Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Koliko novih clanova foruma ocigledno je sve vise i vise zadovoljih kvalitetom usluga kablovskog operatera (da nije tuzno bilo bi smesno.) Pa ni ja nisam bio clan ovog foruma dok nije uvedena digitalizacija pa umesto analogne koja nije pravila probleme(dusu na istinu analogni signal je zastareo) uveden je digitalni i svi ocekivali bolju i kristalnu sliku ali mosaaa dobili su kockice malo radi malo kocka. Sto kazu polako ljudi radi se na poboljsanju mreze mora tako. Videcemo da li ce da bude bolji kvalitet od prvog. Ali zato redovno stizu racuni u celosti.

Ja nekad imam i duplu sliku na nekim kanalima ,a uvece slika krene da secka ili te kockice ,dok je bila analogna svi kanali su bili dostupni svima ,sad samo katanac i njima milina :D
 
Ne bih da budem dosadan ali jel moze neko da mi da sto vise detalja u vezi fiksne telefonije?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ne "kocka" vec "pravougli"... :d
 
I mene zanima fixni, ne koristi se a 670din lopovima je previse.. Bolje Supernovi duplo manje.. :D
 
U telekomu 550 din pretplata, pdv 100 din, troskovi zvanja 35 din. Zbog 35 din troskova placamo dodatnih 650 din.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
U telekomu 550 din pretplata, pdv 100 din, troskovi zvanja 35 din. Zbog 35 din troskova placamo dodatnih 650 din.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Ne vidim u cenovniku "troskovi zvanja" ? O cemu je rec ???
 
Па тих 35 плаћаш преко претплате. Имаш неки саобраћај урачунат а ваљда у боксу и неограничен према фискним. То је као да кажеш да плаћаш интернет а не користиш га или плаћаш кабловску а не гледаш телевизију.
 
Dzaba sve ako nije SK HD [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno