Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

A sta ja da kazem(Bor je u pitanju),zvanicno povecana mi je brzina neta od 31.10 sa 20/1,5na 30/3 ali mi je brzina jos uvek na starom.Prijavljivao sam problem i u BG-u i u Boru ali jos uvek nista.Najmanje krivim servisere iz Bora jer se ljudi stvarno trude ali kvalitet mreze je takav(stari samonoseci koaksijalac od zgrade do zgrade)da mozda i nije moguce da dobijem vecu brzinu.Sto se novih DTV kanala tice niti ih ima niti je aktivirana frekvencija 682000,sto je opet diskriminacija ljudi iz Beograda koji izuzetno neprofesionalno rade.Bor je stvarno na marginama kopernikusa i stvarno mi je mnogo zao sto u mojoj ulici neprolazi i SBB jer se uopste ne bih dvoumio kog bih operatera izabrao.JEDAN VELIKI MINUS ZA KOPERNIKUS I ZA LJUDE KOJI U NJEMU RADE I VELIKI PLUS ZA SERVISERE IZ BORA KOJI SE MNOGO(ALI UZALUD TRUDE)!!!!!
 
Jel postoje kod kopernikusa za net ruteri sa Wi-Fi i ako postoje kako da ga dobijem, par godina sam korisnik
 
Promena frekvencija kanala u analognoj ponudi Tv Vranje sa 238000 sada je na frekvenciji 351000, Tv Ritam 231000 - 343000, Tv Caricin grad(novi kanal u analognoj ponudi) na frekvenciji 359000 i u digitalnoj ponudi redni broj 22.
 
Novi kanali u analognoj ponudi Tv Leskovac na frekvenciji 238000 (s12), Tv 4 S 231000 (s11), Tv K-1 245000 (s13), ukupno 66 kanala. U digitalnoj ponudi 2 kanala manje Sat Montenegro, K-3, ukupno 120 kanala.
 
Pozdrav sta mislite da li mogu da se povezem na Kopernikus internet ako imam SBB TV kablovsku?
 
Što ne bi moglo. Uvedeš paralelno Kopernikus kablovsku (ako je imaš u zgradi/ulici), platiš Internet pristup i kablovsku Kopernikusu (kablovski deo ne koristiš) i to je to. Ostaviš SBB za tv, a Internet od Kopernikusa.

U razlog zašto ne bi uveo SBB-ov net koji je bolji od Kopernikusa ne bih da ulazim.
 
U Lazarevcu nema HD Eurosporta:mad:
 
Leskovac kao i uvek prati Vranje. Ukupno 124 DTV kanala vraćeni TVE i Montenegro SAT kao i Eurosportovi 1 i 2 u HD verzijama, ali tu su i Eurosportovi u SD-u. U ATV-u ubačeni RTV Vranje, TV Ritam i RTV Caričin Grad Lebane, ali koliko vidim i izbačen BELLE AMIE.
 
I u Pazovi SD i HD eurosport kanali... Hrt2 trenutno ne radi...
 
Stigli su Eurosport Hd 1 i 2 kANALI i u Jagodini.
Nova digitalna frekvencija na kojoj su samo ta dva kanala je 674
 
U Boru niti su vraceni euru sport 1 i 2 hd niti su aktivirane frekvencije 674 i 682000.
 
Nazad
Vrh Dno