Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Kod nas analogni rade svi samo je slika slabijeg kvaliteta.
Digitalni rade samo dvadesetak kanala.
 
Имам Тп Линк 740н,али имам лимитирану конекцију на 8 мб. Зашто је тако ,и како да средим то, раније ми је давао пуну 12 мб конекцију.
 
Имам Тп Линк 740н,али имам лимитирану конекцију на 8 мб. Зашто је тако ,и како да средим то, раније ми је давао пуну 12 мб конекцију.

zicno ili bezicno? Prikaci racunar direkno na ciskov ruter pa vidi koja je brzina.
 
zicno ili bezicno? Prikaci racunar direkno na ciskov ruter pa vidi koja je brzina.
zicno, imam usb wifi uredjaj ,a cisco i tp link su povezani. Kada direktno povezem kablovski i pc pokazuje punu 12mb brzinu,a kada povezem cisco i tp link via usb wifi onda imam problem posle par minuta se vrati na 8 mb.. Probao sam sa flesovanjem tp linka, ali isto, vratio na fabricka podesavanja i dalje zeza, ranije nisam imao takvih problema. ruter je zakljucan i ne verujem da mi neko krade.
 
zicno, imam usb wifi uredjaj ,a cisco i tp link su povezani. Kada direktno povezem kablovski i pc pokazuje punu 12mb brzinu,a kada povezem cisco i tp link via usb wifi onda imam problem posle par minuta se vrati na 8 mb.. Probao sam sa flesovanjem tp linka, ali isto, vratio na fabricka podesavanja i dalje zeza, ranije nisam imao takvih problema. ruter je zakljucan i ne verujem da mi neko krade.

Probaj utp kablom da povezesh cisko i tp link, ako ih povezesh preko lan porta dhcp ce deliti ciskov ruter i u tom slucaju obavezno ugasi dhcp na tp link ruteru, a ako tp link povezesh na wan port onda ces ip dobijati od tp link rutera.
 
Da li pred Bora postoji jos koji grad u Srbiji,mislim na kopernikus kablovsku da nisu aktivirane sve digitalne frekvencije?
 
Od pre neki dan u analognoj ponudi ubaceni kanali: FOX life, FOX Crime, Boomerang, SK3, CNN.
 
Vlasotince, u digitalnoj ponudi pojavili se kanali: 14.TV Vranje, 15.TV Ritam, 16.Belle Amie, 17.TV Bosilegrad, 18.TV Bujanovac, 19.TV Aldi.
 
dzabe kopernikusu digitalna kada je signal slab.... retko da spoji ceo dan da ne bude kocenja slike, nikako da se naviknem na to,nervira....
 
@pelemasca
Slažem se u potpunosti.
Izbor kanala - dosta lošiji od konkurencije
Kvalitet signala - loš
Cena - najskuplji
 
I meni je tako bilo dok mi nisu razvukli nov kabl, sad i internet i slika su savršeni, nema seckanja. Al ih je teško namoliti da dodju da srede, pola godine sam ih zvao, sigurno preko 20 puta.
 
Imam kablovsku, a moram po netu da tražim link za utakmicu Sampdoria - Vojvodina. :wall:
 
OD DANAS SA CELODNEVNIM PROGRAMOM POČEO KANAL SK4 (SPORT KLUB 4). DA LI ĆE SE KANAL NAĆI U KOPERNIKUSOVOJ PONUDI???? ŠTA MISLITE? NIKAKO DA UBACE ARENU SPORT 5 I TO ME BAŠ NERVIRA... EVO DANAS NA TOM KANALU PRENOS UTAKMICE SPARTAK-PARTIZAN...
DA LI ĆE USKORO UBACITI SK4? PITANJE JE...
 
OD DANAS SA CELODNEVNIM PROGRAMOM POČEO KANAL SK4 (SPORT KLUB 4). DA LI ĆE SE KANAL NAĆI U KOPERNIKUSOVOJ PONUDI???? ŠTA MISLITE? NIKAKO DA UBACE ARENU SPORT 5 I TO ME BAŠ NERVIRA... EVO DANAS NA TOM KANALU PRENOS UTAKMICE SPARTAK-PARTIZAN...
DA LI ĆE USKORO UBACITI SK4? PITANJE JE...
Nemoj koristiti caps lock na forumu.
 
OD DANAS SA CELODNEVNIM PROGRAMOM POČEO KANAL SK4 (SPORT KLUB 4). DA LI ĆE SE KANAL NAĆI U KOPERNIKUSOVOJ PONUDI???? ŠTA MISLITE? NIKAKO DA UBACE ARENU SPORT 5 I TO ME BAŠ NERVIRA... EVO DANAS NA TOM KANALU PRENOS UTAKMICE SPARTAK-PARTIZAN...
DA LI ĆE USKORO UBACITI SK4? PITANJE JE...

Sve zavisi kakvi su ugovori prvobitno potpisani. Vec 15ak godina pricam da rts treba da pokrene svoj paket kanala i to ce se konacno i desiti do kraja oktobra, za pocetak ce imati 5 tematskih kanala. Za pocetak ce startovati u Telekomovoj IPTV platformi a da li ce uci u kopernikus kablovsku to se jos nezna.
 
U analognu ponudu u Boru ubaceno 8 novih kanala i to TV FIRA,TV BELLE AMIE,TV TRANS,TV ISTOK,CNN,AL DZAZIRA,SOS,CARTOON NETWORK(koji inace radi isto kao i pre nego sto su ga izbacili iz analogne ponude pre godinu dana,nema signal).Procenite sami o kakvom se kvalitetnom prosirenju radi,a o digitalnoj frekveenciji 682000 nema ni traga ni glasa,jos uvek smo na 95 dtv kanala.Moram i da kazem da sa internetom u zadnje dve nedelje i pored stalnog prijavljivanja kvara imam dosta problema.Cesto ispada iz mreze,nestabilno radi,vise puta u toku dana se desava da upload uopste neradi,vise neznam ni kome da prijavim kvar.
 
@bericrasa
Prodaja Kopernikusa SBB-u: pročitao negde ili tvoja želja? :)
 
Nazad
Vrh Dno