.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
A ostali programi su nam tako bogati sadrzajem da prosto ne stignem sve da odgeldam...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Miki, a jesi li pitao radnika Kopernikusa za Novu S?
148eb6ce82c6f8579dc76d4bfbcf970d.jpg
 
Ni meni ne treba HBO,pink i ostalih 196 kanala iz ponude Kopernikusa osim Arena1-5 i SK1-6...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
Upravo tako, SK 1-6, Arene 1-5 i N1(za vesti). Eventualno mogu dodati nešto za filmove i crtaće zbog male dece. Ostalo je i ionako totalni trash i služi za širenje propagande ove ili one vlasti, isti recept od 2000.
@Miki Ako je i 50% istina i provereno, biće top priča za te novce
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@mikianciki1971
Miki, a jesi li ti dobio njihovo famozno obaveštenje koje kao da putuje sa Novog Zelanda. U Vlasotincu još uvek niko nije dobio.
 
Izvinite, ali ne mogu a da ne prokomentarisem:
Bez obzira sto je slovo C afrikat (sliveni glas slova TS), ne pise se C vec TS. Znaci, sporTSki. Pozdrav.
Не пише се ни сисаном латиницом па неки и тако пишу. Или пису.
 
Jedno banalno pitanje,vise informacija. Cuprija je u pitanju. Imam tri televizora , na dva koristim STB a na jednom karticu. E sad me zanima da li bih mogao da jedan STB vratim a uzmem umesto njega jednu karticu jer ovih dana planiram da uzmem nov televizor. Hvala na informaciji i eventualnom odgovoru. Cuprija je u pitanju.
 
Ako imaju na stanju karticu i modul, može.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel u stb ide samo kartica bez modula?
Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobicemo i mi iz Vlasotinca obavestenje, verovatno oko 1.maja....
Ma ovi naši poštari, nek se nose u...

Uzgred, hoće li neko link za ''Novu S'', pomalo secka, ali večeras može da posluži?
Šaljem u inbox.
 
Nazad
Vrh Dno